جهت اعزام کارشناس تماس بگیرید
لوله بازکنی جمهوری - لوله بازکنی پارسی

لوله بازکنی جمهوری با برترین خدمات – 09104822894

Views: 49

تخلیه چاه جمهوری

گرفتگی لوله های فاضلاب در خانه یکی از مشکلاتی است که در صورت رعایت نکردن نکات ساده و پیش پا افتاده می تواند باعث ایجاد مشکل و همچنین آسیب های زیادی به ساختمان ها شود. به عنوان مثال، زمانی که لوله های فاضلاب در ساختمان ها گرفتگی می کنند، راکد بودن آب و بوی بد از جمله مشکلاتی است که به وجود می آید. در صورت بروز مشکل با لوله بازکنی پارسی تماس بگیرید.

راه های زیادی برای جلوگیری از گرفتگی فاضلاب خانه وجود دارد و اگر به طور منظم آنها را دنبال کنید، به ندرت لوله های فاضلاب خانه شما مسدود می شوند. در این راستا برای به حداکثر رساندن اطلاعات شما لوله بازکنی جمهوری روش هایی را معرفی و پوشش داده است که به وسیله آنها احتمال گرفتگی لوله های فاضلاب خانه خود را تا حد زیادی کاهش می دهید. بنابراین توصیه می کنیم این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

جلوگیری از گرفتگی لوله های فاضلاب خانگی

راه های جلوگیری از گرفتگی فاضلاب خانه

تمیز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب خانه علاوه بر هزینه بر بودن، می تواند منجر به ایجاد بوی بد در خانه و همچنین نشت انبوهی شود که خانم های خانه دار از آن اجتناب می کنند. بنابراین، وقتی صحبت از گرفتگی لوله های فاضلاب در خانه شما می شود، همیشه پیشگیری بهتر از رفع آن است. به این ترتیب با جلوگیری از گرفتگی لوله های فاضلاب خانگی دیگر نیازی به استفاده از خدمات لوله کشی نخواهید داشت. با این حال اگر بخواهید می توانید مقاله لوله بازکنی نازی آباد را با دقت بخوانید.

جلوگیری از گرفتگی فاضلاب خانه آسان، رایگان و در دسترس هر کسی است. تکرار این اقدامات برای عادت کردن به آنها کافی است تا هیچ وقت لوله های فاضلاب شما مسدود نشود. برای این منظور روش های لوله بازکنی جمهوری را برای جلوگیری از گرفتگی لوله های فاضلاب خانگی معرفی می کنیم.

لوله بازکن جمهوری - لوله بازکنی پارسی

چگونه از گرفتگی لوله های فاضلاب آشپزخانه جلوگیری کنیم؟

یکی از مهم ترین قسمت های خانه شما که به طور قابل توجهی به گرفتگی خطوط فاضلاب خانگی کمک می کند، سینک ظرفشویی است. زیرا هنگام شستن ظروف مقدار زیادی مواد غذایی و روغن باقی مانده در سینک ریخته می شود و این مواد به مرور زمان جمع شده و ته نشین می شوند و در نهایت منجر به مسدود شدن لوله فاضلاب آشپزخانه می شود.

یکی از راه های جلوگیری از گرفتگی فاضلاب آشپزخانه این است که خرده های غذا و روغن را از ظروف قبل از قرار دادن در سینک پاک کنید. راه دیگر برای جلوگیری از گرفتگی لوله های سینک این است که گهگاه چند لیتر آب جوش را در سینک بریزید. آب جوش می تواند رسوبات روغن را روی دیواره زهکشی آشپزخانه از بین ببرد.

در ضمن ته چای، دانه ذرت، ماکارونی و … همگی موادی هستند که می توانند به سرعت لوله فاضلاب آشپزخانه را مسدود کنند، بنابراین توصیه  لوله بازکنی جمهوری برای جلوگیری از ورود این مواد به لوله فاضلاب آشپزخانه استفاده از فیلتر مخصوص است. این فیلترها از ورود مواد درشت به لوله های سینک جلوگیری کرده و احتمال گرفتگی را به حداقل می رساند.

از گرفتگی لوله های فاضلاب حمام خود جلوگیری کنید

یکی دیگر از عواملی که می تواند باعث گرفتگی فاضلاب خانگی شود، مو، شامپو، صابون، محصولات اصلاح در لوله های حمام است. به همین دلیل توصیه می کنیم برای جلوگیری از ورود این مواد به لوله کشی سرویس بهداشتی، روی کفش حمام خود توری قرار دهید. همچنین پس از هر بار دوش گرفتن، موهایی را که در کف نمک جمع شده است بردارید و آن ها را در سطل زباله بیندازید تا حمام آب نشود.

از مسدود شدن مجرای فاضلاب توالت جلوگیری کنید

انداختن اقلامی مانند دستمال توالت به داخل توالت یکی دیگر از عوامل موثر در گرفتگی فاضلاب خانه است. پس دستمال توالت را در چاه نیندازید و همیشه از سطل زباله استفاده کنید. این کار تاثیر بسزایی در جلوگیری از گرفتگی لوله های فاضلاب دارد.

نکات اضافی برای جلوگیری از گرفتگی لوله های فاضلاب خانه

بهتر است شما برای رفع گرفتگی با بهترین لوله بازکنی جمهوری در ارتباط باشید. در مجموع باید بگوییم که به طور کلی هر زباله بزرگی که وارد زهکشی حمام، توالت، آشپزخانه شود، پس از مدتی باعث گرفتگی لوله ها می شود. بنابراین برای جلوگیری از ورود زباله به لوله های فاضلاب، در هر یک از ورودی های فوق الذکر یک توری با سوراخ های کوچک قرار داده شود که فقط آب از آن عبور کند.

با وجود رعایت تمام نکات بالا، بسیاری از مردم همچنان گرفتگی فاضلاب را تجربه می کنند. در این صورت احتمالاً مشکل مربوط به نحوه نصب لوله های فاضلاب ساختمان است و برای رفع این مشکل باید هر چه سریعتر لوله های زیرین با لوله های غیراستاندارد و غیراستاندارد تعویض شوند.  اگر اطلاعاتی در مورد خصوصیات یک لوله بازکن می خواهید مقاله لوله بازکنی حصار بوعلی را نیز مطالعه کنید.

بهترین راه برای جلوگیری از گرفتگی فاضلاب خانه

نحوه بازکردن گرفتگی لوله های فاضلاب

امروزه در تمامی شهرها شرکت های خدماتی زیادی در زمینه رفع گرفتگی لوله های فاضلاب خانگی با دستگاه ها و تجهیزات خاص فعالیت می کنند. این شرکت ها معمولاً از واحدهای هوای فشرده یا پمپ های هیدرولیک برای باز کردن خطوط فاضلاب استفاده می کنند. یکی دیگر از روش های رایج و پرکاربرد لوله بازکنی جمهوری برای باز کردن لوله های گرفتگی با مقادیر زیاد زباله، استفاده از فنر است.

لوله بازکنی جمهوری - لوله بازکنی پارسی

لوله بازکنی جمهوری – لوله بازکنی پارسی

چرا باید به شرکت لوله بازکنی پارسی اعتماد کنیم؟

 • یک شرکت مدیریت قابل اعتماد باید دارای یک سری پارامتر باشد که به طور خلاصه به شرح زیر معرفی می کنیم:
 • درای سابقه طولانی و چندین ساله
 • دارای مجوز از اتحادیه صنفی مربوطه
 • از جدیدترین روش ها و تجهیزات به صورت اصولی استفاده می کنند.
 • از نیروی متخصص و ماهر استفاده می کنند.
 • هزینه را به طور منطقی قبل از کار برای شما تخمین می زنند.
 • از نیروهای خدماتی حرفه ای و مجرب برخوردار باشید.
 • به کار متعهد هستند و هدف آن ها در پایان کار کسب رضایت و خوشحالی مشتری است.
 • سرعت عمل بالا هنگام انجام کارها
 • عادات بهداشتی را در حین کار رعایت می کنند.
 • قبل از شروع کار، مشاوره و راهنمایی خوب ارائه می دهند.

تخلیه چاه در جمهوری به همراه بالاترین سطح خدمات

دیگر لازم نیست برای رفع گرفتگی خط فاضلاب در ساختمان با شماره ناشناسی که روی بیلبورد می بینید تماس بگیرید. فراز سروس نامی با سابقه در زمینه خدمات لوله کشی و زهکشی سال هاست که همراه مردم تهران و کرج است. لوله بازکنی پارسی با بهره گیری از تجهیزات روز و جدیدترین روش های لوله کشی مطابق با استانداردهای جهانی، بالاترین سطح ممکن خدمات لوله کشی را به مشتریان عزیز ارائه می دهد. اگر به کمک نیاز دارید با شماره 09104822894 تماس حاصل نمایید.

لوله های فاضلاب در ساختمان ها ممکن است به دلایل مختلفی دچار گرفتگی شوند. به عنوان مثال، تجمع دستمال کاغذی، رسوبات حاصل از ضایعات، بقایای مواد غذایی، گریس، مصالح ساختمانی و غیره از شایع ترین علل گرفتگی لوله ها هستند. راه های زیادی برای بازکردن لوله های فاضلاب وجود دارد و کارشناسان ما از تجهیزات پیشرفته برای رفع گرفتگی لوله ها و تشخیص دقیق علت گرفتگی همزمان استفاده می کنند.

ارسال یک نظر

شماره تماس