جهت اعزام کارشناس تماس بگیرید
لوله بازکنی نازی آباد - لوله بازکنی پارسی

لوله بازکنی نازی آباد با روش های بروز – 09199599322

Views: 12

چاه بازکنی نازی آباد

تقریبا همه ما تجربه گرفتگی لوله های فاضلاب و در نتیجه بوی بد آن را داشته ایم. در این موارد میتوانید با استفاده از 10 روش لوله بازکنی خانگی مشکلات جزئی را قبل از آمدن لوله بازکنی نازی آباد برای تعمیرات تخصصی برطرف کنید. اگر می خواهید به آسانی و فورا همه این کار ها را انجام دهید به روش های زیر دقت کنید. در صورت نیاز به کمک روی لوله بازکنی پارسی حساب کنید.

10 روش کاربردی لوله باز کنی آسان در منزل

حتما این تجربه را داشته اید که لوله فاضلابتان در مکان هایی مانند آشپزخانه، دستشویی و یا حمام بگیرد بنابراین با این اتفاقات تجربه شناسایی مواردی قبل از گرفتگی را دارید. تشخیص گرفتگی لوله فاضلاب توسط لوله بازکنی نازی آباد بسیار آسان است.

از جمله علائم گرفتگی لوله های فاضلاب میتوان به تخلیه کند آب از سینک، بوی نامطبوع از فاضلابتان و … اشاره کرد. همه این موارد را می توان خیلی زود برطرف کرد تا هزینه های گزاف را کاهش دهید و سالانه هزینه کمتری برای آن خرج نمایید.

راهنمای مطالعه: لوله بازکنی در جنت آباد

1) ساخت فنر لوله بازکنی دستی

می توانید برای لوله بازکنی از فنر مخصوص آن استفاده کنید ولی نگران نباشید اگر فنر لوله بازکنی دستی ندارید، از گیره آویز لباس یا کت شلواری که در منزل دارید استفاده کنید. ابتدا یک از آن ها را بردارید و خمیدگی روی آن را صاف کنید، حال همانند یک فنر لوله بازکنی دستی عمل می کند.

در مرحله بعد یک انبر را بردارید و انتهای آن را همانند یک قلاب کنید. حتما به این موضوع توجه کنید که این وسیله را به منظور بیرون کشیدن مو و مواد اضافی که سهوا وارد لوله شده اند، مورد استفاده قرار دهید. بنابراین حتما دقت کنید که باعث هل دادن این مواد به درون لوله نشوید و کارتان را سخت تر نکنید.

در مرحله آخر بعد از فرستادن میله به داخل لوله و تمیزکردن عمقی آن از مو و مواد زائد حتما مقداری مواد شوینده و کف را همراه با آب داغ آماده کرده و در نهایت همه آن را داخل لوله بریزید تا گرفتگی کاملا برطرف شود.

تخلیه چاه نازی آباد - لوله بازکنی پارسی

2) استفاده از محلول نمک و سرکه

مواد اولیه ساخت این محلول یک سوم فنجان نمک و سرکه است که باید تهیه کنید و آن را به خوبی باهم ترکیب کنید. سپس محلول را خیلی زود داخل لوله بریزید. ترکیب این دو ماده باعث ایجاد گاز می شود، بنابراین زمانی که این دو را ترکیب می کنید در حال جوشیدن است و باید سریعا در همان حالت درون لوله بریزید تا گرفتگی برطرف شود.

این محلول بسیار قوی است و به منظور از بین بردن موهای زائد و مواد اضافی داخل لوله استفاده می شود. لوله بازکنی نازی آباد توصیه می کند این روش را آخر شب انجام دهید تا داخل لوله تا صبح آبی ریخته نشود و در همان حالت باشد.

3) لوله زانویی سینک را تمیز کنید

یکی از عوامل بسیار مهم در گرفتگی لوله فاضلاب آشپرخانه، لوله زانویی داخل آن است که زیر سینک ظرفشویی قرار گرفته است. اگر می خواهید پر شدن آب داخل سینک و گرفتگی لوله را برطرف کنید، اتصالات لوله زانویی را مورد توجه خود قرار دهید.

در اولین گام، زیر سینک ظرفشویی را چک کنید و لوله دوقلو را به آرامی بگشایید. اگر لوله را باز کنید می توانید موادی که باعث گرفتگی لوله شده اند را مشاهده کنید، سپس با از بین بردن این مواد اضافی و بستن دوباره اتصالات لوله ها گرفتگی برطرف حواهد شد. بهترین لوله بازکنی فلاح تهران را می توانید از ما خواستار شوید.

4) تخلیه کردن چاه منزل با روشی راحت

برای رفع بسیاری از مشکلات در زمینه گرفتگی لوله فاضلاب می توانید از یک نوع تخلیه چاه فوری در منزل کمک بگیرید. برای اینکار با دقتی زیاد لوله U شکل فاضلابتان را بگشایید و برای شروع یک سطل در زیر آن بگذارید و اقدام به باز کردن اتصالات آن به وسیله آچار های مخصوص کنید. در مرحله بعد هنگامی که باز کردن لوله به اتمام رسید می توانید لوله را برعکس کرده تا مواد زائد آن داخل سطل قرار گیرد.

می توانید برای اطمینان و تخلیه چاه به صورت کامل همچنین از یک میله یا مسواکی که دیگر نمی خواهید استفاده کنید برای تمیز شدن درون لوله و اتصالات آن بهره ببرید یا با لوله بازکنی نازی آباد هماهنگ کنید خیالتان بابت آن راحت شود.

5) از بین بردن گرفتگی با جوهر نمک لوله بازکن

برای کارکردن با جوهرنمک به جهت اینکه باعث سوختگی های شدید می شود، حتما از دستکشی مناسب و یک محافظ برای چشم هایتان استفاده کنید. ابتدا داخل سطلی 4/3 آب بریزید و 3 فنجان چای خوری جوهرنمک را به آن اضافه کرده و سپس آن را با یک چوب زیر و رو کنید تا محلول برای استفاده آماده شود. اکنون می توانید آن را درون لوله فاضلاب ریخته و پس از چند ساعت به آن زمان دهید و در نهایت با آب داغ شستشو دهید. در صورتی که کاملا تمیز نشد می توانید مراحل را دوباره انجام دهید.

6) رفع گرفتگی لوله فاضلاب با کتری آب جوش

در بین 10 روش ذکر شده، این روش بسیار آسان تر است که بدون هزینه ای قابل انجام است ولی در مواردی که مشکل اساسی وجود دارد به درد شما نمی خورد. برای این روش ابتدا یک کتری را کاملا آب کرده و بگذارید آب آن به جوش آید، پس از آن همه آب را درون لوله مورد نطر بریزید. می توانید این کار را پشت سر هم انجام دهید تا گرفتگی لوله به خوبی رفع شود.

7) رفع گرفتگی لوله فاضلاب به همراه جاروبرقی خشک و تر

برای این کار به یک جاروبرقی احتیاج دارید. لوله بازکنی نازی آباد به عنوان یکی از روش های آسان و کاربردی از این وسیله عالی نام می برد. بهتر است جاروبرقی را روی قسمت مکنده مایعات تنظیم کنید. به منظور جلوگیری از کثیف کاری انتهای جاروبرقی را کاملا پوشش دهید. در گام اول لوله جارو را داخل لوله فاضلاب قرار دهید و دور آن را کیسه زباله قرار دهید تا مواد اضافی درون آن بریزد. پس از آن جاروبرقی را روشن کنید و اینکار باعث کشیده شدن مواد به داخل جاروبرقی می شود. این  روش در بعضی از موارد کاربردی است.

لوله بازکنی نازی آباد - لوله بازکنی پارسی

8) درست کردن محلول خانگی برای گرفتگی لوله

مواد اولیه ای که جهت ساخت این محلول باید تهیه کنید:

  • نصف فنجان نمک تهیه کنید.
  • نصف فنجان جوش شیرین تهیه کنید.
  • آب جوش را به میزان کافی تهیه کنید.

تمام این موارد را با هم ترکیب کرده و سپس درون لوله فاضلاب بریزید. پس از آن بگذارید مدتی سپری شود و در آخر آن را با آب داغ شستشو دهید.

9) می توانید از مواد شوینده برای گرفتگی لوله فاضلاب استفاده کنید

در صورتی که با گرفتگی لوله فاضلاب توالت مشکل دارید، می توانید از مواد شوینده ای که برای ظروف بکار می برید استفاده کنید. به منظور این کار می توانید نصف فنجان مایع شوینده را درون توالت بریزید و سپس روی آن آب داغ ریخته تا کامل شستشو دهید. این کار شما باعث از بین رفتن مواد زائد داخل لوله شما می شود و آن ها را از جا می کند.

10) محلولی شگفت انگیز برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب

محلول ذکر شده یکی از محلول های مشابه محلول های دیگر است. شما باید مواد زیر را ترکیب کرده و کاربردی ترین محلول لوله باز کن خانگی را تهیه کنید:

  • نصف فنجان جوش شیرین تهیه کنید.
  • نصف فنجان نمک تهیه کنید.
  • آب را به مقدار کافی تهیه کنید.
  • نصف فنجان سرکه تهیه کنید.

یکی از ترکیب های قوی برای از بین بردن گرفتگی لوله حمام، آشپزخانه و توالت است. پس از تهیه کردن محلول آن را درون لوله بریزید و پس از مدت 1 ساعت مقداری زیاد از آب را یکدفعه و با فشار زیاد  داخل لوه بریزید و شستشو دهید. یکی از راه های این کار پر کردن کامل وان حمام و سینک ظرفشویی با درپوش آن است به این صورت که به یکباره درپوش را برمیدارید.

اگرچه موارد بالا تا حدودی گرفتگی لوله های فاضلاب شما را برطرف می کند ولی بعضی اوقات نمی توانید به تنهایی از پس آن بر بیایید. در این موارد بهتر است از یک شرکت حرفه ای و معتبر کمک بگیرید . می توانید با کارشناسان ما از طریق شماره 09199599322 در ارتباط باشید.

ارسال یک نظر

شماره تماس