جهت اعزام کارشناس تماس بگیرید

لوله باز کنی در رستم آباد – ☎️ 02144546080

Views: 36

زمانی که لوله های منزل شما یا چاه فاضلاب دچار گرفتگی شد شما باید کار را به دست لوله بازکنی رستم آباد بسپارید.همکاران ما کارهایی را انجام میدهند که برای شما انجام آن سخت است و شما به همین راحتی نمیتوانید این کار را انجام دهید.فرایند تخلیه ی چاه قبلا توسط شخصی انجام میشد که به درون چاه میرفت اما در زمان حال این فرایند با دستگاه های پیشرفته انجام میشود شما میتوانید مقاله ی مارا در زمینه ی لوله باز کنی صدر بخوانید.

تخلیه چاه ولوله باز کنی رستم آباد چگونه است؟

استفاده کردن از چاه فاضلاب روشی است که از گذشته تا الان برای دفع فاضلاب انجام میشود.وقتی ما از بالا به ورودی چاه فاضلاب نگاه کنیم در واقع ما به گلدانیه چاه نگاه میکنیم این گلدانی رای استحکام و ماندگاری دیواره ها و دریچه ی چاه ساخته میشود.

یک بخش دیگر در چاه فاضلاب وجود دارد که به آن انباره میگویند انباره جایی در انتهای چاه است که مواد جامدی که در چاه است در آن بخش میمانند و ته نشین میشوند بخشی دیگر در چاه وجود دارد که به آن دیواره میگویند این بخش اکثرا با آب پر میشود.

چاه فاضلاب با گذر زمان پ میشود و زمانی که این اتفاق افتاد ما باید برای تخلیه ی چاه اقدام نماییم همه ی منازل برای دفع فاضلاب احتیاج به یک خروجی دارند که این خروجی ها در در کلانشهرها یک منبع بزرگ دارد که فاضلاب خانه ها را به یکدیگر وصل میکند و در مکان هایی ک به این شبکه متصل هستند ما برای پر شدن چاه فاضلاب نگرانی ای نداریم اما با این حال لوله بازکنی در رستم آباد آماده برای کمک به شماست.

طریقه ی کار چاه فاضلاب !

فاضلاب به وسیله ی لوله هایی که در آن وجود دارد به چاه میریزد زمانی که این اتفاق می افتد مواد جامد ته چاه ته نشین میشوند و آب نیز در دیواره میماند و آن را پر میکند آب با توجه به مایع بودنش به اطراف چاه و زمین نفوذ میکند و مواد جامدی که در آن موجود است به دیواره های چاه میچسبد.

زمانی که بیش از حد این اتفاق بیافتد و دیواره ها دیگر جایی برای نفوذ آب نداشته باشند چاه دچار گرفتگی میشود و آبی که در آن موجود است نمیتواند در آن نفوذ کند پس در این مواقع آب به سمت بالا می آید و چاه فاضلاب گرفته میشود.

کارهایی که لوله بازکنی در رستم آباد برای شما میکند

شرکت ما برای شما افزون بر اینکه چاه فاضلاب را تخلیه میکند میتواند گرفتگی لوله٬ از بین بردن بوی نا مطلوبی که ازفاضلاب می آید٬ درست کردن چاه خراب٬ نصب دریچه فاضلاب٬ راه اندازی تانکر آب٬ ابود کردن حشرات در فاضلاب و … را برای شما انجام میدهد.شرکت ما در تلاش است که تمام مشکلات فاضلابی و گرفتگی لوله ها ی منزل شما را بدون هیچ مشکلی به آسانی حل کند.

شما میوانید به شرکت لوله باز کنی پارسی اطمینان کامل داشته باشد.

دلیل گرفتگی فاضلاب چیست؟

لوله های فاضلاب مکانی است که مواد درون فاضلاب از آن رد میشود اگر باقی مانده ی مواد از آن رد نشود و در آن بماند لوله ها دچار گرفتگی میشود.درنتیجه هیچ گونه موادی نباید در آن ته نشین شود و باقی بماند همه ی مواد فاضلابی باید از این لوله ها رد شوند زمانی که این اتفاق نیافتد و مواد درون فاضلاب بمانند٬ گرفتگی فاضلاب ایجاد میشود در چنین مواقعی شما با تماس با لوله بازکنی در رستم آباد این مشکل را برطرف میکنید.

زمانی که آشغال های اضافه درون فاضلاب بریزیم مانند دستمال کاغذی و یا … باعث گرفتگی آن میشود زیرا مانع عبود مواد از فاضلاب میشود در نتیجه لله فاضلاب ها برای از بین بردن زباله ها ساخته نشده اند و ما نمیتوانیم چیز های درشت را در آن ها بریزیم حتی اگر این نوع مواد کوچک باشند زیرا همین مواد کوچک و ریز هم میتوانند باعث گرفتگی فاضلاب شوند.

یک راه برای جلوگیری از گرفتگی این است که ما از ریختن مواد ریز و درشت در فاضلاب دوری کنیم و فاضلاب را به عنوان سطل زباله نبینیم زیر اگر این کار را بکنیم فاضلاب دچار گرفتگی میشود.

اگر درون فاضلاب موارد گفته شده را نریزیم چه میشود :

اگر ما موارد فوق را رعایت کنیم و جلوی ریخته شدن مواد اضافی داخل فاضلاب را بگیریم مطمعا باشید هیچ گونه گرفتگی ای داخل فاضلاب ایجاد نمیشود حتی اگر چندین سال بگذرد.

برای جلوگیری از ورود مواد اضافه ما میتوانیم در بازار درپوشی تحیه کنیم و آن را در ورودی قرار دهیم اینکار باعث میشود مواد اضافه وارد لوله ها نشود و از گرفتگی جلوگیری میکند.

از کجا بفهمیم لوله ها دچار گرفتگی شده ؟

به چند روش میتوان فهمید لوله ها دچار گرفتگی شده هشدار اول خارج شدن بوی نامطلوب از لوله ها است زمانی که شما احساس میکنید بوی بدی از فاضلاب خارج میشود احتمال اینک مواد و چربی ها درون لوله انباشته شده باشد و لوله ها  دچار گرتفی شده باشند وجود دارد.

هشدار دوم خروج دیر هنگام آب از لوله ها است اگر این علامت را ببینید نشان دهنده ی گرفتگی خفیف یا زیاد در لوله ها است و شما باید سریع برای رفع گرفتگی لوله اقدام نمایید لوله بازکنی رستم آباد این مشکل را برای شما حل میکند.

اگر در زمان شست و شوی ظروف٬ آب از درون سینک ظرف شویی بیرون آمد میتواند نشان دهنده ی گرفتگی باشد معمولا افراد پس از دیدن این اتفاق با تلمبه های دستی ای که گرفتگی را رفع میکنند اقدام به درست کردن آن میکنند ولی اگر با این کار درست نشد اقدام به ریختن محلول های شیمیایی درون سینک میکنند که اگر در اینکار حرفه ای نباشید امکان دارد گرفتگی لوله بدتر شود.

در زمان گرفتگی لوله باید چه کاری انجام دهیم؟

اکثر افراد حداقل یک بار با این مشکل روبرو شدند علت این اتفاق هم میتواند ریختن مواد اضافی یا ته نشین شدن چربی ها درون لوله ها باشد.گرفتگی لوله باعث بهم ریختن نظم و نظافت خانه میشود زیرا دیگر ما نمیتوانیم ظروف یا میوه ها را شست و شو دهیم حتی در برخی موارد اگر لوله های حمام گرفته باشد برای نظافت خود نیز دچار مشکل میشویم پس در چنین مواقعی باید با افراد خبره که شغل آن ها رفع گرفتگی لوله است تماس حاصل نماییم.

اگر ما گرفتگی لوله را نادیده بگیریم نه تنها برای خودمان بلکه برای دیگران هم مشکل ساز خواهد شد پس زمانی که با این نوع مشکلات برخوردید حتما هرچه سریع تر برای رفع این مشکل اقدام نمایید.

مزایای شرکت لوله بازکنی در رستم آباد

  1. مجهز به ابزار پیشرفته
  2. سابقه ی بالا
  3. انجام کار به صورت سریع و حرفه ای
  4. داشتن افرادی خبره در این زمینه
  5. هزینه ی مناسب
  6. رفع تمام مشکلات لوله ها بدون هیچگونه اسیب به لوله کشی شما
  7. اعزام سریع و فوری نیرو

شما میتوانید مقاله ی مارا در مورد لوله بازکنی در تجریش بخوانید.

برطرف کردن گرفتگی توالت فرنگی

معمولا توالت فرنگی بیشتر از ایرانی گرفتی پیدا میکند دلیل این اتفاق هم مکانیزم ساخت توالت فرنگی است زیرا لوله های ان به شکل u است این طراحی برای جلوگیری از ورود حشرات به بیرون است ولی باعث گرفتگی نیز میشود اگ مواد در این لوله ها خارج نشوند توالت فرنگی دچار گرفتگی شدیدی میشود.

در برخی موارد اگر گرفتگی شدید باشد یا لوله ها درست آب بندی نشده باشند اب به طبقات پایینی چکه میکند و باعث اذیت همسایه ها نیز میشود در این مواقع شما باید فورا سیستم لوله کشی را چک کنید و برای تعمیر آن با ما تماس بگیرید.

ارسال یک نظر

شماره تماس