جهت اعزام کارشناس تماس بگیرید
لوله بازکنی صدر - لوله بازکنی پارسی

لوله بازکنی صدر + تجهیزات به روز – 09199599322

Views: 0

لوله بازکنی صدر یکی از آن کارهای خدماتی نظافتی است که علاوه بر دقت و مهارت، نیاز به تجربه بالا و رعایت نکات ایمنی و بهداشتی دارد. لوله‌های فاضلاب مملو از باکتری‌ها، ویروس‌ها، میکروب‌ها و آلاینده‌های مختلف است که در صورت انتشار در منازل یا محیط‌های عمومی سلامت افراد را با خطر جدی مواجه می‌کند. بنابراین، کاری مانند لوله کشی صدر به کمک لوله بازکنی پارسی کاملاً در محدوده خدمات بسیار حساس قرار می گیرد.

افتتاح خط لوله در صدر

رفع گرفتگی لوله در منازل و ادارات و همچنین گرفتگی سینک و دستشویی یکی از خدمات مهمی است که توسط کارشناسان رفع انسداد لوله در صدر ارائه می شود. رفع انسداد زهکشی چاه فاضلاب، آشپزخانه و سرویس بهداشتی یکی از خدماتی است که توسط کارشناسان متخصص با کمک لوله بازکن ارائه می شود.

 

مناطق خدمت رسانی ما در شهر کرج

گوهر دشت – عظیمیه – طالقانی – باغستان – گلشهر – فردیس – محمد شهر – هفت تیر برغان – شاهین ویلا – مهر ویلا

جهانشهر – اندیشه – کیانمهر – چهار باغ – ماهدشت – هشتگرد – نظرآباد – وردآورد – گرمدره – مشکین دشت – شهر قدس

خلج آباد – دهقان ویلا – اشتراکی – حسن آباد – کمالشهر – اختر آباد – حسین آباد – مهر شهر – رزکان نو – شهرک آسمان

شهرک بنفشه – شهرک ناز – شهرک وحدت – شهرک ارم – شهرک منظریه – شهرک پیام – شهرک زراعی – شهرک آب و خاک

مصباح – شهرک فهمیده – شهرک راه آهن – شهرک سپهر – قلمستان – آزادگان – حصارک

سرویس دهی تمام مناطق کرج

سرویس دهی کل کرج

پشتیبانی24ساعته

پاسخگویی 24 ساعته

نیروی متخصص

نیروی متخصص

بهترین قیمت لوله بازکنی پارسی

قیمت مناسب

لوله بازکنی پارسی بلافاصله خط لوله را شبانه روزی باز می کند

مردم اغلب می پرسند خدمات لوله بازکنی سریع چیست؟ در واقع خدمات اضطراری یعنی ارائه خدمات لوله کشی با سرعت بالا و بدون معطلی. از آنجایی که یکی از شعارهای شرکت لوله بازکنی پارسی، افتتاح فوری خط لوله در صدر است، به این معنی است که نیروهای خدماتی از نزدیکترین شعبه اعزام خواهند شد.

البته، لطفاً توجه داشته باشید که وقتی لوله‌ای در ساختمان گرفتگی می‌کند، برخی از شرکت‌ها برای انجام کارهایی که با نرخ اتصال لوله انجام می‌شوند، هزینه قابل توجهی از مشتریان ما دریافت می‌کنند تا رفع مشکل و باز کردن گرفتگی لوله را در اولویت قرار دهند. قرار گیرد. به همین منظور لوله بازکنی پارسی در تلاش است تا مجرب ترین و با اخلاق ترین پرسنل خدمات را از نزدیکترین شعبه اعزام نماید.

هزینه افتتاح چاه در صدر چقدر است؟

قیمت لوله بازکنی صدر بسته به نوع گرفتگی و شدت گرفتگی متفاوت است. اگر سینک آشپزخانه شما گرفتگی دارد، ممکن است در همان ابتدا انسدادی در لوله ایجاد شود که با فنر ساده رفع می شود.

اما اگر گرفتگی دورتر باشد و ناشی از مواد سخت تری مانند سیمان، گچ، مو و غیره باشد، ممکن است به فنر سفت تر و زمان بیشتری نیاز باشد که هزینه باز کردن لوله را افزایش می دهد. اما قبل از انجام کار قیمت را به اطلاع شما می رسانیم و در صورت موافقت اقدام به رفع گرفتگی لوله می کنیم. اما ما به شما اطمینان می دهیم که قیمت لوله کشی ما کمتر از مصوبه اتحادیه لوله کشی است. برای لوله بازکنی در وحدت اسلامی مقاله آن را مطالعه کنید.

عوامل موثر بر قیمت تخلیه چاه صدر:

_ نوع و میزان گرفتگی لوله فاضلاب

_ عمق گرفتگی لوله فاضلاب

_ تاثیر زمان بر قیمت لوله بازکنی

_ اندازه فنر مورد استفاده در لوله بازکنی

از چه تجهیزاتی باید استفاده کرد؟

ما به کلیه پرسنل مدیریت اعلام می داریم که بالاترین استانداردهای ایمنی را رعایت کنند:

1-از ماسک های یکبار مصرف استفاده کنید.

۲- هنگام ورود به ساختمان ها از دستکش یکبار مصرف استفاده کنید.

3- نظافت در پایان کار

4-ضد عفونی تجهیزات مربوطه

مهمترین عامل گرفتگی لوله های فاضلاب

گرفتگی لوله های فاضلاب به عوامل مختلفی مربوط می شود که ممکن است در اثر انسداد چربی به دلیل پخت و پز یا شستن ظروف چرب باشد، چربی شسته شده در آشپزخانه به تدریج به دیواره لوله می چسبد و سفت می شود و باعث انسداد لوله و نیاز به لوله می شود.

عومل گرفتگی چاه صدر:

  • موی بلند
  • فرش و قالیچه های مخملی
  • جسم داخل لوله می افتد
  • رسوبات، لجن و لعاب
  • مشکلات لوله کشی
  • باگ هایی در سیفون وجود دارد
  • سیمان، ماسه، ماسه، آسفالت…
  • عوامل دیگر شامل افتادن اجسام در سیفون و لوله است که باید توسط تجهیزات و پرسنل متخصص رسیدگی شود.

سرویس تخلیه چاه صدر به صورت 24 ساعته و100% تضمینی و بدون کثیف کاری می باشد این سرویس شامل بازکردن انواع انسداد فاضلاب ساختمان اعم از لوله سینک، سرویس بهداشتی ایرانی و خارجی، آبراهه حیاط، پارکینگ، تراس و پشت بام می باشد. آره. برای بهره مندی از خدمات حفاری این شرکت در صدر با شماره تلفن مجتمع 24 ساعته تماس بگیرید.

دارای بهترین تجهیزات بوده و همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را به صورت تضمینی و آنی به مشتریان خود ارائه دهد. ما با ارائه خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه، تشخیص ترکیدگی لوله، حفر چاه و تعمیر، خارج کردن اشیا از چاه، تعمیر و تعویض توالت فرنگی ایرانی و خارجی در پایتخت، مشکلات شما را یکبار برای همیشه حل می کنیم.

لوله بازکنی در صدر با فنرهای برقی

فنرهای لوله بازکن برای لوله بازکنی صدر و جاهایی مانند لوله های توالت، لوله های آشپزخانه، حمام، سقف و کفش استفاده می شود. فنر نازل از سه سیستم موتور و فنر تشکیل شده است. دستگاه لوله بازکن دستگاهی است به شکل مته که فنر به سر آن متصل است. فنر لوله بازکن صدر در واقع یک فنر مارپیچ منطبق با لوله است و به آن انعطاف لازم برای حرکت در داخل خم های لوله را می دهد.

اگر در منطقه رستم آباد تهران هستید پیشنهاد می کنیم مقاله لوله بازکنی رستم آباد را مطالعه نمایید.

نحوه کار دستگاه

بدین ترتیب فنر به سه سر سیستم دکل حفاری یا موتور مخصوص متصل شده و سر فنرها وارد لوله می شود. پس از آن، موتور را روشن می کنیم و فنرها می چرخند. وقتی موتور روشن می شود و فنر نازل می چرخد، فنر را به آرامی به داخل لوله فشار می دهیم. این کار را تا زمانی تکرار کنید که فنر بیشتر به داخل لوله حرکت کند و به قسمت گرفتگی لوله برسد. هنگامی که نوک فنر به گرفتگی لوله می رسد، باعث می شود خاک و مواد جامد سخت داخل لوله حرکت کرده و آنها را به سمت چاه هدایت کند.

باز شدن گرفتگی لوله ها با کمپرسور هوا

از فشار باد برای باز کردن فاضلاب و لوله بازکنی صدر استفاده می شود. در توالت هایی که فنرهای برق تغییر رنگ داده و سنگ آسیب دیده استفاده می شود. از دیگر کاربردهای کمپرسورها لوله های هوااست که فنرها نمی توانند راه خود را پیدا کنند.

سایر خدمات لوله بازکنی پارسی

+ از دستگاه جدید و فنر مته استفاده کنید تا لوله ها را به صورت شبانه روزی بدون بسته شدن باز کنید.

+ سینک روباز و سینک آشپزخانه و حمام

+ مسدود شدن لوله های آب و فاضلاب

+ اشیاء قیمتی را از چاه و توالت بردارید.

+ توالت روباز و سیفون سنتی

+ لوله های چدنی قدیمی را باز کنید.

+ لوله را با استفاده از دستگاه الکتریکی بیرون بیاورید.

این شرکت با داشتن پرسنل مجرب و کارشناس حفاری لوله صدر با استفاده از تجهیزات پیشرفته جدید گرفتگی لوله های فاضلاب را در کمترین زمان ممکن با کمترین آسیب و کثیف کاری شناسایی و با فنر رفع می کند.

زهکشی چاه ارزان و مناسب برای همه آب و هوا در صدر

تخلیه چاه صدر با قیمت مناسب یکی دیگر از دغدغه های شهروندان صدر بوده و باید به برخی مسائل رسیدگی شود. لوله بازکنی پارسی در زمینه زهکشی چاه های صدر به صورت شبانه روزی فعالیت دارد. لوله بازکنی پارسی با کادری حرفه ای و تجهیزات ویژه تخلیه چاه فاضلاب را به راحتی انجام می دهد.

 امروزه یکی از نیازهای اصلی هر ساختمان، داشتن مکانی برای تصفیه آب و فاضلاب است. چاه های فاضلاب پس از پر شدن باید تخلیه شوند. شکی نیست که شبکه فاضلاب محل مناسبی برای تصفیه راحت و ایمن فاضلاب ساختمانی است.

نحوه تخلیه آب از چاه

هنگام تخلیه چاه فاضلاب یا توالت از پمپ لجن کش قوی از تانکر با ظرفیت بالا استفاده کنید و در صورت نیاز از دستگاه مکش فاضلاب استفاده کنید روش کار به شرح زیر است: زمانی که چاه فاضلاب یا توالت پر است، باید فورا چاه تخلیه شود و تیمی از متخصصان برای انجام این کار در دسترس باشند.

نکته مهم بحث شیلنگ هایی است که زباله ها را به سمت تانکر هدایت می کند و در روند کار نقش اساسی دارد. در حین آبگیری چاه صدر، زمانی که شیلنگ به سمت چاه فاضلاب هدایت می شود، باید دقت شود که سر لوله به انتهای چاه نزدیک نباشد، زیرا باعث گرفتگی لوله و آسیب به لوله می شود. تجهیزات به دلیل ورود گل.

 مکانیسم عملکرد دستگاه مکنده ادامه کار تا تخلیه کامل فاضلاب است. آنها به طور کامل چربی ها و ضایعات موجود را از چاه خارج می کنند و این البته در مورد استفاده از تجهیزات پیشرفته برای تخلیه آب چاه صدر صدق می کند. قیمت تخلیه چاه صدر هزینه های تخلیه فاضلاب با نوع و میزان خدمات تخلیه چاه ارتباط مستقیم دارد. در این میان عوامل دیگری نیز در تعیین قیمت زهکشی چاه و هزینه حفر چاه نقش دارند.

عواملی که بر هزینه های زهکشی چاه تأثیر می گذارند عبارتند از: تعداد ماشین آلات تصفیه فاضلاب و انواع روش های تصفیه ظرفیت دستگاه تخلیه چاه فاضلاب محل چاه های فاضلاب تخلیه چاه با استفاده از مکش.

ارسال یک نظر

شماره تماس