جهت اعزام کارشناس تماس بگیرید
لوله بازکنی منیریه - لوله بازکنی پارسی

لوله بازکنی منیریه – فوری ارزان در 24 ساعت شبانه روز

Views: 44

لوله های فاضلاب زمانی دچار گرفتگی میشود که آشغال یا اشیاء داخل لوله فاضلاب یا در سیفون و خمیدگی های لوله به دام بیفتد و با گیر افتادن آنها درون لوله باعث شود در طول زمان حجم آشغال های درون لوله زیاد و زیادتر شده  و در نهایت باعث انسداد کامل لوله بشود.همچنین در ساختمان های قدیمی رسوب و تجمع چربی ها میتواند علت بسیاری از گرفتگی های لوله باشد؛

در این مواقع شما به یک تکنسین ماهر برای لوله بازکنی و یا تعویض لوله های ساختمان خود نیاز دارید ؛شرکت لوله بازکنی پارسی،لوله بازکنی منیریه تهران می تواند در زمینه های لوله بازکنی،چاه بازکنی ،تخلیه چاه ،فنر زنی خدمات شایانی را به شما ارائه دهد.

نشانه های  گرفتگی لوله ی فاضلاب :

انسداد کامل لوله های فاضلاب به صورت ناگهانی اتفاق نمی افتد بلکه در گذر زمان و با رسوب  هرچه بیشتره مواد زائد و چربی ها داخل لوله اتفاق می افتد؛اما نکته حائز اهمیت در اینجا این است که قبل از آنکه لوله ی فاضلاب به طور کامل مسدود شود نشانه هایی از گرفتگی وجود دارد که با پی بردن به آنها می توانیم خیلی زود مشکل را برطرف و از انسداد کامل لوله جلوگیری کنیم! این نشانه ها عبارتند از:

 1. آب درون سینک ظرفشویی با سرعت خیلی پایین خالی می شود.
 2. در کف حمام آب جمع می شود.
 3. مخزن توالت فرنگی به آهستگی تخلیه می شود.
 4. بوی بد و ناخوشایند از حمام ،آشپزخانه و یا سرویس بهداشتی احساس می شود.
 5. از چاه فاضلاب آب به طور ناگهانی بیرون می زند.
 6. آب در سرویس بهداشتی به آهستگی تخلیه میشود.

این موارد از جمله نشانه های گرفتگی لوله های فاضلاب است که شما با توجه به آنها می توانید به وجود مشکل پی برده و در صدد رفع آن برآیید؛برای رفع هر چه راحتتر مشکل خود می توانید از خدمات لوله بازکنی منیریه استفاده کنید.

تخلیه چاه منیریه - لوله بازکنی پارسی

علت گرفتگی لوله ی فاضلاب:

 • گرفتگی لوله فاضلاب با دستمال توالت

خیلی از افراد پس از استفاده از دستمال کاغذی آن را به درون چاه فاضلاب دستشویی می اندازند که این امر چه در سرویس های بهداشتی ایرانی و چه در فرنگی موجب گرفتگی لوله می شود؛در موارد مشابه انداختن پوشک بچه و امثال این قبیل نیز باعث گرفتگی می شود.

 • انسداد لوله فاضلاب به دلیل پسماندهای غذایی

اگر پسماند هایی مانند مواد غذایی از قبیل برنج ،پوست میوه،تفاله چایی و مواردی از این دست به طور مرتب از طریق سینک ظرفشویی وارد لوله های فاضلاب شود به مرور زمان دچار گرفتگی و انسداد لوله خواهند شد؛

برای به وجود نیامدن این مشکل قبل از شستن ظروف ته مانده های غذا و… را از داخل ظرف پاک کنید و به داخل کیسه ی مخصوص زباله های تر بریزید تا دچار گرفتگی لوله نشوید.

 • مسدود شدن لوله فاضلاب با مصالح ساختمانی

در اکثر مواقع هنگام بازسازی ساختمان ها یا ساختن واحد جدید درکنار واحد های قبلی گچ و سیمان مورد استفاده در ساخت و بازسازی ساختمان سبب گرفتگی و  انسداد لوله های فاضلاب می شود.

این مواد پس از ترکیب شدن با آب خیلی سریع سفت شده و از همین جهت سبب  گرفتگی لوله های فاضلاب میشوند؛برای اینکه از این مشکل جلوگیری کنید پیشنهاد ما این است که قبل از شروع کار ساختمان سازی یا بازسازی ساختمان درب تمامی ورودی های لوله های فاضلاب ساختمان را با درپوش ببندید؛همچنین برای رفع انسداد لوله با لوله بازکنی شریعتی همراه شوید.

 • گرفتگی لوله فاضلاب حمام با مو و صابون

یکی از مهم ترین دلایل گرفتگی  لوله فاضلاب حمام مو و صابون می باشد؛برای جلوگیری از این مشکل بهتر است هنگام استحمام از توری مخصوص لوله های فاضلاب حمام استفاده کنید،زیار تکه های کوچک صابون می توانند به راحتی وارد لوله شوند و به مجرای آن بچسبد و باعث گرفتگی لوله شود ؛همچنین تجمع موهای زائد می تواند سبب گرفتگی و انسداد  لوله ها شود.

 • کیپ شدن لوله فاضلاب به علت ریشه گیاهان و درختان

ریشه های گیاهان در زیر حیاط منزل شما وجود دارند و در مواقع خیلی اندک می تواند به درون لوله های  فاضلاب راه یافته و در انجا تجمع یابند و سبب گرفتگی و حتی انسداد لوله های فاضلاب ان محل شود؛اگر بابررسی لوله ها متوجه شدید علت گرفتگی لوله ریشه دواندن گیاهان است بهتر است برای آسیب نرساندن به گیاه به جای اسید یا پمپ لوله بازکن از فنر های لوله بازکنی استفاده کنید.

برای  شناسایی و رفع عیب هرچه بهتر می توانید از خدمات لوله بازکنی  شهرک رازی بهره مند شوید.

 • انسداد لوله فاضلاب به دلیل ورود موادی مثل سیگار و آدامس

موادی مانند آدامس  که در آب حل نمی شوند و خیلی راحت مواد زائد دیگر به آنها می چسبد میتواند یکی از علت های گرفتگی لوله های فاضلاب باشد؛ همچنین سیگار از جمله موادی است که ته مانده آن به هیچ عنوان نباید به درون لوله های فاضلاب ریخته شود.

 • گرفتگی و مسدود شدن لوله فاضلاب با اشیاء سفت خارجی

تا به حال به علت حوای پرتی گوشی یا اشیایی مانند چوب و پارچه را به درون چاه فاضلاب انداخته اید؟

اشیاء سفت خارجی همانند تلفن همراه چوب و یا پارچه به راحتی و در زمان خیلی کم باعث گرفتگی لوله ها می شوند؛به همین علت و با توجه به انسداد سریع این اشیاء بهتر است در صورت افتادن آنها در لوله های فاضلاب به سرعت آنها را خارج کنید.

از آنجایی که انجام اینکار به نسبت مشکل است تکنسین های مجرب لوله بازکنی منیریه می توانند در رفع این مشکل کمک شایانی برای شما باشند.

انسداد شدید لوله فاضلاب را چگونه رفع کنیم؟

گاها گرفتگب لوله های فاضلاب آنقدر زیاد است  که هیچ کدام از روش های خانگی جوابگوی حل مشکل نیستند؛در این موارد برای رفع هرچه بهتر مشکل بایستی از متخصصین مجرب حوزه لوله بازکنی کمک بگیرید، این افراد به کمک دستگاه های مخصوص لوله بازکنی،تخلیه چاه ،فنرزنی و…و در کوتاهترین زمان انسداد لوله را برطرف و در صورت نیاز لوله را تعویض مینمایند.

پس اگر شما هم دچار این مشکل شده اید توصیه می کنیم از خدمات لوله بازکنی منیریه که تشکیل شده از کادر مجرب و باتجربه در زمینه لوله بازکنی ،نشت یابی ،فنر زنی ،تخلیه چاه و… است استفاده نمایید.

خدمات لوله بازکنی منیریه:

در ادامه لیستی از خدمات لوله بازکنی منیریه در اختیار شما عزیزان قرار دادیم تا در صورت نیاز بتوانیم مشکل شما را با بهترین روش های ممکن حل کنیم و تجربه ی خوبی در دریافت خدمات ازما داشته باشد.

 • تخلیه چاه
 • لوله بازکنی
 • فنر زنی
 • تشخیص ترکیدگی لوله
 • رفع بوی نامطبوع فاضلاب
 • لایروبی چاه
 • رفع نم سرویس بهداشتی و آشپزخانه

اگر می خواهید تجربه خوبی در زمینه رفع مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب داشته باشید و در کمترین زمان و هزینه ی مقرون به صرفه انسداد لوله های فاضلاب خود را رفع و یا آنها را تعویض کنید با لوله بازکنی منیریه تماس بگیرید؛شماره ی تماس در سایت درج شده است.

ارسال یک نظر

شماره تماس