جهت اعزام کارشناس تماس بگیرید
تخلیه چاه در شریعتی - لوله بازکنی پارسی

لوله بازکنی شریعتی با حرفه ای ترین کادر مجرب

Views: 39

همانطور که می دانید برای تغییر مسیر لوله کشی فاضلاب به طور مکرر از انواع زانویی استفاده می کنند که غالباً 90 درجه و 45 درجه است. سیفون همچنین برای کمک به ورود گاز فاضلاب (و حشرات مزاحم) استفاده می شود. باید در (گمورا، چاه سرویس بهداشتی، لوله پایین سواب و غیره) ناگفته نماند که گرفتگی چاه های سرویس بهداشتی و لوله های درز اغلب در این سیفون و زانو اتفاق می افتد. حال سوال این است که در صورت مسدود شدن لوله درزگیر یا چاه سرویس بهداشتی چه باید کرد؟ چگونه گرفتگی چاه را باز کنیم؟ انواع لوله بازکنی شریعتی و چاه بازکنی و سیستم لوله بازکنی و چاه بازکنی چیست؟

روش های لوله بازکنی شریعتی:

سیستم لوله بازکنی و چاه بازکنی و سیستم رفع گرفتگی چاه دستشویی ایرانی یا خارجی راه های مختلفی برای رفع چاه دستشویی وجود دارد:

  • بازکردن سیفون به وسیله پمپ لوله بازکنی در این سیستم پس از ریختن آب در لوله شروع به پمپاژ می کنیم. فشار آب به سیفون باعث باز شدن چاه می شود. غالباً این فشار باعث ایجاد تجهیزات فاضلاب در چاه می شود. و لوله سرویس بهداشتی به جلو رانده می شود، بنابراین باید پمپاژ را ادامه دهید تا لوله کاملاً مطبوع باز شود. شما می توانید این سیستم لوله بازکنی را خودتان امتحان کنید.
  • استفاده از ماهیت لوله انقباض هوا به کمک طبیعت لوله بازکنی شریعتی برای بازکردن اتصال چاه سرویس بهداشتی برای اتصالات شدید لوله درزگیر که با پمپ لوله بازکن ساده باز نمی شود می توان از طبیعت چاه انقباض هوا استفاده کرد. فشار این دستگاه می تواند چکش خوار باشد و فشار آن را تا چندین برابر افزایش دهید. این دستگاه در فشارهای بالا صدایی بلند ایجاد می کند. این دستگاه با فشار و به طور ناگهانی (پس از بالا کشیدن سوئیچ) هوا را در مخزن خود جمع آوری می کند. هوا را با شدت زیادی به داخل چاه و درز سرویس بهداشتی تخلیه می کند که باعث باز شدن چاه سرویس بهداشتی یا لوله درز می شود. استفاده از دستگاه لوله بازکن انقباض هوا نیاز به مهارت زیادی دارد.
  • استفاده از فنر چاه بازکن برای رفع گرفتگی لوله های چاه و فاضلاب سرویس بهداشتی با استفاده از فنر لوله بازکنی در لوله بازکنی شریعتی بیشتر متداول است. دلیل آن فاصله و برد دستگاه و همچنین استحکام آن در بازکردن اتصالات لوله چاه در مسیرهای نزدیک به چاه فاضلاب و همچنین قدرت لایروبی و ضدعفونی آن پس از بازکردن لوله شریعتی است. فنر طبیعت لوله برای فشار دادن اجسام سخت به داخل لوله سرویس بهداشتی نیز استفاده می شود. برای رفع گرفتگی لوله درزگیر و توالت فرنگی ایرانی و خارجی، استفاده از فنر لوله و طبیعت چاه تضمین شده است. اما در موارد شلوغی توالت ایرانی بهتر است. از طبیعت لوله انقباض هوا استفاده کنید زیرا فنر طبیعت لوله دارای نوک کاملاً تیز و مارپیچ است که ممکن است به سرویس بهداشتی Gomorrah آسیب برساند. لوله بازکنی شریعتی به کمک فنر چاه بازکن باعث می شود که انواع لایه های چربی و مو و ضایعات از دیواره لوله درز جدا شده و خارج شود. در نهایت نیازی به تعمیر لوله های درزگیر برای رفع گرفتگی لوله نیست و با استفاده از یکی از سبک های رفع گرفتگی لوله شریعتی مشکل گرفتگی آن برطرف خواهد شد. رفع انسداد لوله شریعتی یکی از خدمات شرکت خدمات سلطانی می باشد. لوله بازکنی و منهول دستشویی ایرانی و خارجی انواع لوله های چدنی، آهنی، پلیگا از ارتفاع یک اینچ تا سی با ابزارآلات مخصوص با سرویسکاران تحصیلکرده بدون آسیب رساندن به لوله درز.

لوله بازکنی شریعتی - لوله بازکنی پارسی

لوله بازکنی در شهرک غرب:

غالباً در سازه هایی که اخیراً ساخته شده اند، به دلیل رعایت تنونی با برخی اصول تخصصی، قیر زیادی در سیفون سرویس بهداشتی جمع می شود و هنگام استفاده یا مدت کوتاهی پس از استفاده از سرویس بهداشتی مسدود می شود. در این موارد روش شیک برای بازکردن لوله ها استفاده از حلال است مانند رنگ روغن. به این صورت که رنگ روغن را داخل سیفون می ریزیم و بعد از یک ساعت با یک جسم سخت مانند فنر سعی می کنیم قیر را با رنگ روغن حل کنیم. پس از حل شدن قیر، با ریختن رنگ روغن بیشتر، نتیجه را به داخل چاه فشار می دهیم. در پایان با ریختن آب 100 درجه از خالی بودن سیفون مطمئن می شویم.

راهنمای مطالعه: لوله بازکنی در شهرک غرب

بازکردن لوله و باز کردن لوله درز شریعتی مانند تصویر قبلی، گهگاه پس از افزودن یا ساخت سازه جدید، مقداری سیمان یا سنگ قبر و ساحل در لوله گیر می کند. در این موارد 2 روش لوله بازکنی برای باز کردن لوله درز وجود دارد. ابتدا برش سیفون با فنر شمشیری و ثانیاً اصلاحات در خط لوله فاضلاب سرویس بهداشتی یا تعویض سیفون. نکته بسیار مهم عدم استفاده از اسید لوله بازکن برای بازکردن لوله درز، زیرا باعث فرسودگی و فرسایش سیفون می شود و علاوه بر آن سلامت و در واقع جان افراد ساکن در آن خانه را به خطر می اندازد.

تخلیه چاه در شریعتی - لوله بازکنی پارسی

لوله بازکنی در پونک:

یکی از مشکلاتی که در لحظه پایتخت با آن مواجه هستیم تخلیه فاضلاب در زمانی است که چاه فاضلاب پر است. ما این تعهد را با واگذاری کار تخلیه فاضلاب به شرکت لوله کشی پارسی به شما می دهیم. با توجه به نزدیک بودن سرویس، شما با کمترین هزینه و در کمترین زمان خدمات را خواهید داشت. فقط با یک تماس ساده آماده شلیک تانکر فاضلاب به تمام راهروی تهران هستیم. برای اینکه بهترین اطلاعات را در مورد لوله بازکنی پونک بدانید می توانید مقاله ما را مطالعه کنید.

تخلیه چاه در شریعتی:

بیرون آوردن گوشی و طلا از چاه یا لوله درز زیاد اتفاق می افتد و بیرون آوردن آن برای دارندگان اشیاء قیمتی کاری مهم و ضروری است. وقتی حلقه به دستشویی ایرانی یا فرانسوی بیفتد، مانند لوله دستشویی در سیفون گیر می کند. در این زمان برخی افراد سعی می کنند با دست حلقه را از لوله سرویس بهداشتی خارج کنند. این ممکن است باعث شود انگشتر یا سایر اشیای با ارزش مشابه ساعت به داخل لوله سرویس بهداشتی برود و دیگر به آن دسترسی نداشته باشید.

ارسال یک نظر

شماره تماس