جهت اعزام کارشناس تماس بگیرید
لوله بازکنی مهرآباد - لوله بازکنی پارسی

لوله بازکنی در مهراباد تهران – تخلیه چاه مهرآباد

Views: 0

تخلیه چاه مهراباد

خدمات فنی در مهراباد در زمینه خدمات رسانی مرتبط به لوله کشی و چاه فاضلاب است از طریق مقاله لوله بازکنی در مهراباد شما می توانید در زمینه خدمات رسانی فنی شبانه روزی درخواست نمایید. در این زمینه قادر خواهید بود که بهترین خدمات را استفاده کنید تا از خدمات ما نهایت استفداه را ببرید. برای دریافت بهترین خدمات در این زمینه به شما پیشنهاد می کنیم که بهترین خدمات را در زمینه لوله بازکنی پارسی داشته باشید تا در این باره از بهترین خدمات استفاده کنید.

عوامل تاثیر گذاربرقیمت لوله بازکنی مهرآباد

هیچ زمانی نمی شود قیمت دقیقی برای لوله باز کنی ارائه کرد زیرا این کار به عامل مختلفی بستگی دارد.در ادامه تعدادی از این عامل را بررسی میکنیم:

 • میزان گرفتگی لوله ها

گرفتگی لوله زمان لازم برای انجام دادن کار و سختی کار را مشخص می کند و بسته به  میزان گرفتگی لوله بستگی دارد.

 • دستگاه های مورد نیاز برای لوله بازکنی

گاهی با یک فنر میشود کار را انجام داد و گاهی نیاز ب دستگاه های پیچیده مانند دستگاه تراکم هوا دارد.نسبت به اینکه این با چه دستگاهی کار انجام شود هزینه ان متفاوت خواهد بود که لوله بازکنی مهراباد با بهترین و استاندارد ترین دستگاه ها کار را برای شما انجام می دهند.

 • لایروبی چاه

هنگامی که لوله باز کن چاه را باز کند در صورت تشخیص برای لایروبی ان لایروبی می شود و هزینه جداگانه برای ان گرفته می شود

 • نوع گرفتگی لوله ها

گاهی چاه با اجسام بسیار سخت باز می شود در اینصورت هزینه بیشتری را در پی خواهد داشت.

 • مشخص نبودن محل و علت گرفتگی لوله

در صورت انکه محل و علت گرفتگی لوله مشخص نباشد طبیعتا ان هم هزینه جدا گانه خواهد داشت.

 • ایا لوله بازکنی نیاز به خرابی دارد یا خیر؟

برخی لوله بازکنی ها نیاز به خرابی دارند و وسیع هستند و این عمل هزینه زیادی را درپی خواهد داشت.

 • استفاده از محلول شیمیایی

در برخی از موارد نیاز به محلول های شیمیایی است که در صورت استفاده هزینه ان جداگانه گرفته می شود.

 • هزینه رفت و برگشت لوله بازکن

هزینه رفت  برگشت لوله بازکن هم به عهده شماست پس بهتر است لوله بازکن نزدیک ب خود را خبر کنید.

راهنمای مطالعه: لوله بازکنی زرگنده

لوله بازکنی مهرآباد - لوله بازکنی پارسی

 

بازکردن لوله با استفاده از وسایل خانگی

 • بازکردن لوله با تلمبه دستی

استفاده از تلمبه دستی برای موارد سطحی به کار میرود.برای استفاده از تلمبه دستی باید اول اطراف چاه را تمیز کنیم و سپس تلمبه را روی لوله قرار می دهیم و بعد از ان ان را فشار و به ارامی رها می کنیم تا با استفاده از مکش ان رسوبات ان جا ب جا شوند.بهتر است که بعد از استفاده از تلمبه مقداری اب داغ درون لوله بریزیم که لوله حسابی تمیز شود و رسوبات و چربی ها را حسابی تمیز کند.

 • باز کردن لوله ها با استفاده از جوشه شیرین و سرکه

یکی از روش های لوله بازکنی در خانه استفاده از جوش شیرین و سرکه است.برای باز کردن لوله با این روش ها باید ابتدا یک کتری اب جوش را داخل لوله بریزیم و بعد از ان دو پیمانه سرکه  یک پیمانه جوش شیرین در ان می ریزیم سپس به مدت 10 تا 20 دقیقه یک حوله نمدار را روی ان قرار می دهیم و بعد از سپری شدن این زمان حوله را برمی داریم و دوباره از اب کتری درون لوله میریزیم . این روش برای گرفتگی های سطحی بسیار کارامد است.

 • باز کردن لوله ها با استفاده از محلول مخصوص لوله بازکنی

برای مواقعی که گرفتگی لوله عمیق نیست و سطحی است ما میتوانیم از محلول های ساده که داخل سوپر مارکت ها هم ب فروش میرسند استفاده کنیم و ان را داخل لوله ریخته سپس حوله نمدار را روی ان قرارمی دهیم و وب مدتی که رو محصول خریداری شده نگاه و به اندازه ان صبر می کنیم و بعد از ان با اب بخوبی ان را از لوله ها پاک میکنیم تا دیگر چیزی از ان بر روی لوله ها نمانده باشد.

 • باز کردن لوله ها با استفاده از فنر

فنر لوله بازکنی از جنس فولاد مقام بوده ونوک ان حدود 100 سانتی متر است این دستگاه با استفاده از نوک های مخروطی که داره مواد را ب خود جذب کرده و باعث تمیز شدن لوله ها و رفع گرفتگی لوله ها می شود.البته این روش هم برای گرفتگی های سطحی است و نمیشود مشکل گرفتگی های عمیق را با این کار بر طرف کرد.برای استفاده از فنر ابتدا دستکش پوشیده و سپس فنر را تا جایی ک فنر به گرفتگی ها برسد ان را فشار داده و ان را میپیچانیم.

راهنمای مطالعه: لوله بازکنی خانی آباد نو

لوله بازکنی پیشرفته مهرآباد

 • باز کردن لوله ها با تراکم هوا

این روش برای گرفتگی لوله های فولادی وپلی اتیلن و… ویا گیر کردن شیئ خاصی در لوله مانند نایلون که باعث گرفتگی می شوند استفاده می شوند البته در استفاده از این روش باید دقت کرد که زیرا ممکن است همزمان با فشار هوا مواردی از چاه خارج شوند که بسیار خطرناک هستند.

 • بازکردن لوله با دستگاه پیشرفته

دستگاه لوله بازکنی نوع پیشرفته فنر لوله بازکنی است که از موتور و فنر تشکیل شده که موتور ظیفه نیرو دادن به فنر را برای پیچاندن ان دارد که باعث رفع گرفتگی لوله می شود.

 • مزیت های دستگاه های لوله بازکنی

مجاز به استفاده از برق شهری است و کوچک است و به راحتی می شود ان را حمل کرد .با استفاده از ان می شود گرفتگی های شدید لوله را برطرف کرد. در ان سرفنرهای مختلف برای لوله های مختلف قرار داد.وجود فنر های بسیار بلند برای لوله های متفاوت در ان از مذیت های ان است. و سرعت بسیار خوبی در لوله بازکنی دارد.

لوله بازکنی مهرآباد - لوله بازکنی پارسی

 

بهترین اسید برای گرتفگی لوله فاضلاب

 • نوع گرفتگی لوله

ما اول باید نوع گرفتگی لوله را بدانیم زیرا مثلا گرفتگی لوله در حمام بر اثر مو و گرفتگی در اشپزخانه بر اثر چربی ایجاد می شود و هر کدام از اسید ها مختص یک نوع گرفتگی خاص هستند.

 • زمان ماندگاری برای تاثیر گذاری رفع گرفتگی

یکی از مواردی که باید توجه شود زمان تاثیر گذاری است زیرا ممکن است یک اسید در 20 دقیقه گرفتگی لوله را برطرف کند و ممکن است یک اسید یک شب تا صبح طول بکشید پس برای خرید باید ب این نکته نیز توجه شد.

 • قیمت محلول

قبل از خرید باید قیمت قوی ترین محلول ها یا اسید های لوله باز کنی را بدانیم تا با توجه به ان بتوانیم محلول مرد نیاز را خریداری کنیم.

 • سطح ریسک

بعضی از محلول ها بسه به ترکیبات ان می توانند مضر یا مفید باشند.استفاده از محصولات سازگار با محیط زیست برای خانه های دارای فرزند کار هوشمندانه تری است.

 • محلول های انزیمی

فرمول این محلول ها ملایم است و برای کار روزانه ایمن هستند برای همین میتوانید به راحتی لوله های اشپرخانه حمام و… را به راحتی باز نمایید اما ممکن است باز شدن لوله ها با این محلول ها تا 24 ساعت طول بکشد.

 • محلول های اسیدی

محلول های چاه بازکن معمولی دارای اسید سولفوریک یا هیدروکلریک است.این مواد در مقابل با مو و روغن و کاغذ می تواند اثر گذار باشد اما باید دقت کرد که برای لوله های پلاستیکی و یا فلزی قدیمی از ان استفاده نکرد زیرا باعث ایجاد مشکل در لوله ها و سیستم فاضلابی می شود.

 • محلول های فاضلاب سوز اور

این محلول ها قلیایی هستند و کف رو به صابون و ماده ای قابل حل در اب تبدیل می کنند.مثلا هیدروکسید سدیم یک ماده قلیایی اشنا است که در محلول های فاضلاب سوز اور استفاده می شوند.انها معمولا در کمتر از 30 دقیقه به از بین رفتن گرفتگی های سطحی تا عمیق مثل کف و صابون و غذا و چربی کمک می کنند.و میتوان از انها در اشپزخانه و کف و حمام و… استفاده نمود.

ارسال یک نظر

شماره تماس