جهت اعزام کارشناس تماس بگیرید

لوله بازکنی آرژانتین

Views: 45

لوله بازکنی آرژانتین، یکی از مشکلات رایجی که در ساختمان ها ایجاد میشود گرفتگی لوله و بوی بد از فاضلاب و … است.شرکت لوله بازکنی پارسی به صورت 24 ساعته آماده ی اراِئه ی خدمات به شما عزیزان گرامی است.

روش ساخت آب بندی چاه زهکشی 

این اختراع یک روش ساخت و ساز برای آب بندی یک چاه زهکشی در کف زیرزمین ارائه می دهد که شامل مراحل زیر است: 1)) قبل از ساخت کف زیرزمین یک پوشش ضد آب را از قبل تعبیه کنید و پوشش ضد آب را خارج از لوله زهکشی بتنی قرار دهید؛ 2. ) بیرون پوشش ضد آب را با سه حلقه ضد آب جوش دهید، پوشش ضد آب را ثابت کنید و سپس بتن کوسن را بریزید؛ 3) یک لایه ضد آب روی بتن کوسن اضافه کنید و میله های کف را ببندید؛ 4) بتن کف را بریزید. تکمیل ساخت کف؛ 5) تجهیزات زهکشی اضطراری را آماده کنید و چاه را آب بندی کنید؛ از جمله آنها تجهیزات اضطراری شامل قرقره برقی پمپ سریع، پوشش ابزار و لوله سرریز را آماده کنید؛ چاه را با سه ماده: شن پس انداز، پودر سیمان خشک و C40 ببندید. بتن ریز منبسط شده، و سپس پوشش ابزار را اضافه کنید؛ 6) آستین های ضد آب و روکش ابزار را ببندید. روش ساخت آب بندی چاه اختراع حاضر می تواند چاه را بدون نشتی در صفحه زیرین با موفقیت آب بندی کند و دارای هزینه ساخت پایین، کیفیت بالا و سرعت بالا می باشد.

شرح مورد فوق:

روش ساخت آب بندی چاه زهکشی در کف زیرزمین زمینه فنی اختراع حاضر مربوط به زمینه فنی ساخت زیرزمین و به طور خاص به روش ساخت چاه زهکشی در کف زیرزمین می باشد. تکنیک پس زمینه دیوارهای بیرونی و کف زیرزمین در اعماق زیرزمین مدفون شده و توسط آب در خاک و آب های زیرزمینی نفوذ می کند. قبل از کف سازی بسیاری از زیرزمین های دو تا سه طبقه، تصفیه آبگیری لازم است. لوله بازکنی آرژانتین تمام مشکلات لوله ها را برطرف میکند. در صورتی که آب زیرزمینی از نوع فریاتیک باشد در حین ساخت بالشتک کف باید تخلیه و پر شود و در صورتی که آب زیرزمینی آب تحت فشار باشد و ضریب نفوذپذیری آن زیاد باشد چاه زهکشی زیرزمینی باید تا زمان ساخت تسمه پس از ریختن به طور معمول حفظ و پمپاژ شود. چاه باید در طول دوره پخت بتن آب بندی شود. اگر سطح آب های زیرزمینی بالا باشد، آب جمع آوری شده در منطقه پس از ریزش به سختی تخلیه می شود که بر پیشرفت ساخت و ساز و کیفیت پروژه تأثیر می گذارد.

روشی برای رفع بو در استخرهای تصفیه فاضلاب

 اختراع حاضر به روشی برای تصفیه بو در مخزن تصفیه فاضلاب مربوط می شود که شامل استفاده از جریان هوای طبیعی یا جریان هوای مکانیکی برای جمع آوری گازهای زائد خارج شده از مخزن تصفیه فاضلاب و ترکیب آن با بیوگاز برای احتراق با توجه به ترکیب گاز زائد، یا از طریق تخلیه در ارتفاع بالا، تجزیه اشعه ماوراء بنفش و تجزیه اکسیداسیون ازن، هدف کاهش یا از بین بردن بوی بد اطراف مخزن تصفیه فاضلاب حاصل می شود. حوزه های فنی: این اختراع متعلق به حوزه تصفیه فاضلاب است و به طور خاص روشی برای تصفیه بوی بد در مخزن تصفیه فاضلاب است.شما میتوانید مقاله ی مارا در مورد تخلیه چاه مهراباد مطالعه نمایید.

تکنیک تصفیه ی فاضلاب و لوله بازکنی آرژانتین

تصفیه فاضلاب یک نیاز اجباری ملی و یک نیاز اجتناب ناپذیر با بهبود استانداردهای زندگی مردم است. تصفیه فاضلاب مواد غذایی، فرآوری غلات و سایر شرکت ها و همچنین زندگی روزمره مردم از عملکرد میکروارگانیسم ها جدایی ناپذیر است. از آنجایی که باکتری ها مواد مغذی موجود در فاضلاب را تجزیه می کنند، مقدار زیادی بیوگاز، سولفید هیدروژن، مرکاپتان ها و سایر گازهای با بوی قوی تولید می شود. اگر این گازها به ویژه گازهای مضر مانند سولفید هیدروژن مستقیماً در محیط های کم ارتفاع تخلیه شوند، سلامت و شادی جسمی و روحی افراد را به شدت تحت تأثیر قرار می دهد.

این اختراع روشی را برای تصفیه بو در مخازن تصفیه فاضلاب شرح می دهد که از جریان طبیعی هوا یا جریان اجباری مکانیکی برای جمع آوری گاز زائد تخلیه شده از مخزن فاضلاب استفاده می کند و آن را با توجه به ترکیب زباله در بیوگاز برای احتراق ترکیب می کند. گاز، یا آن را از طریق ارتفاع بالا تخلیه می کند، تجزیه اشعه ماوراء بنفش، تجزیه اکسیداسیون ازن برای رسیدن به هدف کاهش یا از بین بردن بوی بد اطراف مخزن تصفیه فاضلاب.

چند نکته برای لوله بازکنی آرژانتین و تخلیه چاه

لوله کش ها می دانند که چگونه تمام لوله کشی های یک خانه را تمیز و نگهداری کنند. تمیز کردن خطوط زهکشی برای یک لوله کش مشکلی نیست، اما به احتمال زیاد شما یک لوله کش نیستید. برای آن دسته از ما که برای مراقبت از لوله کشی آموزش ندیده ایم، می تواند کاری دلهره آور به نظر برسد. خطوط فاضلاب طولانی است و تمام آب و ضایعاتی که ما تخلیه می کنیم از آنها پایین می رود. اگر لوله های فاضلاب شما شروع به تولید صداهای عجیب و غریب کردند یا بوی بدی دادند، وقت آن رسیده است که آنها را تمیز کنید.

  1. خطوط لوله ها و فاضلاب اغلب را تمیز کنید
  2. جوش شیرین و سرکه
  3. خطوط لوله هارا بشویید
  4. از پاک کننده های تخلیه استفاده کنید

خطوط لوله ها و فاضلاب را اغلب تمیز کنید

یکی از راه هایی که می توانید به این هدف برسید خرید یک پاک کننده آنزیمی است. پاک کننده های آنزیمی انواع مختلفی دارند. برخی لکه های حیوانات خانگی را پاک می کنند، اما برخی دیگر برای تمیز کردن خطوط زهکشی مفید هستند. هر منبع لوله کشی و اکثر فروشگاه های سخت افزار دارای پاک کننده های درجه یک برای این منظور خواهند بود. دستورالعمل های سازنده را دنبال کنید و مطمئن شوید که پاک کننده را در یک زهکش بزرگ قرار دهید. بهترین انتخاب برای این زهکشی زیرزمین است، اما هر زهکشی بزرگی کار خواهد کرد. پاک کننده های آنزیمی از طریق یک واکنش بیولوژیکی کار می کنند، بنابراین زمان لازم است. صبور باشید و منتظر بمانید تا نظافتچی کار خود را انجام دهد.

از جوش شیرین و سرکه استفاده کنید

یک محلول تمیز کننده رایج که بسیاری از افراد برای چربی زدایی از آن استفاده می کنند، جوش شیرین مخلوط با سرکه است. واکنش شیمیایی که هنگام مخلوط شدن این دو ایجاد می شود، کفی است و حباب می شود. حباب‌ها به جوش شیرین کمک می‌کنند تا چربی‌هایی که می‌توانند باعث گرفتگی شوند را از بین ببرد.

وقتی گریس خنک شود، می تواند بسیار چسبنده شود. انواع دیگر زباله ها در گریسی که در خطوط شما نشسته است به دام می افتند. حتی اگر مقدار زیادی در فاضلاب نریزید، ممکن است چربی در خطوط فاضلاب شما وارد شود. با گذشت زمان انباشتگی اتفاق می افتد، و این ترفند تمیز کردن سریع و آسان است و می تواند در هر زمان انجام شود.

خطوط لوله هارا بشویید

اگر با گرفتگی سر و کار ندارید، می توانید خطوط خود را با شستشو با آب تمیز کنید. در حین انجام این کار، کمی پاک کننده تخلیه داخل آب قرار دهید. توالت مکانی عالی برای انجام این کار است، زیرا اجازه می دهد مقدار زیادی آب و پاک کننده با هم پایین بیایند. اگر گرفتگی دارید، این ایده خوبی نیست. هرچه آب بیشتری در خط قرار دهید، پشتیبان بیشتری خواهید داشت. حتی اگر آب به اندازه کافی بالا باشد ممکن است امکان پذیر نباشد. هر زمان که خطوط فاضلاب خود را تمیز می کنید، باید مطمئن شوید که گرفتگی نداشته باشید. اگر این کار را می کنید، ابتدا باید از آنها مراقبت کنید.لوله باز کنی آرژانتین در همه ی مناطق تهران آماده برای فعالیت است.

از پاک کننده های تخلیه استفاده کنید

شما نمی خواهید اغلب از پاک کننده های شیمیایی ساینده استفاده کنید، زیرا می توانند لوله های شما را تخریب کنند. با این حال، چند بار در سال، می‌توانید پاک‌کننده‌های تخلیه را در خطوط خود بشویید. هنگامی که این کار را انجام می دهید، مطمئن شوید که از آب زیاد استفاده نمی کنید یا زهکشی دیگری را شستشو نمی دهید. این ماده شیمیایی به زمان نیاز دارد تا در لوله ها بنشیند تا هر گونه زباله و ضایعاتی را که ممکن است ایجاد شود حل کند. کاهش میزان تجمع در خط خود به جلوگیری از گرفتگی کمک می کند.

ارسال یک نظر

شماره تماس