جهت اعزام کارشناس تماس بگیرید

لوله باز کنی و تخلیه چاه در داوودیه تهران – پشتیبانی 24 ساعته

Views: 28

در همه ی خانه ها امکان گرفتگی لوله وجود دارد و بعضی از گرفتگی ها با روش های دستی حل میشود اما در بعضی موارد باید به دست متخصص این کار سپردT لوله باز کنی داوودیه در تهران به شما کمک می کند که با متخصصانی که در محدوده ی شما هستند دسترسی پیدا کنید و مشکل خود را به راحتی و با هزینه کم برطرف کنید .ما تمامی لوله ها از جمله لوله های فاضلاب ، دستشویی ، حمام ، لوله های آشپزخانه و … را تعمیر و باز خواهیم کرد .

روش های باز کردن لوله در خانه :

 • اسفاده از فنر یا سیم بلند خمیده برای باز کردن لوله فاضلاب
 • لوله باز کردن با استفاده از سرکه و نمک
 • استفاده از جارو برقی تر و خشک
 • باز کردن لوله با اب جوشیده
 • استفاده از جوهر نمک ( با احتیاط فراوان استفاده شود )
 • لوله باز کردن با نمک و جوش شیرین
 • باز کردن لوله با مواد شوینده ظروف
 • استفاده از جوش شیرین و سرکه
 • استفاده از کاستیک سودا (سود سوزآور)
 • تمیزکردن لوله‌ها و اتصالات فاضلاب در دسترس
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب با تلمبه دستی
 • باز کردن لوله فاضلاب با نوشابه
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب با اسید رقیق

یکی از روش های ما برای باز کردن لوله های شما تخلیه چاه است

تخلیه چاه خود به 3 صورت انجام می شود :

 • پمپ لجن کش : بهترین راه برای تخلیه چاه فاضلاب استفاده از پمپ لجن کش است و برای لایروبی چاه باید از نیروی انسانی استفاده شود به این صورت است که بعد از لجن کشی توسط تانکر ، فردی که تخصص کافی در این زمینه دارد به داخل چاه رفته و شروع به لایروبی میکند .
 • پمپ اب کش : پمپ آب کش در بخش پایینی و یا کفی خود، دارای مکش است. این دسته از منابع، کاربردهای مختلفی دارند. با استفاده از پمپ‌ های آبی کف کش می‌ توان به تخلیه آب استخر اقدام نمود.  در ابتدا و قبل از انداختن پمپ در آب، صافی را در بخش ورودی دستگاه وصل کنید. سپس آن را به عمیق‌ ترین بخش چاه و یا استخر بیندازید و آن را روشن کنید. وقتی سطح آب به حد پایینی رسید لازم است منبع را از نزدیک زیر نظر بگیرید. اگر سطح آب کم بود و فلوتر نیز نداشتید باید قبل از اتمام کار، دستگاه را خاموش کنید تا آسیب نبیند. در نهایت نیز می‌ توانید دستگاه تان را بردارید و از برق بکشید و شلنگ را از آن جدا کنید.
 • دستگاه مکنده یا اب کش : مکنده آب و خاک از نظر ساختار و کارکرد شباهت بسیار زیادی به جارو برقی های معمولی دارد. با این تفاوت که مخزن های پلاستیکی در این جارو برقی ها به منظور محل جمع آوری مایعات به کار گرفته می گردند. از طرفی استفاده از این تجهیزات می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای روش های نظافت سنتی باشد. کارکرد مکنده آب و خاک به صورتی است که با کمک پمپ مکش، آلودگی ها از طریق نازل و خرطومی درون مخزن جمع آوری می شوند. این دستگاه ها به دو مخزن مجزا یکی برای جمع آوری مواد خشک و دیگری به منظور جمع آوری ضایعات تشکیل شده اند.

لایروبی چیست ؟ هر گاه اجسام جامدی مثل گل و لای ،سنگ ،خاک و .. باعث گرفتی چاه شود ، به عملیات خارج کردن این اجسام لایروبی می گویند . لایروبی چاه آب باعث افزایش آب دهی چاه می شود، تمام شن و ماسه و آشغال و زباله های داخل چاه آب را به بیرون میاورد که در داخل پمپ نرود و باعث زنده شدن دوباره چاه می شود. در زمان لایروبی چاه آب پیشنهاد می شود قبل از عملیات لایروبی، فرچه زنی چاه آب انجام شود.

یکی دیگر از روش های ما استفاده از دستگاه فنر زن برقی است

لوله بازکنی با فنر برقی، وسیله ای است که قادر به باز کردن هر گونه گرفتگی در لوله ها و مجاری فاضلاب می باشد. این دستگاه از یک فنر بلند و انعطاف پذیر که تا عمق های بالاتر از ده متر هم می تواند نفوذ کند ساخته شده است ،این دستگاه از یک موتور الکتریکی تشکیل شده است که موتور دستگاه طوری طراحی شده که قادر به گردش به چپ و راست می باشد (به کمک کلید های چپ گرد و راست گرد)؛ این کار باعث آسان شدن عمل فنرزنی شده است. لوله بازکنی با فنر برقی به این صورت است که فنی کار باید در ابتدا سر فنر را به آرامی وارد لوله کند، سپس موتور را روی دور بسیار پایین روشن کند. همزمان با دوران موتور، فنر داخل لوله می رود تا جایی که با عامل گرفتگی برخورد کند؛ در این مرحله با افزایش دور موتور، فشار فنر بر عوامل گرفتگی لوله بیشتر خواهد شد تا اینکه آن ها را از بین برده و لوله را باز کند.

روش دیگر استفاده از دستگاه تراکم هوا است

پمپ تراکم هوا از فشار هوا برای باز کردن لوله ها و رفع گرفتگی توالت استفاده می کند. همانطور که از اسم آن مشخص است، هوا را درون مخزن خود متراکم میکند. پمپ تراکم هوا با آزاد کردن ناگهانی هوا گرفتگی را رفع میکند. استفاده از این دستگاه بسیار ساده است و به راحتی می توان از آن بهره برد، اما قدرت بالای این دستگاه دلیل بر استفاده جهت رفع تمام گرفتگی ها نیست.به طور مثال در گرفتگی توسط سنگ و خاک نمیتوان از پمپ تراکم هوا استفده کرد.بهتر است به جای استفاده از دستگاه لوله بازکنی با این دستگاه از روش لوله بازکنی با فنر استفاده شود.

برای رفع بوی بد فاضلاب چه باید کرد?

لوله باز کنی مرزداران این مشکل را برای شما حل میکند ، رفع بوی بد و زننده سرویس های بهداشتی ، حمام و آشپزخانه به صورت 100% تضمینی و در زمان کمتر از یک ساعت و با هزینه ای بسیار ناچیز بدون خرابی فقط با یک تماس با شرکت پارسی برای همیشه از شر بوی بد و گازهای سمی و مضر که سلامت شما شهروندان عزیز را تهدید می کند خلاص شوید.

 

متخصصین شرکت لوله باز کنی پارسی با استفاده از روش های جدید و کار آمد به شما کمک می کنند که با صرف هزینه ناچیز و زمان کم با بهترین امکانات و بدون نگرانی لوله های خود را به ما بسپارید و از کیفیت تضمینی کار ما لذت ببرید .

برای دریافت کمک با شماره های زیر در تماس باشید :

مدیریت تمام شعب تهران:

09199599322

شعبه جنوب تهران:

02155776675

شعبه شمال تهران:

02188191399

شعبه مرکز تهران:

02188708007

شعبه غرب تهران:

02144546080

شعبه شرق تهران:

09104822894

 

ارسال یک نظر

شماره تماس