جهت اعزام کارشناس تماس بگیرید
لوله بازکنی مرزداران - لوله بازکنی پارسی

لوله بازکنی مرزداران + نکات مهم حفاری چاه پیشرفته!

Views: 2

اگر لوله های آب ساختمان شما گرفتگی دارد کافیست با ما تماس بگیرید و کارشناسان برای ارائه خدمات بر اساس نیاز کار درب منزل شما حاضر می شوند تا بدون نگرانی به کار خود ادامه دهید. تیم متخصص لوله بازکنی پارسی همیشه آماده انجام هر نوع کار نصب برای همشهریان در تمام نقاط تهران می باشد. لوله بازکنی مرزداران ارائه دهنده خدمات تخلیه چاه مرزداران و همچنین خدمات رفع گرفتگی لوله های فاضلاب در مرزداران می باشد. اگر گرفتگی چاه یا لوله دارید می توانید از خدمات رفع انسداد لوله مرزداران ما بهره مند شوید.

لوله بازکنی مرزداران - لوله بازکنی پارسی

مراحل تخلیه چاه در مرزداران

 • ابتدا محل آسیب لوله را مشخص کنید.
 • توصیه و راهنمایی برای جلوگیری از بدتر شدن صدمات
 • روش های تعمیر را با توجه به میزان آسیب معرفی کنید.
 • قطعات یدکی مورد نیاز لوله های خود را خریداری کنید.
 • هرگونه نشتی و پارگی را تعمیر کنید.
 • هر جایی که جوشکاری لازم است.
 • چاه بازکن مرزداران به صورت آنی و در هر ساعت شبانه روز
 • خط لوله مزدالان به صورت شبانه روزی باز است و در کمتر از نیم ساعت باز می شود.
 • لوله بازکنی توالت فرنگی در مرزداران

لوله بازکنی با روش های جدید و تضمینی

ما سعی می کنیم تعمیرات و لوله بازکنی مرزداران را به گونه ای انجام دهیم که تا حد امکان از حفاری جلوگیری شود. بر اساس تجربه ما، تنها 6 درصد از فاضلاب ها نیاز به پرسنل تعمیر و نگهداری برای پایین رفتن از چاه دارند. ابزارهای برش لوله ما نه تنها در وقت شما صرفه جویی می کنند، بلکه در هزینه شما نیز صرفه جویی می کنند. هر گونه عملیات آبگیری و لوله کشی به یک متخصص در این زمینه نیاز دارد که در روند کاری ما توضیح داده شده است.  پیشنهاد می کنیم مقاله لوله بازکنی فلاح تهران را مطالعه کنید.

خدمات ما در زمینه تخلیه چاه مرزداران به صورت حرفه ای

 • لایروبی در مرزداران و لوله بازکنی در مرزداران
 • چاه های آب مرزداران را تعمیر کنید و چاه های فاضلاب را غرق کنید
 • حفاری و تعمیر چاه های ریزش شده در مرزداران و لوله کشی در مرزداران
 • از این دستگاه برای تشخیص ترکیدگی و تشخیص نشت خط لوله استفاده کنید
 • تعمیر و رفع گرفتگی لوله، رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی در مرزداران
 • رفع انسداد لوله های سقف، لوله های لباسشویی و فاضلاب شهری
 • سوراخ باز کردن انواع لوله های سیمانی، لوله های چدنی، لوله های پلی کلسیمی و غیره.

وسایل ساختمانی و لوله های نصب شده در منازل و ساختمان ها به مرور زمان فرسوده می شوند و به دلیل گذشت زمان پس از ساخت ساختمان، وقوع حوادثی مانند ترکیدگی لوله، پارگی و مانند آن کاملاً طبیعی است و در صورت وقوع حادثه ، شما سعی می کنید قبل از بدتر شدن این مشکل، خط لوله مرزداران را باز کنید تا این مشکل برطرف شود.

زمانی که چنین حادثه ای رخ می دهد، اقدام سریع و سریع و سپردن کار به نیروهای فنی و متخصصی که خط لوله مرزداران را باز کرده و چاه مرزداران را تخلیه می کنند بسیار مهم است. خدماتی که گروه به مشتریان محترم ارائه می کند عبارتند از: حفاری لوله مرزداران، تشخیص ترکیدگی لوله، رطوبت زدایی، چاه زدایی و تخلیه چاه مرزداران، حفاری چاه، بو زدایی.

مزایای انتخاب لوله بازکنی پارسی به منظور تمامی خدمات رفع گرفتگی لوله ها

 • لوله بازکنی مرزداران تضمینی و بدون خرابی
 • بازدید و مشاوره رایگان در زمینه باز کردن لوله در مرزداران
 • آشنا به کلیه روش های لوله بازکنی در مرزداران
 • برای پاکسازی الاستیک فاضلاب از مدرن ترین دستگاه الاستیک فولادی استفاده کنید.
 • دهانه های لوله با ژنراتور و پمپ تراکم مواد بدون ایراد است.
 • آبگیری چاه ها با استفاده از تانکرهای بزرگ و همچنین پمپ های گل، کفگیرها و واحدهای مکش انجام می شود.
 • از لوله کش ها و زهکشی چاه های مزداران حرفه ای و ماهر استفاده کنید

لوله بازکنی مرزداران آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم استان مرزداران و حومه می باشد. ساکنین شهر مزداران می توانند به راحتی برای نصب منازل خود به ما اعتماد کنند و بهترین خدمات را با قیمت مناسب دریافت کنند و دیگر نگران عملکرد نامناسب برخی از دوستان غیر فنی نباشند. تجربه و تخصص فنی در خط مقدم کار ما قرار دارد و ما این را با سالها تجربه به مشتریان خود ثابت کرده ایم.

نکاتی برای جلوگیری از گرفتگی فاضلاب در مرزداران

 1. برای جلوگیری از ورود بقایای مواد غذایی به داخل چاه باید از فیلتری استفاده کرد تا از ورود تجهیزات به داخل چاه جلوگیری شود.
 2. روغن اضافی باقی مانده از غذا را داخل سینک نریزید.
 3. هنگام شستن ظروف، حتماً قبل از شستن ظروف، روغن داخل آن ها را پاک کنید.
 4. از انداختن دستمال کاغذی در کاسه توالت جدا خودداری کنید و مطمئن شوید که دکمه را کاملا فشار دهید تا آب کاملا تخلیه شود.
 5. مراقب باشید در توالت های ایرانی چیزی به سیفون نیفتد.
 6. اگر توالت و حمام شما به دلیل کمبود فضای ساختمان مشترک است، از انداختن وسایل حمام به صورت جداگانه خودداری کنید.
 7. از انداختن مو در حمام خودداری کنید زیرا باعث گرفتگی می شود.

لوله بازکنی مرزداران - لوله بازکنی پارسی

 

لوله بازکنی مرزداران با روش تراکم هوا:

اگر لوله ای به دلیل کثیفی و زباله های انباشته شده در داخل لوله گرفتگی داشته باشد، باید از لوله بازکن تراکم  هوا استفاده کرد. با فشار دادن دکمه از دستگاه استفاده می شود، هوای داخل دستگاه فشرده می شود و میزان فشار با دست نمایش داده می شود. با قرار دادن دهانه دستگاه روی دهانه لوله و کشیدن اهرم دستگاه لوله بازکنی، هوای فشرده از داخل دستگاه وارد لوله شده و انسداد لوله را جابجا می کند.

برای جلوگیری از گرفتگی لوله های فاضلاب چه اقداماتی باید انجام داد؟

خطوط فاضلاب محل عبور آب و مواد زائد است و اگر مواد اضافی وارد آن شود، خطوط دارای پتانسیل گرفتگی و گرفتگی هستند. یکی از مهم ترین و آسان ترین راه ها برای جلوگیری از گرفتگی خطوط فاضلاب، جلوگیری از ورود مواد اضافی به خط فاضلاب است. اگر وارد لوله های فاضلاب شوند، بدون شک در طول زمان به شدت اسپاستیک می شود. بهتر است مقاله لوله بازکنی پونک را بخوانید.

اگرچه رعایت این نکات بسیار ساده و پیش پا افتاده است اما بسیاری از افراد با رعایت نکردن این نکات دچار این مشکل می شوند. بنابراین، اگر مواد جامد اضافی وارد لوله شود، نباید آن را به حال خود رها کرد. هنگام مواجهه با این مشکل باید کاری برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب با در نظر گرفتن شدت آن انجام دهید.

برای رفع انسداد لوله ها از لوله بازکن دستی استفاده کنید:

لوله بازکن دستی که به عنوان پمپ نیز شناخته می شود، وسیله ای ایده آل برای باز کردن گرفتگی های نسبتا ضعیف در خطوط فاضلاب است. این دستگاه از یک پمپ و یک دسته تشکیل شده است. در واقع یک قطعه پلاستیکی نیم دایره ای به نام پمپ است که دسته ای روی آن نصب شده است.لوله بازکن دستی به این صورت عمل می کند که قسمت پلاستیکی لوله بازکن را در دهانه لوله قرار می دهد.

سطح پمپ لوله بازکنی را طوری نگه دارید که دهانه لوله و کفشک را بپوشاند تا هوا نتواند از آن خارج شود، سپس دسته لوله بازکن را به سمت پایین فشار دهید تا پمپ لوله بازکنی به سمت دهانه لوله حرکت کند. این کار چند بار طول می کشد تا لوله باز شود.در استفاده از لوله بازکن دو نکته مهم است.هنگام فشار دادن لوله بازکنی نباید هوا از زیر پمپ خارج شود. پس از بازکردن لوله با لوله بازکن باید مقداری آب داخل لوله ریخت تا از گرفتگی مجدد و ریختن مواد جامد لوله به داخل چاه جلوگیری شود.

فنر لوله بازکنی مرزداران از یک موتور و یک فنر تشکیل شده است. لوله بازکن فنری یک دستگاه مته مانند با فنر در سر است. فنر لوله بازکنی فنری متناسب با لوله است و باید انعطاف لازم برای خم شدن در داخل زانویی لوله را داشته باشد. برای استفاده از فنر لوله بازکنی باید فنر را به مته یا موتور مخصوص وصل کرد و سر فنر را وارد لوله کرد.

موتور را روشن کنید و فنر شروع به چرخش می کند. با روشن شدن موتور و چرخش فنر لوله بازکن به آرامی فنر را به داخل لوله فشار دهید و این کار را ادامه دهید تا فنر وارد لوله شود و به قسمت مسدود شده لوله و مواد اضافی در لوله و دیوار برسد. کار به پایان رسیده است، مطمئن شوید که از آب برای هدایت مواد به خارج از لوله استفاده کنید

لوله بازکنی پارسی  خط لوله را به صورت شبانه روزی باز می کنند

هنگامی که مشتری رفع انسداد لوله مرزداران برای رفع گرفتگی خطوط فاضلاب و سرویس های بهداشتی با یک شرکت خدماتی تماس می گیرد، در مورد نوع و شدت گرفتگی خط فاضلاب از آنها سوال می شود تا بتوانند خدمات رفع انسداد لوله مرزداران را با تجهیزات مناسب به محل ارسال کنند.

در برخی موارد، مشتریانی که با تجهیزات پیشرفته لوله بری مرزداران و انواع کاربرد آن آشنایی دارند، تجهیزات لوله بری خاصی را درخواست می کنند تا اکیپ لوله بری آن را به محل مورد نظر برساند. این موارد شامل سفارش دستگاه لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا و یا دستگاه لوله بازکنی با پمپ هوا می باشد.

 

لوله بازکنی خیابان فرشته
رضایت مشتری 80%

شرح خدمات لوله بازکنی پارسی

نظریات مشتریان

بهترین خدمات را در زمینه لوله بازکنی فرشته لوله بازکنی پارسی دیدم
رضا کیانی
معلم
واقعا در زمینه لوله بازکنی انها از بهترین ها هستند
امیر ضیایی
کارمند
خیلی سریع خودشون رو به خانه ما رساندن و مشکل ما را برطرف کردن مرسی از شما!
ندا رضایی
خانه دار

سوالات متداول

قیمت و هزنیه لوله بازکنی در خیابان فرشته بر اساس تعرفه محاسبه می شود

بهترین خدمات در زمینه لول بازکنی در کل استان تهران را می توانید از ما درخواست نمایید.

ارسال یک نظر

شماره تماس