جهت اعزام کارشناس تماس بگیرید
لوله بازکنی شمیران نو - لوله بازکنی پارسی

لوله بازکنی شمیران نو

Views: 49

آیا تا به حال با گرفتگی لوله ها وکند بودن خروج آب درون سینک یا کاسه توالت مواجه شده اید؟اگر با این مشکلات تا به حال دسته و پنجه نرم کرده اید این مقاله راهنمای خوبی برای حل مشکلات شماست.لوله بازکنی شمیران نو با اراسه توضیحات و خدمات منحصر به فرد خود یاری رسان شماست ؛با لوله بازکنی پارسی همراه باشید.

آیا می توان از گرفتگی لوله ها جلوگیری کرد؟

به عنوان پاسخی صریح و کوتاه باید گفت؛خیر

نه تنها در ایران بلکه در هیچ کجای جهان نیز نمیتوان از گرفتگی لوله های فاضلاب جلوگیری کرد و اگر به دنبال این هستید باید بدانید هیچ وقت به نتیجه ی مطلوب نخواهید رسید!

در ادامه مطلبی در زمینه علل گرفتگی لوله های فاضلاب به شما عزیزان ارائه خواهد شدکه آگاه بودن از انها می تواند تا حد کمی از گرفتگی لوله های فاضلاب محل سکونت شما جلوگیری نماید.

نشانه هایی که از وجود مشکل در لوله های فاضلاب خبر میدهد

این سوال اکثر کسانی استت که با لوله بازکنی در شمیران همراه شده اند؛تنها کافی است چند نشانه از نشانه های زیر را مشاهده کنید تا به وجود مشکلی در لوله های فاضلاب خود پی ببرید؛این نشانه ها عبارتند از:

 • استشمام بوی نامطبوع
 • بالا امدن کف از لوله
 • دیده شدن حشراتی در اطراف لوله
 • بالا امدن آب در سینک ظرفشویی،کاسه توالت و یا حمام
 • شنیدن صدای قل قل
 • جمع شدن آب

در هر زمانی که این نشانه ها را مشاهده کردید بدین معنی است که شما به زودی دچار گرفتگی لوله خواهیدشد پس بهتر است هرچه زودتر نسبت به رفع گرفتگی لوله های محل سکونت خود اقدام نمایید.

تخلیه چاه شمیران نو - لوله بازکنی پارسی

علت های گرفتگی لوله های فاضلاب

لوله های فاضلاب می توانند در هر لحظه دچار گرفتگی  شوند و ما را با مشکلاتی همچون تخلیه نشدن لوله،بالا زدن چاه و… مواجه کنند؛وجود این مشکلات با نشانه هایی مانند انتشار بوی بد فاضلاب،بالا زدن چاه،کند شدن تخلیه فاضلاب همراه است که با شناسایی نشانه ها میتوان انها را شناسایی و رفع عیب کرد.

از جمله علت هایی که میتوان منجر به گرفتگی لوله های فاضلاب شود میتوان به:

 1. رسوب و جرم
 2. روغن و چربی
 3. شن و ماسه
 4. دستمال کاغذی
 5. اشیاء
 6. کم بودن شیب لوله های فاضلاب
 7. ریختن مصالح ساختمانی درون لوله هنگام ساخت یا بازسازی ساختمان ها

اشاره نمود؛در لوله بازکنی شمیران نو تهران می توان تمام این گرفتگی ها را با فنر برقی رفع نمود،ولی در گاهی از اوقات فنر هم چاره ی کار نیست در همچنین مواقعی خود را نگران نکنید زیرا وقتی که از خدمات لوله بازکنی شمیران نو استفاده می کنید ما لوله های عاری از گرفتگی را به شما تحویل خواهیم داد. می توانید در مورد مقاله ای که در ان بهترین لوله بازکنی در تجریش را معرفی کردیم را بخوانید تا اطلاعات مفیدی را در این زمینه بتوانید به دست آورید.

قسمت های مختلف لوله فاضلاب که دچار گرفتگی می شوند

گرفتگی های عمده در اغلب موارد در دو بخش ایجاد می شوند که لوله بازکنی شمیران نو آنها را به درستی شناخته و می تواند مشکل شما را رفع کند این دو بخش عبارتند از:

 • شترگلو(سیفون):برای جلوگیری از نفوذ حشرات و گاز سپتیک به داخل ساختمان آبی درون لوله جمع می شود که به محل جمع شدن آب شترگلو یاسیفون لوله گفته می شود.شکل سیفون مانند یو انگلیسی (u)می باشدبه همین علت انحنای موجود در شترگلو تله ی خوبی برای به دام انداختن حشرات و.. می باشد،این امکان سیفون سبب می شود که گاهی اوقات دچار گرفتگی شود که در این صورت نیاز به یک تکنسین لوله بازکنی پیدا می کنید
 • لوله مشاع(اصلی):لوله ی اصلی دقیقا همان لوله ای است که از بالا تا پایین ساختمان کشیده شده و لوله های فرعی ساختمان به ان متصل شده اند!اگر گرفتگی شدید در این لوله ایجاد شود می تواند مشکلات بزرگی همچون بالا زدن فاضلاب از نزدیکترین نقطه است؛در صورت به وجود امدن چنین مشکلی شما می توانید از تکنسین های لوله بازکنی شمیران تهران خدمات دریافت کنید.

لوله بازکنی شمیران نو با کمترین میزان کثیف کاری

اگر تا به حال برای رفع گرفتگی های لوله های فاضلاب خود تلاشی کرده باشید متوجه خواهید شد که این کار با کثیف کاری زیادی همراه است در لوله بازکنی شمیران نو تکنسین های  لوله بازکنی پارسی با سالها تجربه در این زمینه و بهره گیری از دستگاه های بروز همانند فنر برقی خدمات لوله بازکنی شما را با کمترین میزان از کثیف کاری انجام خواهند داد.

لازم به ذکر است که خدمات لوله بازکنی پارسی محدوده لوله بازکنی شمیران نو با کمترین کثیف کاری در سرویس بهداشتی وحمام انجام می شود و در آشپزخانه هم تنها اطراف سینک کثیف می شود که ان هم با ریختن آب برطرف خواهد شد. مانند همه این خدمات لوله بازکنی پل مدیریت تهران هم دارای چنین خصوصیاتی خواهد بود.

لوله بازکنی شمیران نو - لوله بازکنی پارسی

ویژگی های لوله بازکنی شمیران نو

ویژگی هایی که لوله بازکنی شمیران نو را از سایر لوله بازکنی ها جدا میکند عباتند از:

 1. رفع بوی نامطبوع فاضلاب
 2. شبانه روزی(۲۴)ساعته شبانه روز آماده خدمت رسانی است.
 3. فعالیت لوله بازکنی شمیران نو حتی در روز های تعطیل
 4. چندین سال سابقه در زمینه لوله بازکنی،تخلیه چاه،فنر زنیو…
 5. دارای کادر مجرب و با تجربه
 6. دارای دستگاه های بروز و پیشرفته
 7. بر طرف کردن هر نوع گرفتگی با بهترین خدمات رسانی و کمترین زمان
 8. اعزام نیرو در اسرع وقت و سریع ترین زمان

خدمات لوله بازکنی شمیران نو:

در شرکت لوله بازکنی پارسی تمامی خدمات مرتبط بالوله بازکنی،چاه بازکنی،تخلیه چاه ،فنر زنی و… ارائه می شود ؛

یکی از خدمات نامبرده شده تخلیه چاه در لوله بازکنی شمیران نو می باشد.زمانی که چاه فاضاب پر می شود یکی از کارها برای جلوگیری از ریزش چاه و خطرات ناشی از ان تخلیه چاه است؛که این خدمات در لوله بازکنی شمیران نو تهران عبارت اند از:

 • یافتن چاه فاضلاب
 • بازکردن دهانه چاه پیدا شده
 • تخلیه چاه با تانکر مکنده و پمپ لجن کش در لوله بازکنی شمیران نو
 • در صورت نیاز لایروبی و کف تراشی چاه توسط تکنسین های مجرب
 • بستن دهانه چاه باز شده

در هر تاریخ یا ساعتی که به خدمات لوله بازکنی شمیران نو نیاز داشتید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید؛تکنسین های ما در هر ساعتی از شبانه روز آماده خدمت رسانی به مردم عزیز تهران می باشند.

ارسال یک نظر

شماره تماس