جهت اعزام کارشناس تماس بگیرید
لوله بازکنی صادقیه- لوله بازکنی پارسی

لوله بازکنی صادقیه در تهران

Views: 62

در واقع فنر طبیعت پیپ خانگی یک فنر شمشیری قوی است که نوک آن قلابی شکل است. طول این فنرها 3 یا 4 پیمانه است و دارای یک دسته نوک با قابلیت چرخش و حرکت می باشد.

لوله بازکنی صادقیه در تهران خدمات مورد نیاز شما را ارائه میدهد. برای بازکردن لوله های گومورا و سرویس بهداشتی می توان از فنر لوله بازکنی منزل استفاده کرد.

این فنرها برای رفع گرفتگی هایی که در فواصل کوتاه عبور کرده اند مناسب بوده و می توانند به عنوان پوششی برای نتایج لوله بازکنی استفاده شوند.

شماره لوله بازکنی صادقیه 09104822894

برای استفاده از فنر طبیعت پایپ خانگی ابتدا باید دستکش بپوشید. همچنین نوک فنر را داخل لوله درز قرار داده و آن را به آرامی به داخل چاه منتقل کنید. لوله بازکنی صادقیه زیر نظر لوله بازکنی پارسی در سریع ترین زمان خدمات مورد نیاز شما را انجام میدهد.

هنگامی که فنر به یک نقص رسید، باید انتهای آن را بچرخانید و آن را به جلو و عقب ببرید. به دلیل انعطاف پذیری سر فنر و پیچ خوردگی آن در داخل لوله، مواد زائد در اطراف فنر جمع می شوند. هنگام چرخاندن فنر در داخل لوله مراقب باشید که به لوله آسیب نرسانید.

فنر لوله بازکنی برقی چه وسیله ای است؟

باید گفت فنر لوله بازکن برقی دارای یک دستگاه هیدرولیک مهم است که به کمک موتور فنرهای سنگین و بلند را می چرخاند. فنر به کار رفته در این دستگاه می تواند موانعی که باعث گرفتگی لوله ها شده اند را باز کند.

برخلاف فنر طبیعت لوله خانگی، از فنر برقی برای رفع گرفتگی های سخت در چاه های عمیق استفاده می شود. این دستگاه مانند یک مته مهم می تواند فنر را با فشار زیاد داخل لوله جا داده و هرگونه گرفتگی را باز کند.

تخلیه چاه پارسی- لوله بازکنی پارسی

نحوه کار با فنر لوله بازکنی برقی:

کار با فنر برقی نیاز به نیروی متخصص دارد و شرکت های تخلیه چاه و لوله بازکنی عموما از این فنر برای رفع گرفتگی لوله ها استفاده می کنند. نیروی مورد نیاز برای راه اندازی فنر و چرخاندن آن توسط موتور ایجاد می شود.

این نوع فنر برای اعماق بالای ده پیمانه قابل استفاده بوده و با توجه به نوع و میزان شلوغی از سر فنرهای مختلف استفاده می شود.

برای کار با نوع برقی فنر لوله بازکنی ابتدا باید آن را به برق وصل کنید و سر فنر خواسته شده را به آن وصل کنید. فنر لوله بازکنی را نیز از بدنه آن خارج کرده و تا آنجا که ممکن است در لوله درز قرار دهید.

برای انتخاب سر فنر مناسب، باید تعیین کنید که چه موانعی در لوله ها وجود دارد. در لوله بازکنی صادقیه شما می توانید هر نوع مشکل و یا ایرادی احساس کردید با لوله بازکنی پارسی تماس حاصل نمایید.

چگونه از فنر لوله بازکنی برقی استفاده کنیم؟

قبل از استفاده از فنر، لازم است با آزمایش های رنگارنگ از موقعیت دقیق گرفتگی لوله اطمینان حاصل کنید. بنابراین، مهم است که این کار توسط افراد تحصیل کرده انجام شود.

هنگام قرار دادن فنر در لوله، باید دستگاه را به طور مداوم خاموش و روشن کنید. انجام این کار باعث می شود که مسیر فنر باز باشد و گوه نباشد.

با فشار دادن فنر به داخل لوله درز، فنر در لوله حرکت کرده و گرفتگی ها را برطرف می کند. پس از برداشتن فنر از لوله درز، مقداری آب داخل لوله ها بریزید. این باعث می شود که تجهیزات زباله از لوله خارج شده و به داخل چاه هدایت شوند.

درکل درآمد لوله بازکنی چه قدر است؟

فنر لوله بازکنی با دست یا وسیله خاصی جابجا می شود. برای بهبود عملکرد این چشمه ها راهرویی به نام سر فنر به انتهای آن متصل می شود.

این قطعات می توانند گرفتگی های سخت را بریده و خرد کنند. لوله بازکنی صادقیه سر فنر های برقی که مورد استفاده قرار میگیرند شامل گزینه های زیر هستند:

  • سر فنر اسیدی
  • الماسی
  •  برس دار
  •  نیزه ای
  •  چاقویی
  •  چاقویی
  • میله فنری
  • فنر ابزارگیر

لوله بازکنی پاسداران چه خصوصیاتی دارد؟

فنر لوله بازکنی دارای انعطاف پذیری است که باعث می شود فنر در داخل لوله درز پیچ خورده و گرفتگی ها را جابجا کند. مهم ترین مزیت این دستگاه قابلیت حمل و اندازه کوچک آن است.

لوله بازکنی صادقیه فنر این دستگاه مکعبی بوده و به صورت روان مونتاژ می شود. کار با این دستگاه به دلیل طراحی سر فنرهای متعدد واقعا آسان است و قابلیت باز کردن لوله های بلند را دارد.

رفع گرفتگی لوله با استفاده از دستگاه رفع گرفتگی لوله سریعتر از سایر سبک ها مهم است. فنر لوله بازکن برقی هزینه نسبتا کمی دارد و با اتصال به برق مگاسیتی شروع به کار می کند.

این فنر قابلیت رفع گرفتگی های عمیق لوله ها را دارد. با کمک این دستگاه برای یافتن انسداد نیازی به تخریب سازه نیست.

لوله بازکنی صادقیه- لوله بازکنی پارسی

چه چیزهایی می تواند معایب دستگاه فنر باشد؟

درست است که فنر لوله بازکنی با طول بیشتر از 15 متر وجود دارد، اما عملکرد شیک این فنر به عمق 8 متری رسیده است. از سوی دیگر، به دلیل پیچ خوردن رشته فنر روی زمین، امکان خراش روی پوسته های سرامیکی وجود دارد.

از دیگر نقاط ضعف این دستگاه کاهش کارایی آن در لوله های با حاشیه کمتر از 20 میلی متر است.

خدمات لوله بازکنی 24 ساعته در صادقیه تهران

رسوبات مانند زنگ زدگی یا مواد معدنی آب سخت می توانند در لوله های آب گرم خانه شما جمع شوند و در نهایت فشار آب را مختل کنند.

تخلیه آب سرد از طریق لوله های آب گرم می تواند رسوبات را تمیز کند و ممکن است جریان آب را بدون نیاز به جدا کردن لوله های خانه بهبود بخشد. قبل از انجام این پروژه، بررسی کنید که شیرهای آب شما باعث گرفتگی نمی شوند.

اگر آب سخت یا رسوب زیادی در آب خود دارید، بهتر است این نگهداری را سالانه انجام دهید. آبگرمکن را خاموش کرده و دریچه ورودی آن را ببندید.

اگر بخاری گازی است، مطمئن شوید که چراغ راهنما نیز خاموش است. شیلنگ باغچه را به زهکشی بخاری وصل کنید، انتهای آن را در زهکشی کف قرار دهید و در قسمت پایین آبگرمکن را باز کنید.

اطمینان حاصل کنید که آب در زهکشی کف ریخته می شود.

ارسال یک نظر

شماره تماس