جهت اعزام کارشناس تماس بگیرید
لوله بازکنی پردیسان-لوله بازکنی پارسی

لوله بازکنی پردیسان تهران و خدمات آن!

Views: 0

فنر بلند با انعطاف ناپذیری بالا از شمشیر حدود 100 سانتی متر که یک طرف سر فنر و طرف دیگر دسته قرار دارد. فنر طبیعت لوله می تواند هر نقصی را از مسیر خود برطرف کند و در عین حال انسدادها را بدون آسیب رساندن به لوله کشی سازه برطرف کند. لوله بازکنی پردیسان زیر نظر لوله بازکنی پارسی می باشد. در نهایت از فنر لوله بازکنی برای بازکردن توالت فرنگی، ظرفشویی و لوله های ساختمانی ایرانی استفاده می شود. به طور کلی در مورد توالت فرنگی بهتر است از دستگاه انقباض هوا یا فنر مخصوص سرویس بهداشتی استفاده کنید تا دیوار آسیب نبیند.

انواع فنر لوله بازکنی پردیسان:

دو نوع فنر خانگی و برقی در درخواست وجود دارد لوله بازکنی پردیسان که هر کدام عملکرد خاص خود را دارند. معمولاً از فنر خانگی برای گرفتگی جزئی و فنر برقی برای گرفتگی شدید استفاده می شود.

نحوه درست کار کردن با فنر دستی چیست؟

چشمه دست ساز یک فنر باریک و بلند 100 سانتی متری و ساخته شده از شمشیر است. برای باز کردن گرفتگی های معمولی خود می توانید از فنر خانگی استفاده کنید. هنگامی که لوله U شکل است، کافی است فنر به آن برسد و اگر احساس فشار کردید، دسته را خم کنید تا به شکل تخلیه عادت کند. توجه داشته باشید که هنگام کار با فنر خانگی، از دستکش استفاده کنید و فنر را از قبل به جلو و عقب ببرید تا به لوله گرفتگی برخورد کند.

لوله بازکنی پردیسان-چاه کشی پارسی

لوله بازکنی پردیسان-چاه کشی پارسی

طرز کار کردن با فنر برقی چه میتواند باشد؟

فنر برقی با برق کار می کند و می تواند مانند یک مته مهم فنر را با فشار بالا در لوله قرار دهد لوله بازکنی پردیسان. وقتی فنر خانگی با دست کار نمی کند، بهتر است از فنر برقی برای رفع گرفتگی لوله ها استفاده کنید.

فنر برقی برای اعماق بالای ده پیمانه استفاده می شود و نحوه کار با فنر برقی فقط توسط کارشناسان مجاز می باشد. نیروی لازم برای راه اندازی و چرخش فنر توسط موتور متصل به برق آن ایجاد می شود. و به طور کلی سر فنر با توجه به نوع و میزان شلوغی تغییر می کند و به تبع آن می توان از سر فنرهای مختلف استفاده کرد.

استفاده از دستگاه لوله بازکنی چه مزیتی دارد؟

رفع گرفتگی لوله با فنر به عنوان یک ارادی خوب برای نتایج اسیدی تلقی می شود زیرا علاوه بر سرعت بالا در رفع گرفتگی، از پوسیدگی و سوراخ شدن لوله ها جلوگیری می کند.

  • قابل حمل وکم حجم
  • برای استفاده نیاز است به برق شهری وصل شود

موارد دیگری هم هست که در مقالات قبلی به صورت جامع ذکر شده است.

قیمت لوله بازکنی پردیسان:

قیمت لوله بازکنی به عوامل رنگارنگی بستگی دارد، از جمله :

  • کوانتوم مجسمه سازی در قسمت انسداد لوله
  • نوع سیستم فنر مورد استفاده برای لوله بازکنی
  • دستگاه لوله بازکنی
  • طول لوله های درزدار برای فنرینگ

و…… دوباره متمرکز شد بنابراین، قیمت لوله بازکنی متفاوت است، برای مثال، قیمت لوله بازکنی با دستگاه انقباض هوا با قیمت لوله بازکنی با فنر متفاوت است.

قیمت لوله بازکنی پردیسان می تواند به عوامل زیر بستگی داشته باشد:

  • اندازه متراژ فنر استفاده شده
  • میزان سختی گرفتگی
  • دستگاهی که از آن استفاده شده است

توضیحات بیشتر درباره قیمت لوله بازکنی پردیسان:

همانطور که گفته شد طبیعت لوله پرشین مانند سایر کریدورهای مکانیکی دارای طول عمر مشخصی بوده و به مرور زمان تنزل می یابد. اما نباید پیش بینی کنید که هر بار پس از استفاده از کار بیفتد. بنابراین در محاسبه قیمت لوله بازکنی با سه سیستم باید به این نکته توجه کرد.

لوله بازکنی پردیسان-لوله بازکنی پارسی

لوله بازکنی پردیسان-لوله بازکنی پارسی

جنس فنر لوله بازکن از چیست؟

جنس فنر طبیعت لوله از شمشیر است که به طور واقعی بادوام است. با حالت کشسانی که دارد، برای باز کردن سخت ترین انسدادها مناسب است. لوله فنر بازشو علیرغم مقاومت بالا، واقعاً نازک است و به خوبی از موانع عبور می کند و آنها را از بین می برد و به داخل چاه درز هدایت می کند.

نحوه کار با انواع فنر لوله بازکنی به چه صورت است؟

فنر لوله بازکنی خانگی به صورت مکانیکی و با حرکت دست حرکت می کند. دستگاه فنر طبیعت لوله با موتور الکتریکی خود حرکت می کند.

قبل از تلاش برای باز کردن مسیر با فنر لوله بازکن خانگی، محل دقیق گرفتگی را شناسایی کنید. گاهی اوقات عمق گرفتگی زیاد است و برای این کار بهتر است از کارشناسان لوله بازکنی پردیسان تهران کمک بگیرید. در این مجموعه با استفاده از شیک ترین و پیشرفته ترین فنرها با قیمت مناسب گرفتگی را باز می کنند.

برای باز کردن گرفتگی با فنر طبیعی چاه خانگی، آن را در لوله قرار دهید تا به محل گرفتگی برسید. همچنین فنر را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید و به جلو حرکت دهید تا گرفتگی برطرف شود. چشمه طبیعت را به سمت خود نکشید تا آن را بردارید. زیرا ممکن است گوه بخورد. برای برداشتن فنر طبیعت لوله دست ساز آن را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید و بیرون بکشید. همچنین می توانید فنر را به مته متصل کرده و از قدرت چرخش آن به عنوان فنر بازکن لوله مته استفاده کرده و انسداد را باز کنید.

ارسال یک نظر

شماره تماس