جهت اعزام کارشناس تماس بگیرید
لوله بازکنی نوبنیاد- لوله بازکنی پارسی

لوله بازکنی نوبنیاد در تهران

Views: 2

در لوله بازکنی نوبنیاد انواع فنر لوله بازکنی به طور قابل توجهی برای رفع گرفتگی چاه های سرویس بهداشتی ایرانی و خارجی استفاده می شود که توصیه می کنیم هنگام استفاده از آن برای بازکردن چاه سرویس بهداشتی خارجی دقت لازم را داشته باشید زیرا نوک فنر تیز است و ممکن است به دیواره سرویس بهداشتی آسیب برساند. .

نکات مورد استفاده از انواع فنر لوله بازکنی:

 • انواع فنرهای لوله بازکنی و یا به عبارت بهتر، نهایت فنر لوله بازکنی از شمشیر مقاوم ساخته شده و نوک آن حدود 100 سانتی متر است.
 • فنرهای لوله بازکن در اندازه های مختلف موجود می باشد. برای مثال، یک فنر لوله بازکن 15، 10 و غیره.
 • به طور کلی، جنس فنر طبیعت قوی یکی از انواع فنر طبیعت لوله خانگی است. زیرا سرعت و قدرت چرخش در این نوع بایاس نسبت به فنرهای طبیعت لوله خانگی پیشرفته است.

استفاده از انواع فنرهای لوله بازکنی به ویژه فنرهایی که با قدرت دریل یا دستگاه لوله بازکنی می چرخند نیاز به موکسی و مهارت دارد که بهتر است به افراد متخصص در این زمینه واگذار شود. لوله بازکنی نوبنیاد تمامی خدمات مورد نیاز شما در هر لحظه به شما ارائه خواهد داد.

لوله بازکنی نوبنیاد- لوله بازکنی پارسی

 

تفاوت فنرهای دستی لوله بازکنی نوبنیاد با فنر برقی:

 • جهت باز کردن گرفتگی لوله ها روش های متفاوتی وجود دارد، که ساده ترین آنها موارد زیر می باشد:
 • اگر گرفتگی لوله بازکنی نوبنیاد ساده باشد شما می توانید انواع فنر ها را بکار بگیرید.
 • اما انسدادهای شدیدتر دارای فنرها و سر فنرهای پیشرفته تری هستند. برای انسدادهای مشابه باید از دستگاه فنر لوله بازکنی استفاده کرد.

انسدادهایی که عموماً در حین ساخت و ساز انجام می شود، گرفتگی های مشابهی هستند. مانند:

 • قیر
 • گچ
 • گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان
 • و دیگر مصالح

فنرهای برقی چاه بازکن برای رفع چنین انسدادهایی طراحی شده اند که بسیار مشکل هستند.

چاه بازکنی نوبنیاد- لوله بازکنی پارسی

 

چاه بازکنی نوبنیاد چیست؟

گرفتگی لوله های درز یکی از رایج ترین مشکلاتی است که همه ما آن را تحمل کرده ایم. حاشیه لوله های درزگیر به گونه ای طراحی شده است که کوانتوم خاصی از آب را لوله بازکنی نوبنیاد عبور دهد و زمانی که جسم دیگری در محدوده بزرگ یا کوچک وارد این لوله ها می شود. مسیر عبور آب مسدود شده و انسداد ایجاد می شود که بوی نامطلوبی نیز به همراه دارد.

سیستم خط لوله فاضلاب به چاه فاضلاب ختم می شود. استفاده از نتایج لوله بازکنی ممکن است مشکلات متعددی را در این زمینه ایجاد کند. بسته به عملکرد آن و مدت زمان ساخت انواع مختلفی دارد، زیرا این موضوع می تواند تأثیر زیادی در عدم انعطاف تخریب ناشی از این نتایج داشته باشد.

دستگاه فنر زنی لوله بازکنی نوبنیاد:

همچنین، نتایج طبیعت لوله می تواند آسیب مخربی به پوست و چشم فرد وارد کند. این آسیب می تواند آنقدر وحشتناک باشد که در واقع می تواند بینایی خود را از دست بدهد.

در صورت بروز حوادث و وقایع مشابه، ناحیه آلوده (چشم یا پوست) باید قبل از ظاهر شدن غوغا به مدت 20 بار با آب فراوان شسته شود. تا حدی از آسیب های ناشی از این نتیجه کاسته شود.

پیشگیری از بروز اتفاقاتی مانند گرفتگی لوله:

 • در اولین قدم باید از دستکش وماسک و عینک استفاده کنید.
 • از آن به صورت غلیظ استفاده نکنید زیرا در صورت ضخیم بودن مواد آسیب وارده کمتر است. علاوه بر این توجه زیاد باعث پوسیدگی و ترکیدگی لوله ها می شود.
 • در دسترس اطفال قرار داده نشود.

قربانیان اصلی این نتایج کودکان هستند. زیرا طرح های شاد و جذاب روی بسته های این مواد، کودکان جوان را به خود جذب می کند و تعداد زیادی از آنها را می کشد. بسیاری از کودکان این مایعات سمی را به جای آب یا ساخارین می نوشند.

شاید مهمترین نکته در مورد این نتایج این باشد که ما به عنوان یک فرد آگاه و بالغ، موظفیم آنها را از دسترس فرزندان خود دور نگه داریم. زیرا پس از اتفاقات ناگوار مشابه، نه تنها کودک از نظر شرایط جسمی، بلکه در درازمدت نیز آسیب زیادی می بیند. او و خانواده اش آسیب مغزی شدیدی را متحمل شدند که غیرقابل جبران است.

انواع محلول های اسیدی :

از انواع نتایج اسید می توان به نتایج طبیعت لوله، گاز پاک کن، جوهر سواب و سفید کننده اشاره کرد. لوله بازکنی نوبنیاد به شما تمامی این موارد را اموزش می دهد، با لوله بازکنی پارسی همراه باشید.

چگونه از محلول لوله بازکنی استفاده کنیم؟

نتیجه طبیعت لوله را داخل خط آب محل مسدود شده می ریزیم. با توجه به اطلاعات روی بسته بندی محصول، آب را قطره قطره در زمان مشخص شده باز می کنیم تا اسید از لوله ها شسته شود. توجه به زمان مهم است زیرا اگر این ماده بیش از زمان لازم در لوله ها بماند، باعث پوسیدگی و نشت می شود.

در این بین باید مراقب بود که بخار ناشی از اسید وارد مجاری تنفسی فرد نشود. استفاده از ماسک مخصوص و ترک محل در مدت زمان مشخص می تواند به این آسیب کمک کند.

ارسال یک نظر

شماره تماس