جهت اعزام کارشناس تماس بگیرید
لوله بازکنی کوی نصر-لوله بازکنی پارسی

لوله بازکنی کوی نصر با بهترین خدمات!

Views: 0

شاید هر یک از شما نشانگرهای متعددی به نام لوله بازکنی و تخلیه چاه و درز را دیده باشید. در واقع اگرچه تبلیغات مشابه چهره زیبایی به شکل برچسب ندارد.

اما نشان دهنده مشکل بزرگی به نام گرفتگی لوله های درز، توالت و ماشین ظرفشویی است. علاوه بر ترسیم سازه، خانم‌ های خانه‌ دار با مشکل گرفتگی لوله‌ ها و درز گیرها مواجه هستند.

که نتیجه شیک استفاده از دستگاه برش فنری است. لوله بازکنی کوی نصر روش های متعددی برای رفع گرفتگی لوله درزگیر وجود دارد، لوله بازکنی پارسی همراه شماست. مانند نتایج شیمیایی، پمپ های هوا و انقباض هوا، اما همیشه سیستم شیک این است که لوله را با فنر باز کنید.

لوله بازکنی کوی نصر:

همانطور که گفته شد ماهیت لوله ابزار مناسبی برای بازکردن گرفتگی های سخت در لوله درز می باشد. ماهیت لوله با ساختار مناسبی که دارد باعث می شود لوله باز شود.

این دستگاه به طور کلی از یک موتور و یک فنر تشکیل شده است. این دستگاه نیروی محرکه ماهیت لوله را تامین می کند و فنر نیروی باز شدن ماهیت لوله را به گرفتگی ها اعمال می کند. یکی از دلایل مهم استفاده از فنر در این دستگاه انعطاف ناپذیری آن است.

سر فنر های لوله بازکنی کوی نصر:

لوله بازکنی مدل های مختلفی دارد. برخی برای رفع گرفتگی های ناشی از پارچه یا مو و لوازم پلاستیکی و برخی از سرهای فنری برای اجسام سخت مانند ساحل، ساحل و بناهای تاریخی استفاده می شوند.

لوله بازکنی کوی نصر-چاه بازکنی کوی نصر

نکاتی که باید قبل از کار با فنر لوله بازکن انجام دهید:

 • اگر نمی‌دانید چگونه کار می‌کند، فلش بک را به هیچ وجه استفاده یا کار کنید.
 • برای رفع گرفتگی سرویس بهداشتی بهتر است از فنر مخصوص آن استفاده کنید زیرا استفاده از فنرهای معمولی برای بازکردن لوله ها که عموماً انعطاف کمتری دارند ممکن است به دیوار سرویس بهداشتی آسیب برساند.
 • توجه داشته باشید که استفاده از دستکش هنگام کار با دستگاه لوله بازکنی فنری یک نکته واجب و ضروری تلقی می شود.
 • توجه داشته باشید که اگر در مورد نحوه کار با این دستگاه اطلاعات کافی ندارید، به جای بیرون کشیدن وسایل پر ازدحام، ممکن است بیشترین آنها را به قسمت عمیق تر لوله انتقال دهید. پس فلاش بک بزنید تا در صورت گرفتگی شدید از متخصصان کمک بگیرید.
 • انتخاب سر فنر مناسب واقعاً مهم است و به همین دلیل باید به این موضوع نیز توجه شود.
 • کار با فنرهای لوله بازکن واقعاً خطرناک است و ممکن است به شما آسیب برساند یا به لوله ها آسیب برساند.
 • به هیچ وجه از طبیعت لوله بدون دستکش استفاده کنید، زیرا ممکن است دست خود را بریده و آسیب جدی وارد کنید.
 • انواع فنر لوله بازکنی برای اعماق مختلف نصب می شوند و باید با توجه به عمق ایجاد انسداد از 3 متر تا 10 متر نامگذاری شوند.
 • قبل از شروع لوله بازکنی با فنر حتما با افراد متخصص مشورت کنید.
 • بعد از جابجایی فنر به داخل لوله، وقتی متوجه شدید که به قسمت گوه شده رسیده اید، باید شروع به چرخاندن فنر کنید.

لوله بازکنی فوری با دستگاه فنر لوله بازکن:

مدل G500 یکی از مدل های شیک در بین انواع لوله بازکنی است. که علاوه بر سبک بودن و حمل آسان از سرعت بالا و قدرت بسیار بالایی نیز برخوردار است.

در این دستگاه برای سهولت در نصب فنر و افزودن عملکرد فنر، امکان چرخش چپ و راست در آن تعبیه شده است. و با استفاده از این امکان، طبیعت لوله می تواند جهت چرخش فنر را تغییر دهد.

لوله بازکنی کوی نصر از آنجایی که کار با این دستگاه واقعاً آسان است، افراد و شرکت های زیادی از آن استفاده می کنند.

لوله بازکنی کوی نصر-لوله بازکنی پارسی

چاه بازکنی کوی نصر در تهران:

دستگاه لوله بازکنی فنردار مجهز به فنر بین 3 تا 10 پیمانه است که با قرار دادن فنر در لوله درزگیر. به محض رسیدن به محل مسدود شده. آن را به شدت بیرون می کشد.

البته کار با ماهیت لوله با فنر به این سادگی نیست و کاری کاملا فنی است. پس بهتر است با شماره تلفن محل نصب لوله بازکنی کوی نصر تماس بگیرید. تا لوله های درزگیر باز شده و درز به خوبی تخلیه شود.

در صورت گرفتگی لوله ها چه کاری انجام دهیم؟

هنگامی که لوله درز آشپزخانه شلوغ است، در واقع احتمال هجوم گومورا و کشف آب در آشپزخانه وجود دارد. واقعاً تصور اینکه لوله تخلیه دستشویی برداشته شود و مدفوع و ادرار از دستشویی خارج شود، سخت است. در این زمان دو روش برای رفع گرفتگی لوله ها وجود دارد.

 • احتقان با نتایج شیمیایی را حذف کنید.
 • استفاده از ابزار مکانیکی مانند فنر برای باز کردن زهکش.

سینک ظرفشویی و سرویس بهداشتی ممکن است به دلیل تجمع چربی و لکه های غذایی دچار شلوغی شوند. در این حالت، افراد زیادی ممکن است با یک نتیجه شیمیایی انسداد را برطرف کنند.

استفاده از سیستم نتیجه شیمیایی می تواند منجر به پوسیدگی لوله ها به دلیل بوی بد و مواد شیمیایی شود. بنابراین گزینه خوبی نیست، بهتر است از روش های لوله بازکنی مشابه فنر استفاده کنید.

ارسال یک نظر

شماره تماس