جهت اعزام کارشناس تماس بگیرید
لوله بازکنی کوی نصر - لوله بازکنی پارسی

لوله بازکنی کوی نصر + تخلیه چاه پیشرفته با لوله بازکنی پارسی

Views: 1

شماره لوله بازکنی پارسی را برای شما قرار داده ایم. اگر در منطقه کوی نصر هستید و مشکل انسداد لوله ها دارید فقط با شماره 09199599322 تماس بگیرید. برای درخواست لوله بازکنی اعزامی در منطقه کوی نصر 24 ساعت شبانه روز در کل هفته با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما خدمات لوله بازکنی کوی نصر را با تضمین کامل در منطقه کوی نصر ارائه می دهند.

سرویس لوله بازکنی کوی نصر با کمپرسور هوا

ساختمان های منطقه کوی نصر معمولا بین 15 تا 45 سال قدمت دارند. برخی از لوله های ساختمانی از چدن ساخته شده اند و بازکردن لوله های چدنی با فنر لوله بازکنی و تخلیه چاه کوی نصر دشوار یا گاهی غیرممکن است.  پیشنهاد می کنیم مقاله لوله بازکنی در ونک را نیز مطالعه کنید.

فنرهای لوله بازکن صادقیه به سختی از این لوله ها عبور می کنند. در اغلب موارد فنر دستی در لوله گیر کرده و گرفتگی فاضلاب قابل رفع نیست.

لوله بازکنی کوی نصر - لوله بازکنی پارسی

مناطق خدمت رسانی ما در شهر کرج

گوهر دشت – عظیمیه – طالقانی – باغستان – گلشهر – فردیس – محمد شهر – هفت تیر برغان – شاهین ویلا – مهر ویلا

جهانشهر – اندیشه – کیانمهر – چهار باغ – ماهدشت – هشتگرد – نظرآباد – وردآورد – گرمدره – مشکین دشت – شهر قدس

خلج آباد – دهقان ویلا – اشتراکی – حسن آباد – کمالشهر – اختر آباد – حسین آباد – مهر شهر – رزکان نو – شهرک آسمان

شهرک بنفشه – شهرک ناز – شهرک وحدت – شهرک ارم – شهرک منظریه – شهرک پیام – شهرک زراعی – شهرک آب و خاک

مصباح – شهرک فهمیده – شهرک راه آهن – شهرک سپهر – قلمستان – آزادگان – حصارک

سرویس دهی تمام مناطق کرج

سرویس دهی کل کرج

پشتیبانی24ساعته

پاسخگویی 24 ساعته

نیروی متخصص

نیروی متخصص

بهترین قیمت لوله بازکنی پارسی

قیمت مناسب

برای رفع مشکل گرفتگی فاضلاب در لوله های چدنی از دستگاهی به نام کمپرسور هوا استفاده کنید. این دستگاه با اعمال فشار باد شدید به لوله ها، از بین بردن هرگونه انسداد موجود و باز کردن کانال های فاضلاب کار می کند.

مراحل مدیریت لوله بازکنی کوی نصر

  1. ابتدا به یک جفت دستکش، یک فنر دستی، یک مته شارژی و یک حوله برای رفع گرفتگی مجرا و تخلیه چاه کوی نصر نیاز دارید.
  2. فنر دستی را به مته وصل می کنید. نوک فنر را وارد لوله کرده و با مته بچرخانید. سپس آب را روشن کنید و مقداری مایع لباسشویی را داخل سینک بریزید.
  3. با چرخش فنر لوله بازکن لوله بازکنی کوی نصر، تمام رسوبات داخل لوله پاک شده و مسیر مسدود شده باز می شود.
  4. برای رفع گرفتگی لوله ها در حمام و تخلیه چاه کوی نصر، مقداری اسید لوله بازکن را در آب نمک بریزید و آب را به مدت 15 دقیقه نگه دارید. اسید شیمیایی موهای زائد را می سوزاند و پس از مدتی مسیرهای مسدود شده باز می شوند.
  5. در محله کوی نصر، برای از بین بردن رسوبات از لوله های توالت، ابتدا به یک چنگال یا ست چای نیاز دارید. ابتدا دوشاخه توالت را بردارید.اگر داخل لوله فاضلاب از قبل به یک اندازه است، باید رسوبات اطراف لوله را بردارید.

ما از تجهیزات پیشرفته برای لوله بازکنی کوی نصراستفاده می کنیم. دستگاه دارای سر فنری مخصوص برای تمیز کردن لوله های چدنی از رسوبات و انبساط داخل لوله ها می باشد.

چگونه لوله بازکنی کوی نصر نازل خدمات را تضمین می کند؟

کلیه خدمات لوله کشی و تاسیسات ساختمان با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن بدون هیچ کثیفی انجام می شود. با استفاده از نیروی مجرب می توان مشکل گرفتگی فاضلاب و تخلیه چاه کوی نصر را بدون آسیب رساندن به لوله ها حل کرد.

پس از اتمام سرویس، متخصصان ما فاکتور معتبر با گارانتی 2 تا 4 ماهه خدمات را در اختیار مشتریان قرار می دهند. با این فاکتور می توانید از خدمات چند ماهه پشتیبانی برخوردار شوید. ضمانت جدید خطوط لوله، ارائه فاکتورهای رسمی تایید شده تحت نظارت اتحادیه است. این فاکتور نشان دهنده نام شرکت، مهر شرکت، شماره ثابت و مدیر شرکت می باشد.

دستگاه جهش در لوله بازکن فاطمی دستگاهی پرقدرت است که فاضلاب لوله های فاضلاب را با سرعت بالا پاکسازی می کند. چندین نوع قدیمی و پیشرفته از دستگاه های قابل حمل وجود دارد. این دستگاه برای لوله های گرفتگی با چربی و مواد روغنی بسیار مفید و کارآمد می باشد. بهترین ابزار برای پاکسازی گرفتگی فاضلاب، رسوبات توالت، به خصوص گرفتگی زانویی لوله ها، دستگاه پاپ آپ برقی است.

علل انسداد فاضلاب در منطقه لوله بازکنی کوی نصر

  • انسداد خطوط فاضلاب در اثر ضایعات مواد غذایی و روغن در لوله های آشپزخانه یا شبکه های فاضلاب ایجاد می شود. روش های جلوگیری از انسداد فاضلاب عبارتند از:
  • حیاط، سقف و پارکینگ خود را به طور منظم تمیز کنید. برای جلوگیری از ورود شن و ماسه و برگ به داخل زهکشی، حیاط و پارکینگ خود را هر ماه تمیز کنید تا گرد و غبار لوله های شما را مسدود نکند.
  • از ظرف زباله در سینک آشپزخانه استفاده کنید. برای جلوگیری از تجمع چربی در فاضلاب، ضایعات غذا، برگ چای و روغن را در سطل زباله بیندازید و از توری محافظ استفاده کنید.
  • از لوله پاک کن مناسب استفاده کنید. گهگاه محلول شیمیایی یا مواد شوینده لباسشویی را داخل سینک بریزید و آب داغ را روشن کنید.
  • برای رفع گرفتگی فاضلاب از فنر دستی استفاده کنید. ابتدا در روزهای خاصی یک فنر دستی و یک فنر تمیز کننده لوله در داخل لوله فاضلاب قرار می گیرد.

اگر در منطقه جماران تهران هستید مقاله لوله بازکنی جماران را بخوانید.

روش های رفع گرفتگی لوله و چاه و چاه توالت:

الف) با رفع انسداد پمپ آب سیفون توالت فرنگی را باز کنید، این روش پس از ریختن آب در چاه است، شروع به پمپاژ آب می کنیم، فشار آب روی سیفون باعث باز شدن آن می شود، اغلب این فشار باعث محتویات داخل لوله فاضلاب می شود. و چاه توالت به جلو رانده می شود، بنابراین پمپاژ باید تا تکمیل کامل و باز شدن لوله فاضلاب ادامه یابد. می توانید این روش باز کردن لوله را خودتان امتحان کنید.

(ب) تخلیه چاه کوی نصر و چاه توالت: برای گرفتگی های جدی در فاضلاب که با پمپ های رفع انسداد لوله معمولی رفع گرفتگی نمی شود می توان از دستگاه بازکن چاه تراکمی هوا استفاده کرد فشار دستگاه را می توان تنظیم کرد و فشار را چندین بار افزایش داد. در زمان ایجاد فشار بالا، دستگاه صدای قوی ایجاد می کند.

 این دستگاه از طریق فشار هوا را در داخل مخزن خود جمع می کند و ناگهان (پس از کشیدن یک اهرم) هوا به شدت به داخل دمیده می شود. این می تواند چاه های توالت و خطوط فاضلاب را تخلیه کند و باعث مسدود شدن چاه های توالت یا خطوط فاضلاب شود. رفع انسداد لوله های فاضلاب استفاده از دستگاه رفع گرفتگی خطوط هوای فشرده نیاز به تجربه و مهارت دارد.

 (ج) چاه توالت در کوی نصر: بیشتر از فنر برای باز کردن لوله استفاده می شود. دلیل این امر فاصله و وسعت خط لوله است. دستگاه و قدرت آن در رفع گرفتگی لوله های توالت در مسیر نزدیک چاه فاضلاب و متعاقباً رفع گرفتگی و رسوب زدایی آن. لوله بازکنه همچنین از فنرهای لوله بازکن برای حل کردن اجسام جامد در چاه توالت استفاده می شود. برای پاکسازی لوله های فاضلاب و چاه توالت در ایران و ایران استفاده از فنر لوله و چاه بازکن ایمن تر است.

 با این حال، در صورت گرفتگی توالت، بهتر است از لوله بازکنی کوی نصر با هوای فشرده استفاده کنید. چون نوک فنر دیگ آب بسیار تیز و مارپیچ است ممکن است به توالت فرنگی آسیب برساند. بازکردن لوله ها با فنر دیگ آب باعث ایجاد لایه های مختلف چربی می شود. موها و ضایعات نیز باید جدا از دیواره های لوله فاضلاب نگهداری شوند. صرف نظر از این، در بیشتر موارد نیازی به تعمیر خط فاضلاب برای رفع گرفتگی لوله ها نیست و گرفتگی را می توان با یکی از روش های بالا برطرف کرد.

تخلیه چاه  و حفاری لوله فاضلاب در کوی نصر: یکی از خدمات شرکت ما می باشد. لوله و منهول توالت فرنگی و انواع لوله های چدنی، آهنی، پی وی سی از سایز 1 اینچ تا 30 اینچ توسط ابزارآلات مخصوص و سرویسکاران مجرب بدون آسیب ساخته می شود. نیم ساعت. تنظیم قرارداد با شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی و همچنین مجتمع های مسکونی.

تخلیه چاه ها در کوی نصر به همراه متخصصین

کافی است لوله تخلیه کمی بزرگتر یا کمی پوسیده باشد تماس این مواد باعث آسیب به لوله و بروز حادثه می شود در این صورت بهترین راه برای پاکسازی لوله استفاده از سه سیستم بلند و کوتاه با فنرهای فولادی و فنرهای معمولی ابزاری برای رفع گرفتگی.

متخصصین لوله بازکنی پارسی با استفاده از تجهیزات مدرن کلیه لوله های ساختمانی چدنی، پلاستیکی، پلی اتیلن، سیمانی و آهنی و صنعتی را در کمترین زمان و با نازلترین قیمت باز می کنند.

ارسال یک نظر

شماره تماس