جهت اعزام کارشناس تماس بگیرید

لوله بازکنی کاشانک و خدمات قابل ارائه ی آن:

Views: 0

در مسیر خود، فنر با توجه به فنری که ما انتخاب کرده‌ایم شروع به پاک کردن مسیر می‌کند و تمام ضایعات و وسایل داخل لوله را به سمت جلو هدایت یا پیچیده می‌کند. لوله بازکنی کاشانک در حین کار لازم است فنر ماهیت لوله را به طور دقیق و آرام به لوله درز فشار دهید و اجازه دهید فنر در لوله حرکت کند. دلیل این امر این است که فنر بیشتر وارد لوله درز می شود و تمام گرفتگی ها را برطرف می کند.

چاه بازکنی کاشانک تهران:

همچنین اگر دستگاه شما مجهز به کلیدهای چپ و راست است، از آنها برای تاثیرگذاری بیشتر ماهیت لوله استفاده کنید. بنابراین، زمانی که فنر از لوله درزگیر خارج می شود، باید مقداری آب در لوله ریخته شود تا پسماندهای داخل لوله به داخل چاه هدایت شوند و دوباره دچار شلوغی نشوند.

ایمنی در لوله بازکنی کاشانک:

ملاحظات ایمنی شامل نیاز به پوشیدن دستکش های دفاعی و محافظ چشم است و بهداشت پس از تماس با ترشحات مایع بسیار مهم است. لوله بازکنی کاشانک در پایان نمونه هایی از انواع فنرهای قابل استفاده برای بیرون کشیدن، رفع و یا تمیز کردن انواع گرفتگی های سر فنر دستگاه را به شما ارائه می دهیم.

لوله بازکنی کاشانک تهران:

عملکرد دستگاه لوله بازکن واگن برقی و غیره واقعا پیچیده نیست مهم این است که فنر داخل لوله را به خوبی کنترل کنید تا زیاد به دیواره های لوله برخورد نکند. شرکت لوله بازکنی خدمات فنی تهران همچنان به سوالاتی مانند دستگاه لوله بازکنی چیست و چگونه کار می کند، لوله بازکنی با مته و پمپ هوا چگونه کار می کند، پاسخ خواهد داد.

دستگاه لوله  بازکنی در کل چیست؟

قبل از ساخت دستگاه رفع گرفتگی لوله، شرکت های رفع گرفتگی لوله و سایر افراد از فنر همراه با مته برای رفع گرفتگی لوله درزگیر استفاده می کردند. یعنی فنر لوله بازکنی را به سر مته وصل کردند و سعی کردند گرفتگی لوله را باز کنند. لوله بازکنی کاشانک مشکل این بود که سرعت مته بالا بود و فنر هیچ حفاظی نداشت. با حرکت سریع مته فنری به صورت ناوگانی چرخید و به اطراف برخورد کرد. اما این مشکل با ساخت دستگاه لوله بازکنی پاسخ داده شد. دستگاه رفع گرفتگی لوله، لوله درز را روان و بدون تهدید ازدحام باز می کند.

انسداد لوله ها در منزل:

انسدادهای ناشی از ضایعات، مواد غذایی، مو، چربی و ضایعات، لوازم ساختمانی را می توان با استفاده از دستگاه رفع گرفتگی لوله فنر برقی باز کرد. فنر برقی اسنس با سر مته به این بایاس متصل می شود و پس از ورود به لوله درزگیر به گرفتگی ها برخورد می کند. در نهایت فنر توسط دستگاه به بیرون هدایت شده و لوله به این صورت باز می شود. یکی از نکات مهمی که در عملکرد دستگاه لوله بازکنی باید به آن اشاره کرد، تطبیق سرعت چرخش فنر در داخل لوله ها می باشد. چرخش سریع لوله ها باعث برخورد شدید فنر به لوله شده و احتمال ترک خوردن و شکستن آنها را افزایش می دهد.

فایده های دستگاه لوله بازکنی :

لوله بازکن ابزار مناسبی برای رفع گرفتگی لوله درزگیر می باشد. دستگاه لوله بازکنی با ساخت مناسب خود کار لوله بازکنی را بسیار آسان کرده است. به طور کلی از یک موتور و یک فنر تشکیل شده است. موتور نیروی محرکه ماهیت لوله را تامین می کند و فنر نیروی باز شدن طبیعت لوله را به گرفتگی ها اعمال می کند. دلیل استفاده از فنر در این دستگاه عدم انعطاف آن است. دستگاه لوله بازکنی مزایای بی شماری دارد که برخی از آنها به شرح زیر است:

  • قابل حمل و کوچک است.
  • از برق شهری استقاده می کند.
  • گرفتگی های سخت را باز می کند.
  • سر فنر های متفاوت را داراست.
  • لوله های بلند و سر فنر های بلند برای آن
  • محفظه های جمع کننده های فنر
  • سرعت بالا در باز کردن گرفتگی لوله ها
  • متناسب برای شرکت های لوله بازکنی

روش کار با دستگاه لوله بازکنی:

ابتدا دستگاه را به برق متصل کرده و سپس فنر مورد نظر را به دستگاه متصل میکنیم. در مرحله بعد، فنر ماهیت لوله را با کندی از محفظه فنری مخصوصی که روی طبیعت لوله قرار داده شده است خارج کرده و وارد لوله گرفتگی درز می شویم. فنر را به قدری داخل لوله درز می کنیم که سر فنر دستگاه لوله بازکنی به محل مسدود شده لوله درز می رسد. همچنین کلید “روشن” دستگاه را فشار دهید تا موتور ماهیت لوله شروع به حرکت کند. حال فنر دستگاه لوله بازکنی گرفتگی های لوله را باز می کند.

چاه بازکنی کاشانک:

تنها کاری که باید انجام دهید این است که فنر ماهیت لوله را به طور دقیق و آرام به لوله درز فشار دهید. دلیل این امر این است که فنر بیشتر وارد لوله درز می شود و تمام گرفتگی ها را برطرف می کند. برای کارایی بیشتر دستگاه لوله بازکنی نیز می توانید از کلیدهای چپ و راست استفاده کنید. پس از بازکردن لوله با دستگاه، فنر باید از لوله خارج شده و در محل مخصوصی روی دستگاه جمع شود. بنابراین، زمانی که فنر از لوله درزگیر خارج می شود، باید مقداری آب در لوله ریخته شود تا پسماندهای داخل لوله به داخل چاه هدایت شوند و دوباره دچار شلوغی نشوند.

 

ارسال یک نظر

شماره تماس