جهت اعزام کارشناس تماس بگیرید

لوله بازکنی در جردن + خدمات رفع گرفتگی لوله فاضلاب پارسی

Views: 79

روش های مختلفی برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب و لوله بازکنی در جردن وجود دارد که هر کدام مختص گرفتگی های خاصی است. این بدان معناست که هر نوع گرفتگی روش منحصر به فرد خود را برای باز کردن لوله دارد و باید از روش خاصی برای رفع مشکل استفاده کرد. لوله های گرفتگی مختلف راه های مختلفی برای رفع گرفتگی آنها دارند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. احتمالاً با شرایطی برخورد کرده اید که گرفتگی فاضلاب شما باید باز شود. شما روش های مختلفی را امتحان کرده اید اما مشکل شما حل نشده است، به دنبال راه های دیگری برای رفع گرفتگی لوله ها هستید، اما نیازی به این کار نیست زیرا لوله بازکنی پارسی قصد دارد تمام راه های رفع گرفتگی لوله ها را به شما بگوید. تمام روش هایی که می توان برای رفع انسداد خط لوله و رسیدن به هدف نهایی استفاده کرد، هزینه ای برای افتتاح خط لوله ندارد.

علل گرفتگی لوله های فاضلاب چیست؟

گرفتگی فاضلاب زمانی اتفاق می افتد که زباله و اشیاء ناخواسته وارد فاضلاب شده و در سیفون یا زانویی لوله گیر می کند و به تدریج به محلی برای تجمع زباله در آن قسمت لوله تبدیل می شود. این امر منجر به افزایش حجم زباله در لوله ها می شود و در نهایت زباله ها در لوله ها رسوب می کنند و باعث گرفتگی فاضلاب می شوند. در این هنگام فرد متوجه مشکل شده و متوجه مسدود شدن فاضلاب شد. در حالی که باید به روز فکر می کرد، از ورود زباله ها به لوله ها جلوگیری می کرد.

لوله بازکن جردن و راه های لوله بازکنی

وقتی لوله‌ای گرفتگی می‌کند، افراد روش‌های مختلفی را برای باز کردن آن امتحان می‌کنند، اما در بسیاری از موارد موفق نمی‌شوند و بدون اینکه مشکل را حل کنند، منصرف می‌شوند. با اندوه و نگرانی شماره تلفن شرکت لوله باز فاضلاب ارزانتر را پیدا کردند و با آنها تماس گرفتند. با این حال، آنها لوله کش های غیرمجاز هستند و فقط به مشکلات شما می افزایند. این لوله بازکنی ها با شارژ موقت مشکل شما را حل می کنند و بعد از چند روز دوباره فاضلاب باز می شود. اگر می خواهید از لوله بازکنی برای رفع گرفتگی لوله های خود استفاده کنید، باید از یک شرکت لوله بازکن مجاز و مطمئن برای لوله بازکنی در جردن استفاده کنید. اگر به کمک نیاز داشتید مقاله لوله بازکنی اوین را مطالعه کنید.

قیمت های لوله بازکن جردن چگونه اند؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که هزینه نهایی شما برای خدمات لوله بازکنی به عوامل مختلفی بستگی دارد. شامل موارد زیر است:

 • زمان لازم برای رفع گرفتگی لوله
 • اگر لوله به سختی مسدود می شود و رفع گرفتگی بیش از حد معمول زمان می برد. طبیعتا هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.
 • بیش از یک مورد از گرفتگی لوله ها وجود دارد.

انواع روش های رفع گرفتگی لوله های فاضلاب

لوله بازکنی در جردن و رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب جردن را به ما بسپارید تا با استفاده از بهترین تجهیزات رفع گرفتگی لوله جردن هر نوع گرفتگی را در کمترین زمان ممکن برای شما رفع کنیم. لوله بازکنی یکی از خدمات اصلی ما می باشد، در این سرویس از نیروهای مجرب و متخصص در زمینه لوله بازکنی استفاده می کنیم تا بتوانیم خدمات خوب و مطمئنی را به مشتریان خود ارائه دهیم.

لوله بازکنی در جردن - لوله بازکنی پارسی

عیب یابی ژنراتور بازکن لوله

اولین روش لوله باز حرفه ای جردن استفاده از فنرهای لوله باز یا ژنراتورهای لوله باز بود که برخی آنها را لوله باز برقی یا فنر برقی می نامند. تفاوت آن با فنر لوله بازکنی این است که موتوردار است بنابراین همان فنر لوله بازکنی به موتور متصل می شود و با کمک موتور می چرخد ​​که قدرت و کارایی آن را افزایش می دهد تا هر نوع گرفتگی لوله در داخل دستگاه روشن شود. برای رفع گرفتگی توالت، تمیز کردن کف حیاط ساخته شده از سنگ، خاک و آجر و تمیز کردن کف حمام عالی است و می تواند هر نوع گرفتگی را باز کند.

حفاری حردن با روش های جدید

استفاده از ژنراتور مانند استفاده از فنر دستی است، با این تفاوت که با روشن کردن موتور، دستگاه به طور خودکار فنر را می چرخاند و انسداد را برطرف می کند. تقریباً تمام شرکت های زهکشی لوله باز این نوع تجهیزات را دارند و برخی از آنها از انواع سبک وزن پیشرفته تر و قابل حمل استفاده می کنند. شرکت های لوله بازکنی در جردن از فنرها یا ژنراتورهای رفع گرفتگی لوله برای رفع گرفتگی ها استفاده می کنند.

بعد از ژنراتورها، کمپرسورهای هوا برای رفع گرفتگی لوله ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه نیز مشابه چاه بازکن عمل می کند، با این تفاوت که فشار هوا توسط دستگاه ایجاد می شود. برای رفع هر نوع گرفتگی در لوله استفاده می شود، تفاوت آن با فنر لوله بازکن این است که محدودیتی ندارد و همچنین می تواند گرفتگی های انتهای لوله را باز کند.

دستگاه های هوای فشرده به گونه ای کار می کنند که دهانه خود را روی لوله فاضلاب قرار می دهند تا فشار هوای تولید شده توسط دستگاه به داخل لوله هدایت شود و گرفتگی برطرف شود. واحدهای هوای فشرده مانند ژنراتورهای کانال بازکن کاربردهای زیادی دارند و توسط بسیاری از خدمات فنی و شرکت های کانال بازکن برای رفع گرفتگی لوله ها مورد استفاده قرار می گیرند. باز کردن لوله با پمپ هوای فشرده بسیار ساده، سریع و با کیفیت است.

حلقه و تلفن همراه را از چاه فاضلاب خارج کنید

این اتفاق به قدری رخ می دهد که بیرون آوردن آن برای صاحب اشیاء قیمتی بسیار مهم و ضروری است. وقتی حلقه داخل توالت ایرانی یا فرنگی می افتد مانند توالت در سیفون گیر می کند. در این صورت برخی افراد با دست صندلی توالت را بیرون می آورند. این می تواند منجر به افتادن حلقه ها یا سایر اشیاء با ارزش مانند ساعت ها در توالت و غیرقابل استفاده شدن شود. برای اطلاعات بیشتر با شرکت لوله بازکنی پارسی تماس بگیرید. اگر در منطقه کوهسار هستید مقاله لوله بازکنی کوهسار را بخوانید.

علائم مسدود شدن فاضلاب در جردن

 • آب در توالت ها به آرامی تخلیه می شود و علائم سرریز یا پر شدن چاه را نشان می دهد.
 • بوی فاضلاب علت خرابی سیفون یا پر شدن چاه است.
 • سینک آشپزخانه خیلی کند تخلیه می شود.
 • کف کردن زیر سینک باعث گرفتگی، نظارت و حذف زباله می شود.
 • رسوب در زهکشی ها و حمام ها به ویژه در مناطقی که آب شور دارند.
 • خروج آب از سیفون آشپزخانه علت گرفتگی لوله ها است.

تخلیه فاضلاب جردن

تخلیه چاه جردن یکی از فوری ترین خدمات چاه فاضلاب و لوله بازکنی در جردن است. زیرا در بیشتر نقاط جردن، سیستم فاضلاب شهری به طور کامل وجود ندارد. یکی از مشکلاتی که امروز در پایتخت با آن مواجه هستیم تخلیه چاه های فاضلاب در زمان پر شدن آنهاست.

ما با سپردن زهکشی چاه های رودخانه جردن به شرکت صدرا این اطمینان را به شما ارائه می دهیم. با توجه به فوری بودن خدمات، با کمترین هزینه و در کمترین زمان آن را دریافت خواهید کرد. تنها با یک تماس تلفنی می توانیم تانکرها را برای تخلیه چاه های جردن بفرستیم و به تمام نقاط جردن تحویل دهیم.

علائم پر کردن چاه فاضلاب

طول عمر و کارکرد چاه فاضلاب به عوامل مختلفی بستگی دارد. در زمین های شنی، خاک ظرفیت زهکشی بالایی دارد. معمولا چاه به این زودی ها پر نمی شود. از طرفی خاک رس دارای منافذ بسیار کمی برای جذب آب است. از طرفی به دلیل رسوب مواد مختلف بر روی دیواره های چاه فاضلاب، احتمال پر شدن چاه افزایش می یابد.

 • بوی فاضلاب بدون دلیل خاصی و بوی فاضلاب در ساختمان ها
 • توالت بدون گرفتگی یا معمولی مسدود شده، به خوبی مسدود شده است.
 • حشرات را مشاهده کنید و حشرات موزی مانند سوسک ها را ببینید یا حشرات را در توالت، حمام یا آشپزخانه پیدا کنید.

دلایل پر شدن زودهنگام چاه های فاضلاب

ساده و یکی از دلایل اصلی پر شدن زودهنگام چاه های فاضلاب مصرف بالای آب ساختمان ها می باشد. پیشگیری همیشه بهتر است. با صرفه جویی در مصرف آب می توانید از هزینه های زهکشی جلوگیری کنید. مخصوصاً باید به کودکان آموزش و توصیه های لازم در مورد اینکه چه بخورند و چه چیزی کمتر بخورند، داده شود. زیرا کودکان در صورت عدم نظارت اغلب بیش از حد آب مصرف می کنند.

در حین شستشو، مواد شوینده مختلف، گریس و سایر مواد وارد چاه فاضلاب می شوند. این مواد در کف و دیواره چاه های فاضلاب رسوب می کنند.

 • این رسوبات در دراز مدت می توانند مانع جذب فاضلاب شوند.
 • باقیمانده و چربی غذا را داخل سینک بریزید.
 • مصرف بیش از حد آب
 • شیر آب ساختمان شکسته و آب مدام می چکد.
 • در زمین های غیر شنی خاک کمتر جذب می شود، بنابراین چاه زودتر پر می شود.
 • چاه ذخیره سازی وجود ندارد یا عمق چاه کم است.

چه زمانی باید تخلیه انجام شود؟

به طور کلی، مردم معمولاً زمانی برای تخلیه چاه جردن می‌آیند که چاه به اندازه‌ای پر باشد که از فاضلاب سرریز شود. در این زمان زمانی برای تخلیه آب وجود ندارد و ممکن است آب و مواد موجود در چاه آسیب جدی به دیواره چاه و بدنه گلدان وارد کرده و باعث ریزش دیواره چاه شده باشد. توجه به این نکته ضروری است که تخلیه بیش از حد آب ممکن است دیواره های چاه را ضعیف کرده و باعث فروریختن آنها شود.

برای اطلاع از زمان دقیق تخلیه چاه جردن، باید با متخصص چاه تماس گرفت تا از ورودی چاه بر اساس مصرف خانوار چاه، عمق چاه و نوع زمینی که چاه در آن قرار دارد مطلع شود. واقع شده. سن چاه عاملی برای تعیین مدت زمان موثر بودن چاه زهکشی است.

قیمت تخلیه چاه فاضلاب در جردن و خدمات لوله بازکنی پارسی

قیمت چاه زهکشی در جردن به عوامل زیادی و شرایط آن بستگی دارد و قیمت مشخص ثابت آن را اتحادیه صنف تعیین می کند در غیر این صورت بستگی به توافق همه طرفین دارد.  در این مورد دقت کنید برخی از شرکت های فعال در زمینه قیمت زهکشی چاه در جردن ارقامی را بیش از ارزش عادی نمی گویند. در صورت تمایل به اطلاع از قیمت چاه های زهکشی در جردن با شرکت لوله بازکنی پارسی تماس حاصل فرمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز و همچنین سایر خدمات تحت پوشش این شرکت را در اختیار شما قرار دهد. یکی از عوامل قیمت پمپاژ چاه در جردن به باز بودن درب چاه بستگی دارد.

 

ارسال یک نظر

شماره تماس