جهت اعزام کارشناس تماس بگیرید
لوله بازکنی جوادیه - لوله بازکنی پارسی

لوله بازکنی جوادیه پس از تشخیص گرفتگی لوله – 09104822894

Views: 5

تخلیه چاه در جوادیه

تشخیص گرفتگی فاضلاب و اقدام سریع برای رفع مشکل می تواند از آسیب ساختمان جلوگیری کرده و در هزینه ها صرفه جویی کند. اگر نحوه تشخیص گرفتگی فاضلاب را بدانیم و با علائم آن آشنا باشیم، به راحتی می توانیم با ابزارها و راه حل های ساده مشکل را برطرف کنیم. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید؛ چرا که راه های ساده اما کاربردی برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب را با شما در میان می گذاریم. لوله بازکنی جوادیه یکی از خدمات ماست که شما هر زمان می توانید برای تخلیه چاه با لوله بازکنی پارسی استفاده کنید.

تشخیص گرفتگی فاضلاب با لوله بازکنی جوادیه

اگر لوله های فاضلاب ساختمان شما به شدت گرفتگی دارند، احتمال ترکیدن لوله ها و پر شدن زهکشی وجود دارد، توصیه می شود در اسرع وقت قبل از بروز مشکل بزرگتر از متخصصان کمک بگیرید. لوله بازکنی پارسی به صورت 24 ساعته در هر مکان برای کمک به خدمات لوله کشی و زهکشی آماده است و همیشه آماده پاسخگویی و ثبت درخواست های شما می باشد.

لوله بازکنی جوادیه - لوله بازکنی پارسی

همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش به صفحه سرویس لوله بازکن و تمیز وب سایت ما مراجعه کنید و در صورت انسداد و یا خرابی لوله از خدمات تشخیص ترکیدگی و تعمیر لوله تجهیزات نیز استفاده کنید.

نکات مهم برای تخلیه چاه جوادیه چیست؟

  • یکی از مهم ترین راه های تشخیص گرفتگی فاضلاب، پخش بوی بد آن به داخل ساختمان است.
  • وقتی چربی، زباله و سایر آلاینده‌ها از سینک خارج نمی‌شوند، فاضلاب باید بررسی شود، ممکن است لوله‌ها مسدود شده باشند.
  • ریختن چربی و مواد غذایی در فاضلاب یکی از دلایل اصلی گرفتگی فاضلاب آشپزخانه است.

راهنمای مطالعه: لوله بازکنی یادگار امام

علائم گرفتگی لوله فاضلاب

دانستن علائم گرفتگی لوله های فاضلاب می تواند به شما در تشخیص زودهنگام مشکلات فاضلاب و زهکشی ساختمان کمک کند. به این ترتیب می‌توانید از ترکیدن لوله‌ها، نشت آب، پر شدن زهکشی و بسیاری از آسیب‌های دیگر جلوگیری کنید. در زیر به معرفی چند روش برای تشخیص گرفتگی لوله های فاضلاب می پردازیم.

A.     تشخیص گرفتگی لوله های فاضلاب از طریق انتشار بوی فاضلاب

یکی از مهم ترین علائم گرفتگی خط فاضلاب، انتشار بوی نامطبوع و گازهای فاضلاب خانگی در داخل ساختمان است. در این حالت، گرفتگی زهکشی به راحتی قابل تشخیص است و زمانی که زهکشی کند و دشوار است، قطعاً باید اقدامات لازم را برای رفع آن به کمک لوله بازکنی جوادیه انجام دهید.

B.     تشخیص گرفتگی لوله فاضلاب از طریق عدم تخلیه سینک و دستشویی

در مواقعی که آلودگی هایی مانند چربی، زباله و … از سینک خارج نمی شود، فاضلاب باید بررسی شود و در صورت گرفتگی در اسرع وقت پیگیری شود. اگرچه این ممکن است بارها اتفاق بیفتد، اما می توانید با روشن کردن پمپ آب یا دمنده مشکل را برطرف کنید.

اما اگر این مشکل به طور مکرر در مدت زمان کوتاهی رخ می دهد، بهتر است برای شناسایی انسداد خط فاضلاب به علائم دیگر توجه بیشتری شود تا منشا مشکل به درستی شناسایی شود. (در این راستا، توصیه می کنیم راهنمای آموزشی ویدیویی ما برای رفع گرفتگی سینک ظرفشویی را مطالعه کنید.)

C.     حمام را با آب پر کنید؛ علائم مسدود شدن فاضلاب را تشخیص دهید

حتما تا به حال این وضعیت را تجربه کرده اید، زمانی که زیر دوش هستید و متوجه می شوید پاهایتان پر از آب است. این مشکل همچنین می تواند نشانه دیگری برای تشخیص گرفتگی خط فاضلاب باشد. بهتر است هر چه زودتر این موضوع را بررسی کنید تا از بسته شدن کامل سرویس بهداشتی جلوگیری کنید.

راهنمای مطالعه: لوله بازکنی شمشیری

برخی از راهکار های خانگی برای رفع گرفتگی مجرای فاضلاب

اکنون که با چندین روش برای تشخیص گرفتگی خط فاضلاب آشنا شدیم، بیایید روش های مهم و کاربردی رفع آن را از طریق لوله بازکنی جوادیه بهتر بدانیم.

لوله بازکنی جوادیه - لوله بازکنی پارسی

1)     از آب گرم و پاک کننده مایع یا پودری استفاده کنید

 

برای رفع گرفتگی خط فاضلاب، کافی است مقداری آب گرم را با مواد شوینده و پودر مخلوط کنید و آن را در لوله بریزید. این محلول به عنوان روان کننده عمل می کند و مسیر جریان آب را به خوبی باز می کند. این روش برای رفع گرفتگی سینک فوق العاده است و در انتها می توانید مقداری آب گرم داخل چاه بریزید تا تمام چربی ها و مواد زائد از بین برود.

2)     از محلول جوش شیرین و سرکه استفاده کنید

1/2 فنجان سرکه را با 1/2 فنجان جوش شیرین مخلوط کنید، سپس مخلوط را در لوله بریزید. این محلول یک واکنش شیمیایی در داخل لوله ها ایجاد می کند که در نهایت گرفتگی لوله های فاضلاب را برطرف می کند. این محلول انتخاب مناسبی برای حذف روغن، لجن و سایر مواد سخت از لوله ها به روش لوله بازکنی جوادیه می باشد.

3)     از جاروبرقی های خشک و مرطوب استفاده کنید

اگر در خانه جاروبرقی مرطوب و خشک دارید، به راحتی می تواند گرفتگی های فاضلاب را پاک کند. به این ترتیب، شما باید جاروبرقی را روی درجه بالاتری قرار دهید و آن را در زهکشی قرار دهید. در همان زمان، جاروبرقی همه چیز را در فاضلاب می مکد و لوله باز می شود. در نهایت می توانید مقداری آب گرم داخل لوله بریزید که ایمن تر است تا فکر رفع گرفتگی لوله را کاملا رها کنید.

مهمترین عامل موثر بر گرفتگی لوله های فاضلاب چیست؟

دلایل مختلفی برای گرفتگی لوله های فاضلاب وجود دارد. اگر در مورد علل رایج گرفتگی زهکشی اطلاعات کافی داشته باشید، می توانید از بروز این مشکل جلوگیری کنید و از چالش های باز کردن فاضلاب جلوگیری کنید.

  • چربی و مواد غذایی را در لوله های فاضلاب بریزید.
  • مو در لوله ها جمع می شود.
  • کاغذ توالت را به خوبی داخل توالت بیندازید.
  • ته سیگار، آدامس، زباله ها را داخل چاه فاضلاب بیندازید.

خدمات آب و فاضلاب در سطح تهران با تیم لوله بازکنی پارسی

تعدادی از علائم وجود دارد که می تواند تشخیص گرفتگی زهکشی را آسان تر کند. فقط باید به این نشانه ها توجه کنید و اقدام موثر و به موقع انجام دهید. همچنین برای جلوگیری از گرفتگی لوله ها، بهتر است اقدامات احتیاطی را جدی بگیرید. با این حال اگر خودتان به تنهایی موفق نشدید یا تشخیص دادید که لوله های فاضلابتان گرفته است و می خواهید برای رفع آن اقدام کنید با شماره 09104822894 تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

ارسال یک نظر

شماره تماس