جهت اعزام کارشناس تماس بگیرید

لوله بازکنی امامزاده قاسم با کمترین هزینه ممکن!

Views: 0

بازکردن لوله های محکم با ابزارهای روزانه بدون آسیب یا با قیمت ارزان و رسوب گذاری داخل لوله ها به طول تا 20 متر با فنر و انقباض هوا، رفع نم و رطوبت، رفع نشتی سقف بدون مجسمه سازی با تجهیزات مخصوص در لوله بازکنی امامزاده قاسم . بازکردن لوله های لوله های اصلی منازل و لوله های منهول با دستگاه لوله بازکن بزرگ با فنر 38 درجه و شستشوی داخل کانال و منهول با فشار آب و ویسکوزیته باد زیاد و کشیدن داخل لوله با دستگاه جهش آب، رفع تغییر شکل سرویس بهداشتی و بازسازی کلی و جزئی.

علت گرفتگی لوله ها در لوله بازکنی امامزاده قاسم:

در اکثر مواقع با گذشت زمان راه آب در سرویس بهداشتی یا ظرفشویی مسدود می شود و آب روان نمی گذرد.

چند بار باید با سیفون پمپاژ کرد؟ یا از تجهیزات لوله بازکنی مشابه اسید برای باز کردن مسیر آب استفاده کنید، اما مشکل این است که این تجهیزات ممکن است مشکلاتی ایجاد کنند زیرا مواد شیمیایی باعث فرسایش یا سوراخ شدن لوله ها می شوند.

کافی است لوله زهکشی کمی کهنه یا کمی پوسیده باشد تا تماس این وسایل به مجرا آسیب برساند و حادثه ایجاد کند.

روش های تشخیص گرفتگی چاه فاضلاب:

سوسک ها در چاه های فاضلاب زندگی می کنند. اگر چاه فاضلاب پر شود باعث بالا آمدن آب و پر شدن محل زندگی سوسک ها از چاه می شود. بنابراین، اگر متوجه شدید که تعداد سوسک‌ها در سرویس بهداشتی و ساختار بیشتر از جلوتر است، به این معنی است که چاه درز پر است.

بالا آمدن آب فاضلاب و فضولات به صورت مکرر

عملکرد شتر گلو یا سیفون برای بود بد

پولترون یا همان سیفونی که اکثر ما ایرانی ها به نابسامانی فلاش تانک سرویس بهداشتی را سیفون می نامند. اما پلترون یا سیفون، لوله ‌ای پیچ‌خورده شبیه به چپو «A» است که زیر سنگ قبر سرویس بهداشتی قرار می‌گیرد و همیشه مانند یک کول‌ سئوم پر از آب است.

عیدی های سپتیک یا گاز فاضلاب بوی نامطلوبی دارند که در عمق چاه تولید می شوند و از بالای سر نیز حرکت می کنند. وقتی این ضیافت ها به آب داخل گلو یا سیفون شتر می رسند در آب سیفون حل می شوند و دیگر نمی توانند وارد سرویس بهداشتی یا ساختمان شوند. اما اگر سیفونی برای حل کردن گاز فاضلاب در آب آن وجود نداشته باشد، زمین سرویس بهداشتی غیرقابل تحمل می شود.

نقش سیفون در دستشویی چیست؟

وقتی حجم ضیافت های فاضلابی که در آب شتر حل می شوند افزایش می یابد، این آب به یک آب کاملاً رسیده تبدیل می شود که واقعاً آزار دهنده است. حال اگر هر بار که از سرویس بهداشتی استفاده می کنیم فلاش تانک را خاموش کنیم یا یک لیوان آب داخل چاه سرویس بهداشتی بریزیم و آب داخل سیفون یا شتر تازه باشد، دیگر دستشویی بوی نامطلوب نمی دهد. بنابراین فلاش تانک یا تخت آفتاب برای از بین بردن بوی بد سرویس بهداشتی واقعا ضروری و مفید هستند.

باز کردن گرفتگی لوله با استفاده از دستگاه تراکم هوا

استفاده از این دستگاه نیاز به مهارت دارد. اما اگر لوله فاضلاب با پمپاژ شلوغ نشود، از فنر رفع گرفتگی لوله استفاده می شود. این دستگاه هوای فشرده داخل مخزن خود را به داخل چاه می فرستد تا هر چه فشار بیشتر شود صدای بیشتری ایجاد شود. البته اگر لوله درزگیر با ساحل و خاک رس پر شود دیگر دستگاه انقباض هوا کار نمی کند و باید از فنر لوله بازکنی استفاده کرد. شرکت کاسپین دژ کیمیا آماده ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی امامزاده قاسم می باشد.

چگونه با فنر چاه لوله باز کنیم؟

باز کردن لوله درزگیر با استفاده از فنر لوله بازکنی مرسوم است، زیرا فاصله زیادی دارد و قدرت پیشرفته ای برای رفع گرفتگی لوله درزگیر در مسیرهای نزدیک دارد. با استفاده از فنر لوله بازکن، اجسام جامد را به داخل چاه درز می برد. پس تضمین دیگری وجود دارد که گرفتگی چاه فاضلاب یا گرفتگی چاه سرویس بهداشتی و سرویس بهداشتی ایرانی با فنر لوله بازکنی پاسخ داده می شود. فنر این قابلیت را دارد که انواع لایه های چربی، مواد زائد و مو را از دیواره های لوله درز جدا کند، اما توجه داشته باشید که برای رفع گرفتگی سرویس بهداشتی تا حد امکان از فنر استفاده نکنید زیرا این دستگاه دارای نوک تیز و مارپیچ و ممکن است به سرویس بهداشتی آسیب برساند.

با استفاده از ‍پمپ لوله بازکنی سیفون را باز کنید:

در سیستم مذکور پس از ریختن مقداری آب در چاه به مرحله پمپاژ آب می رسیم. فشار آب وارد شده به سیفون باعث رفع گرفتگی سیفون سرویس بهداشتی می شود. پمپاژ ادامه می یابد تا زمانی که وسایل فاضلاب گیر کرده در لوله و چاه سرویس بهداشتی به جلو رانده شده و باعث مسدود شدن چاه درز می شود.

نکاتی که مهم است و باید رعایت شود:

به هیچ وجه از اسید یا نتیجه رفع گرفتگی لوله برای باز کردن گرفتگی لوله درزگیر یا رفع گرفتگی سرویس بهداشتی بدون اطلاع قبلی استفاده کنید. به این دلیل که اگر مسیر لوله مسدود شود، اسیدی که داخل لوله می‌ریزید داخل لوله جمع می‌شود و چون راهی برای عبور ندارد، در آنجا گوه می‌شود و اگر لوله درز از جنس ریخته‌گری باشد. اگر لوله پلیکا راهرویی باشد که به سیمان متصل شده باشد، سیمان خود را گم کرده و با مشکل تراوش آب به سقف پایین مواجه خواهید شد.

ارسال یک نظر

شماره تماس