جهت اعزام کارشناس تماس بگیرید

لوله بازکنی ستارخان/تخلیه چاه ستار خان

Views: 91

یکی از معضلات ساختمان های مسکونی ،اداری ،تجاری و…گرفتگی لوله های فاضلاب است؛ برای رفع این مشکل مردم اغلب اوقات به سراغ  روشهای خانگی لوله بازکنی می روند ؛اما مشکل از جایی آغاز می شود که اکثر روش ها هیچ نتیجه ای ندارد ! در اینجا استفاده از یک لوله بازکن ماهر در لوله باز کنی ستارخان میتواند مشکل ما را برطرف نماید .شرکت لوله بازکنی پارسی در تهران یکی از شرکت های معتبر در زمینه خدمات لوله بازکنی ،چاه بازکنی ،تخلیه چاه ،فنر زنی و… میباشد.

لوله بازکنی همایونشهر تهران

اجرت لوله بازکنی در منطقه 5 تهران

لوله باز کنی چیست و در چه مواقعی به کار می‌رود؟

در ساختمان های مختلف از جمله ساختمان های مسکونی عوامل مختلفی باعث گرفتگی لوله های آب و فاضلاب میشود که از این موارد میتوان به گرفتگی لوله های حمام براثر گیر کردن مو و یا اشیا داخل آن اشاره کرد.

در مواردی که لوله ها دچار گرفتگی میشوند میتوان از تجهیزاتی مانند فنرزنی برای رفع گرفتگی استفاده کرد که برای استفاده هرچه بهتر از آن بهتر است از افراد متخصص در این زمینه کمک گرفت.در ادامه ی این مقاله قصد داریم روشهای لوله بازکنی را شرح دهیم:

دستگاه لوله بازکنی چیست؟

در گذشته شرکت های لوله بازکنی برای بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب از دریل وفنر استفاده میکردند ؛ یکی از عیوب این سیستم این است که سرعت دریل زیاد بود و فنر نیز حفاظی نداشت و با سرعت سریع دریل ،فنر به سرعت دوران میکرد و به اطراف برخورد میکرد اما در حال حاضر با ساخت دستگاه های لوله بازکنی این مشکل برطرف شده است و دستگاه لوله بازکنی به آسانی و بدون خطر گرفتگی لوله فاضلاب را باز می کند.

دستگاه لوله بازکنی فنر برقی گرفتگی هایی که دلیل بوجود آمدن آنها،مواد زائد ،چربی ،مواد خوراکی،مصالح ساختمانی را باز می کند.در این دستگاه فنر برقی سر مته دار وصل شده است که بعد از ورود به لوله فاضلاب به گرفتگی ها برخورد کرده و آنها را رفع می کند،یکی از نکات مهم در استفاده از این دستگاه تنظیم سرعت چرخش  فنر داخل لوله هاست ،چرخش بسیار شدید فنر باعث میشود که فنر به صورت شدید با لوله  برخورد کند و احتمال ترک و شکستگی آنها را افزایش خواهد داد.

لوله بازکنی اقدسیه - لوله بازکنی پارسی

لوله بازکنی اقدسیه – لوله بازکنی پارسی

فواید دستگاه لوله بازکنی:

 • کوچک و قابل حمل
 • استفاده از برق شهری
 • باز کننده گرفتگی‌های سخت
 • سرفنرهای مختلف
 • فنر بلند برای لوله‌های طولانی
 • محفظه جمع‌کننده فنر
 • سرعت عمل در باز کردن گرفتگی
 • مناسب برای شرکتهای لوله بازکنی

نحوه کار دستگاه لوله بازکنی با فنر

 • ابتدا دستگاه را به برق وصل می کنیم.
 • در مرحله بعدسرفنر را به دستگاه متصل می کنیم.
 • فنر را به آرامی از محفظه خود خارج و وارد لوله فاضلابی میکنیم که دچار گرفتگی شده است ،فنر را تا جایی وارد لوله فاضلاب می کنیم که به محل گرفتگی لوله برسد.
 • سپس کلید روشن دستگاه را میزنیم تا موتور دستگاه فعال شده و گرفتگی های لوله رفع شود.

شما میتوانید از لوله های چپگرد و راستگرد برای تاثیر بیشتر استفاده کنید ؛بعد از اتمام کار فنر را در محل مخصوص دستگاه جمع کرده و مقدار ی آب درون لوله ریخته تا مواد رائد آن خارج شده و مجدد سبب گرفتگی لوله نشود.

لوله بازکنی امام علی - لوله بازکنی پارسی

لوله بازکنی امام علی – لوله بازکنی پارسی

نحوه کار دستگاه لوله بازکنی با دریل

استفاده از دریل برای باز کردن لوله فاضلاب یکی از روش های قدیمی می باشد که نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد .

برای باز کردن لوله با استفاده از دریل می توانید مراحل زیر را طی کنید:

 • باتوجه به نوع گرفتگی لوله فنر را انتخاب کنید.
 • فنر را به سر دریل متصل و محکم کنید.
 • فنر را داخل لوله فاضلاب قرار داده و به آرامی فشار داده تا به گرفتگی های لوله برسد.
 • در ادامه دریل را با دور کند روشن کنید.
 • به مرور سرعت آن را افزایش داده تا همه ی گرفتگی ها به فنر متصل شود.
 • مجددا سرعت دریل را کم کرده و فنر را به بیرون بکشید.
 • این مراحل را چند بار تکرار کنید تا گرفتگی ها به طور کامل رفع شود .

چطور به یک شرکت لوله بازکنی اعتماد کنیم ؟

تعداد شرکت های لوله بازکنی در شهر ها ی مختلف ،متفاوت است ؛به عنوان مثال در تهران شرکت های زیادی در زمینه لوله بازکنی فعالیت میکنند و بایکدیگر به رقابت میپردازن .

اما اصلی ترین تفاوت شرکت ها با یکدیگر نحوه خدمات رسانی و کیفیت خدمات آنهاست! کیفیت این خدمات به سابقه آن شرکت در این زمینه و تجرب و ماهر بودن نیروی های کار آن شرکت بستگی دارد؛برای یافتن بهترین شرکت لوله بازکنی باید به نکاتی توجه نمود که در ادامه به آنها اشاره میکنیم.

 1. مشاهده لیست خدمات شرکت :شرکتهای خدماتی سرویس های گوناگونی برای مشتری دارند،شرکت لوله بازکنی ستار خان نیز یکی از شرکت های خدماتی است که در زمینه های متنوعی مانند لوله بازکنی سینک ظرفشویی،توالت ایرانی و فرنگی،لوله بازکنی حمام و وان،لوله بازکنی ماشین لباسشویی،در آوردن اشیاء از چاه ،تخلیه چاه ،فنرزنی و… میپردازد.
 2. استفاده از نیروی مجرب و ماهر : یک شرکت لوله بازکنی معتبر، لوله بازکن های ماهر را استخدام و به وسیله ی آنها به ارائه خدمات میپردازد و همچنین درصدد آن است که مهارت های بروز دنیا را در زمینه لوله بازکنی ،فنر زنی و… به نیروهای متخصص خود آموزش دهد تا به این وسیله بتواند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کند.

خواندن دیدگاه ها و رضایتمندی مشتریان : یکی از راه های یافتن بهترین شرکت استفاده از دیدگاه های مشتریان قبلی است که با اطمینان بیشتر بتوان از خدمات آن شرکت استفاده کرد.

لوله بازکنی خیابان پاسداران

چرا لوله بازکنی ستار خان تهران ؟

با افزایش شرکت های لوله بازکنی ،شرکت هایی به روی کار آمدند که تنها به فکر جذب مشتری ورسیدن به در آمد های هنگفت هستند،به همین دلیل یافتن یک شرکت معتبر لازمه ی اعتماد کردن به آن است.

اعتبار یک شرکت با رضایتمندی مشتریان و طی سالیان طولانی بدست می آید،ما نیز این افتخار را داریم که پس از چندین سال سابقه در این کار وکسب رضایتمندی صد ها مشتری شرکت خود را به عنوان یکی از شرکت های معتبر در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه معرفی کنیم؛

معرفی خدمات متنوع لوله بازکنی در ستارخان تهران

 1. لوله بازکنی با فنر برقی، پمپ هوا و…
 2. تخلیه چاه با پمپ لجن کش و تانکر ساکشن
 3. کف تراشی چاه فاضلاب
 4. بازسازی و ترمیم چاه های ریزش کرده
 5. ازبین بردن بوی بد فاضلاب
 6. رفع گرفتگی توالت (ایرانی /فرنگی)
 7. شناسایی وتشخیص  ترکیدگی لوله آب و فاضلاب
 8. نصب توالت فرنگی
 9. نصب سیفون
 10. رفع گرفتگی لوله با سیمان و دیگر مصالح ساختمانی

لوله بازکنی بی واسطه در ستارخان

علاوه بر این لوله بازکنی ستارخان با استفاده از جدید ترین دستگاه های فنر زنی و همچنین با توجه به مهارت و تخصص نیروهای کار خود توانسته خدمات خود را بدون وجود کثیف کاری انجام دهد؛همچنین لوله بازکنی با هزینه های مناسب و در کمترین زمان از جمله نکات قابل توجه این شرکت است.

شرکت لوله بازکنی ستارخان همچنین با آموزش های دقیق و مستمر در تلاش است بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه نماید،برای اظلاعات بیشتر در این زمینه و مشاوره رایگان در زمینه خدمات شرکت لوله بازکنی ستارخان با شماره تماس های مندرج در سایت تماس بگیرید.

لوله بازکنی خیابان فرشته

رضایت مشتری

80%

نظریات مشتریان

بهترین خدمات را در زمینه لوله بازکنی ستارخان لوله بازکنی پارسی دیدم

رضا کیانی
معلم

واقعا در زمینه لوله بازکنی انها از بهترین ها هستند

امیر ضیایی
کارمند
خیلی سریع خودشون رو به خانه ما رساندن و مشکل ما را برطرف کردن مرسی از شما!

ندا رضایی
خانه دار

سوالات متداول

 

قیمت لوله بازکنی ستارخان تهران چقدر است

قیمت و هزنیه لوله بازکنی در محله ستارخان بر اساس تعرفه محاسبه می شود

خدمات لوله بازکنی پارسی چیست؟

بهترین خدمات در زمینه لول بازکنی در کل استان تهران را می توانید از ما درخواست نمایید.

parsi-ads.com

ارسال یک نظر

شماره تماس