جهت اعزام کارشناس تماس بگیرید
لوله بازکنی ولنجک - لوله بازکنی پارسی

لوله بازکنی ولنجک + تعمیرات فوری توسط لوله بازکنی پارسی

Views: 237

اگر لوله های آب ساختمان شما مسدود شده است کافیست با ما تماس بگیرید و با توجه به نیاز لوله بازکنی ولنجک  کارشناسانی برای ارائه خدمات به شما مراجعه می کنند و خیالتان از ادامه کار راحت باشد. تیم کارشناسان ما آماده انجام انواع کارهای نصب برای شما همراهان لوله بازکنی پارسی هستند. خدمات لوله بازکنی پارسی ارائه دهنده خدمات تخلیه چاه ولنجک و خدمات چاه زهکشی ولنجک می باشد.

روش لوله بازکنی ولنجک در شرکت لوله بازکنی پارسی:

 • ابتدا محل آسیب دیدگی لوله را مشخص کنید.
 • توصیه و راهنمایی برای جلوگیری از آسیب بیشتر
 • روش های تعمیر را با توجه به میزان آسیب معرفی کنید.
 • خرید قطعات یدکی مورد نیاز برای لوله کشی
 • هرگونه نشتی و پارگی را تعمیر کنید.
 • هر جایی که نیاز به جوش دارد.
 • چاه بازکن ولنجک، فوری و در هر ساعت از شبانه روز
 • بلافاصله در کمتر از نیم ساعت لوله ها ​​را باز می کند.
 • لوله بازکنی توالت فرنگی ولنجک

ما سعی می کنیم تعمیرات و لوله بازکنی ولنجک را به گونه ای انجام دهیم که تا حد امکان از گودبرداری خودداری شود. بر اساس تجربه ما، تنها 6 درصد از فاضلاب ها نیاز به پرسنل تعمیر و نگهداری برای پایین رفتن از چاه دارند.

ابزار لوله بازکنی ما نه تنها در زمان، بلکه در هزینه شما نیز صرفه جویی می کند. هر گونه عملیات تخلیه چاه و لوله کشی نیاز به متخصص در این زمینه دارد که در گردش کار ما توضیح داده شده است. برای خدمات لوله بازکنی در شمشیری با ما تماس بگیرید.

خدمات ما در زمینه چاه های زهکشی ولنجک:

 • لایروبی چاه در ولنجک و افتتاح خط لوله در ولنجک
 • چاه ولنجک را تعمیر کنید و فاضلاب را به خوبی فرو کنید.
 • حفاری و تعمیر چاه های ریزش شده در ولنجک و افتتاح خطوط لوله در ورنجک
 • تشخیص ترکیدگی و تشخیص نشت خط لوله با استفاده از دستگاه
 • تعمیر لوله کشی و رفع گرفتگی لوله های توالت فرنگی در ولنجک
 • رفع گرفتگی لوله های سقف، لوله های لباسشویی و فاضلاب شهری
 • افتتاح انواع لوله های سیمانی، لوله های چدنی، لوله های پلی کلسیمی و ….

تاسیسات ساختمان و لوله های تعبیه شده در خانه و ساختمان با گذشت زمان فرسوده می شوند و به دلیل گذشت زمان پس از ساخت ساختمان، وقوع ترکیدگی لوله، پارگی و سایر اتفاقات کاملا طبیعی است. حادثه ای رخ دهد، باید در اسرع وقت با آن برخورد شود. برای رفع این مشکل باید دریچه را باز کنید تا بدتر نشود.

هنگام بروز چنین حوادثی، اقدام سریع و به موقع و سپردن کار به نیروهای ماهر و متخصص در زمینه لوله بازکنی ولنجک و تخلیه چاه فاضلاب بسیار مهم است. خدمات این گروه به مشتریان گرامی شامل: بازکردن فاضلابآلات، تشخیص ترکیدگی لوله، رفع رطوبت، حذف سازندها و تخلیه آب، حفر چاه، رفع بو می باشد. برای آسودگی خاطر تمام دغدغه های نصب خانه خود را به ما بسپارید.

مزایای انتخاب دستگاه حفاری:

 • لوله بازکنی تضمینی و بدون مشکل
 • بازدید و مشاوره رایگان در زمینه بازکردن فاضلاب
 • با تمام روش های باز کردن فاضلاب آشنا شوید
 • از مدرن ترین دستگاه الاستیک فولادی برای رفع گرفتگی کشسانی فاضلاب استفاده کنید
 • دهانه های لوله کشی بدون مشکل با ژنراتور و پمپ تراکم مواد
 • تخلیه چاه با استفاده از تانکرهای بزرگ همراه با پمپ گل، اسکیمر و مکنده
 • استفاده از لوله کش های حرفه ای و ماهر و زهکشی چاه ولنجک

لوله بازکنی ولنجک - لوله بازکنی پارسی

تخلیه چاه ولنجک  به صورت حرفه ای

تخلیه چاه، افتتاح خطوط لوله و تصفیه فاضلاب در ولنجک آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم ولنجات و حومه می باشد. ساکنین ولنجک می توانند به راحتی به ما برای نصب در منزل خود و دریافت بهترین خدمات با قیمت مناسب اعتماد کنند و دیگر نگران اقدام نامناسب برخی از دوستان غیر فنی نباشند. تجربه و تخصص فنی در خط مقدم کار ما قرار دارد و ما این را با سالها تجربه کاری به مشتریان خود ثابت کرده ایم.

نکاتی برای جلوگیری از گرفتگی لوله های فاضلاب

 1. برای جلوگیری از ورود بقایای مواد غذایی به داخل چاه باید از فیلتری استفاده کرد تا از ورود تجهیزات به داخل چاه جلوگیری شود.
 2. روغن اضافی غذا را در سینک نریزید.
 3. هنگام شستن ظروف حتما قبل از شستشو روغن داخل آن را پاک کنید.
 4. از انداختن دستمال کاغذی در توالت جداگانه خودداری کنید و مطمئن شوید که دکمه را تا آخر فشار دهید تا آب کاملا تخلیه شود.
 5. در توالت های ایرانی مراقب باشید، چیزی به سیفون نریزد.
 6. اگر توالت و حمام شما به دلیل کمبود فضا در ساختمان مشترک است، از انداختن وسایل حمام به صورت جداگانه خودداری کنید.
 7. از انداختن موهای خود در حمام خودداری کنید زیرا باعث گرفتگی می شود

لوله بازکن های لنگ با فشرده سازی هوا:

در صورت گرفتگی لوله ها به دلیل کثیفی و زباله های انباشته در لوله ها باید از لوله بازکن میعانات هوا استفاده کرد. روش استفاده از دستگاه بدین صورت است که با فشردن یک دکمه هوای داخل دستگاه فشرده شده و فشار با دست نمایش داده می شود. با قرار دادن دهانه دستگاه روی دهانه لوله و کشیدن اهرم دستگاه لوله بازکنی، هوای فشرده داخل دستگاه وارد لوله شده و انسداد لوله را جابجا می کند.

برای جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب چه اقداماتی باید انجام شود؟

لوله های فاضلاب محل عبور آب و زباله هستند و در صورت ورود مواد اضافی، احتمال گرفتگی و گرفتگی لوله ها وجود دارد. یکی از مهم ترین و ساده ترین راه ها برای جلوگیری از گرفتگی زهکشی، جلوگیری از ورود مواد اضافی به زهکش است. .اگر وارد فاضلاب شوند.

شکی نیست که با گذشت زمان ممکن است به شدت گرفتگی شود. اگرچه رعایت این نکات بسیار ساده و پیش پا افتاده است، اما بسیاری از افراد با رعایت نکردن آنها دچار این مشکل می شوند. بنابراین، اگر مواد جامد اضافی وارد لوله شود، نباید آن را به حال خود رها کرد. در این زمان با توجه به شدت گرفتگی باید اقداماتی برای رفع گرفتگی در خط لوله انجام شود. در صورت نیاز مقاله لوله بازکنی زغفرانیه را مطالعه نمایید.

برای رفع گرفتگی لوله ها با لوله بازکن دستی:

لوله بازکن دستی که به عنوان پمپ نیز شناخته می شود، وسیله ای است که برای باز کردن انسدادهای نسبتا ضعیف در خط فاضلاب شما در حین لوله بازکنی ولنجک عالی است. این دستگاه از یک پمپ و یک دسته تشکیل شده است. این در واقع یک قطعه پلاستیکی نیم دایره ای به نام پمپ است که دسته ای به آن متصل است، لوله بازکن دستی به این صورت عمل می کند که قسمت پلاستیکی لوله بازکن را روی دهانه لوله قرار می دهد.

سطح پمپ لوله بازکنی را روی دهانه لوله و کفشک بپوشانید تا هوا نتواند از آن خارج شود، سپس دسته لوله بازکن را به سمت پایین فشار دهید تا پمپ لوله بازکن به سمت دهانه لوله حرکت کند. این کار را چندین بار انجام دهید تا لوله باز شود، دو نکته در استفاده از لوله بازکن مهم است، وقتی لوله بازکن را فشار می دهید نباید هوا از زیر پمپ خارج شود. پس از باز شدن لوله با لوله بازکن باید مقداری آب داخل لوله ریخت تا از مسدود شدن مجدد مواد جامد لوله و ریختن آن به چاه جلوگیری شود.

لوله بازکنی اضطراری با لوله بازکن دستی

فنر لوله بازکن از یک موتور و یک فنر تشکیل شده است. لوله بازکن فنری دستگاهی مته مانند است که یک فنر به سر آن متصل است. فنر لوله بازکن فنر متناسب با لوله است و باید انعطاف لازم برای خم شدن در داخل زانویی لوله را داشته باشد. برای استفاده از فنر لوله بازکنی باید فنر را به مته یا موتور مخصوصی که سر فنر روی آن وارد لوله کرد وصل کرد.

لوله بازکنی ولنجک - لوله بازکنی پارسی

موتور را روشن کنید و فنرها شروع به چرخش می کنند. وقتی موتور روشن شد و فنر لوله بازکن چرخید، به آرامی فنر را به داخل لوله فشار دهید و تا جایی ادامه دهید که فنر بیشتر به داخل لوله برسد، تا قسمت گرفتگی لوله و مواد اضافی در لوله و دیواره ها برسد. پس از اتمام کار، حتما از آب برای هدایت مواد به خارج از خط لوله استفاده کنید

باز شدن لوله های فاضلاب به ضورت شبانه روزی و اضطراری

مشتریان خدمات لوله کشی ولنجک هنگام تماس با سرویس جهت رفع گرفتگی فاضلاب و سرویس بهداشتی، نوع و شدت گرفتگی فاضلاب را جویا می شوند تا با تجهیزات مناسب، لوله کشی ولنجک را به مکانی ارسال کنند.

در برخی موارد، مشتریانی که با فاضلاب بازکن های پیشرفته و انواع کاربرد آنها آشنا هستند، درخواست لوله بازکنی ولنجک به صورت  خاص می کنند تا لوله بازکن بتواند آن را به موقعیت مورد نظر برساند.

این موارد شامل سفارش دستگاه لوله بازکنی با پمپ هوای فشرده یا لوله بازکنی با پمپ هوا می باشد. در غیر این صورت، طبق تجربه خود، لوله بازکن لوله بازکنی فنری را ترجیح می دهد و با این کار به محل می رسد.

خدمات لوله بازکنی پارسی برای لوله بازکنی در ولنجک

یک شرکت خدماتی معتبر پارامترهای خاصی را برای ارائه خدمات لوله کشی اضطراری در تهران در نظر می گیرد که از بدو تاسیس شرکت لوله کشی ولنجک مورد استفاده قرار گرفته است. شما می توانید با توجه به مشکلات خود برترین راه را برای بازکردن گرفتگی ها انتخاب کنید.

ارسال یک نظر

شماره تماس