جهت اعزام کارشناس تماس بگیرید
لوله بازکنی اقدسیه - لوله بازکنی پارسی

لوله بازکنی اقدسیه + ویژگی های بهترین شرکت تخلیه چاه

Views: 3

تا به حال دیده اید که لوله های فاضلاب اقدسیه گرفتگی دارند و آب از آن کم عبور می کند یا اصلاً آب از آن عبور نمی کند به همین دلیل این مشکل به وجود می آید. گرفتگی لوله های فاضلاب مشهودتر است زیرا موادی غیر از آب در این لوله های فاضلاب جریان می یابد که با گذشت زمان این مواد رسوب می کنند و باعث انسداد جریان آب در لوله ها می شوند و برای جلوگیری از این مشکل منجر به مسدود شدن لوله می شود. اجازه دهید هر چیزی غیر از آب در لوله ها جریان یابد. در این مواقع افراد سعی می کنند لوله را با سیم های بلند یا فنرهای کوتاه باز کنند که باعث آسیب به لوله می شود. برای لوله بازکنی اقدسیه می توانید با لوله بازکنی پارسی تماس حاصل نمایید.

لوله بازکنی اقدسیه به کمک تیم لوله بازکنی پارسی

این ممکن است در هر زمانی اتفاق بیفتد. اکثر خانم‌های خانه با مسدود شدن لوله‌های فاضلاب احساس ناراحتی می‌کنند، زیرا نسبت به تمیزی خانه بسیار حساس هستند. در این مرحله برای دریافت آن باید در اسرع وقت با چاه ساز اقدسیه تماس بگیرید. شرکت لوله بازکنی پارسی را معرفی می کنیم که در کمترین زمان آماده رسیدن به محل و انجام خدمات لوله کشی در اقدسیه می باشد. برای ما مهم است که فردی را سر کار بفرستیم که در این زمینه متخصص باشد، اگر فردی فاقد تجربه باشد می تواند آسیب های زیادی را به همراه داشته باشد.

عملیات افتتاح چاه در اقدسیه توسط خدمات حرفه ای لوله بازکنی پارسی انجام شد.

 

لوله بازکنی اقدسیه - لوله بازکنی پارسی

مناطق خدمت رسانی ما در شهر کرج

گوهر دشت – عظیمیه – طالقانی – باغستان – گلشهر – فردیس – محمد شهر – هفت تیر برغان – شاهین ویلا – مهر ویلا

جهانشهر – اندیشه – کیانمهر – چهار باغ – ماهدشت – هشتگرد – نظرآباد – وردآورد – گرمدره – مشکین دشت – شهر قدس

خلج آباد – دهقان ویلا – اشتراکی – حسن آباد – کمالشهر – اختر آباد – حسین آباد – مهر شهر – رزکان نو – شهرک آسمان

شهرک بنفشه – شهرک ناز – شهرک وحدت – شهرک ارم – شهرک منظریه – شهرک پیام – شهرک زراعی – شهرک آب و خاک

مصباح – شهرک فهمیده – شهرک راه آهن – شهرک سپهر – قلمستان – آزادگان – حصارک

سرویس دهی تمام مناطق کرج

سرویس دهی کل کرج

پشتیبانی24ساعته

پاسخگویی 24 ساعته

نیروی متخصص

نیروی متخصص

بهترین قیمت لوله بازکنی پارسی

قیمت مناسب

خدمات حفاری لوله در اقدسیه

 • استفاده از تجهیزات در اقدسیه برای نشت یابی و لوله بازکنی و تخلیه چاه اقدسیه
 • جداسازی فاضلاب خانگی و ساختمانی به فاضلاب شهری و افتتاح خط لوله اقدسیه
 • بوی بد حمام، توالت، چاه و فاضلاب را از بین ببرید
 • کف حمام و توالت برای جلوگیری از رطوبت عایق و ضد آب هستند
 • انجام تعمیرات مربوط به تاسیسات ساختمانی و خدمات مربوطه
 • رسوب گذاری و جرم گیری لوله های آشپزخانه و حمام و رفع انسداد لوله اقدسیه
 • تعمیر و اجرای لوله کشی موتورخانه نصب و تعمیر یونیت گرمایش
 • جداسازی فاضلاب از فاضلاب شهری و لوله بازکنی در آپارتمان
 • تعمیر و سرویس لوله بازکنی توالت فرنگی و لوله بازکنی اقدسیه

ویژگی های سرویس لوله بازکنی مطمئن:

 • تجربه و مهارت کافی در کار داشته باشد
 • از طریق دوره های آموزشی مرتبط با شغل
 • از لوله بازکن اسید استفاده نکنید.
 • تعامل خوب با مشتریان و تعهد به تحویل به موقع
 • هنگام ارائه خدمات، اصول بهداشتی، ایمنی و استانداردهای شرعی را رعایت کنید.
 • قیمت های منصفانه را به مشتریان ارائه دهید
 • اعتبار هنگام بازدید از خانه مشتریان
 • ارائه مشاوره و راه حل های منصفانه به مشتریان

مهمترین عامل موثر بر قیمت لوله بازکنی اقدسیه چیست؟

 • تعداد زیاد گرفتگی لوله ها در ساختمان به این معنی است که باز کردن هر لوله مستلزم هزینه جداگانه است.
 • شدت ازدحام نیز بر قیمت افتتاح خط لوله در اقدسیه تأثیر می گذارد.
 • از چه روشی برای بازکردن لوله ها در اقدسیه (چشمه ها، فشرده سازی هوا، دستگاه های ژنراتور و …) استفاده کرد.
 • مدت زمانی که سرویس کار کرده است، زیرا برخی از انسدادها ممکن است ناشی از سیمان یا آسفالت باشد که به زمان بیشتری نیاز دارد.
 • طول لوله تخلیه و میزان فنری که برای باز کردن لوله تخلیه استفاده می شود.

لوله بازکن های فنری برای شرایط زیر مناسب هستند:

 • مسدود شدن لوله آب آشپزخانه
 • گرفتگی لوله حیاط
 • لوله های سقف مسدود شده و…

فنرهای دستی و برقی در بازار وجود دارد که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. عموماً در صورت گرفتگی جزئی از فنرهای دستی و در صورت گرفتگی شدید از فنرهای برقی استفاده می شود.

فنرهای دستی فنرهای باریک 100 سانتی متری هستند که از فولاد ساخته شده اند. برای باز کردن گرفتگی معمولی می توانید از فنر دستی استفاده کنید.

فنرهای برقی با استفاده از الکتریسیته کار می کنند و فنر را مانند یک مته قوی با فشار بالا وارد لوله می کنند. وقتی فنرهای دستی با دست کار نمی کنند، بهتر است از فنرهای برقی برای رفع گرفتگی لوله ها استفاده کنید.

فنرهای برقی در عمق بیش از ده متر استفاده می شوند و فنرهای برقی به گونه ای عمل می کنند که فقط متخصصان اجازه می دهند. نیروی مورد نیاز برای راه اندازی و چرخش فنر توسط موتوری که با آن انرژی می گیرد ایجاد می شود.سر فنر معمولاً با توجه به نوع و میزان گرفتگی تعویض می شود و بر این اساس می توان از سر فنرهای مختلف استفاده کرد.

در واقع فنر لوله بازکنی اقدسیه وسیله ای است که می تواند در مدت زمان کوتاهی به راحتی گرفتگی لوله ها را باز کند. یک سر آن دارای فنر و اتصالات برای حرکت در داخل لوله است و با قلاب خود انسدادهای لوله را برطرف کرده و اقلام اضافی قرار گرفته در مسیر لوله را از لوله خارج می کند. روند استفاده از فنر به نوع فنر بستگی دارد. در ایران بیشتر از فنرهای لوله بازکنی برای باز کردن توالت، ماشین ظرفشویی و لوله های ساختمانی استفاده می شود. معمولاً اگر توالت فرنگی است، بهتر است از دستگاه فشرده سازی هوا یا فنرهای مخصوص توالت استفاده کنید تا به دیوار آسیب نرسانید.

علت گرفتگی چاه فاضلاب چیست؟

در اکثر مواقع خط آب برای شستن ظروف یا سرویس بهداشتی مسدود می شود و جریان آب روان نیست، این مشکل معمولاً در خانه های قدیمی بیشتر مشهود است، گاهی اوقات نیاز به سیفون کردن آب یا استفاده از لوله بازکنی مانند کیسه است. یا اسید برای این کار آب را روشن کنید.

لوله فاضلاب گرفتگی دارد و نیاز به پاکسازی دارد این مراحل به یک عادت تبدیل شده است وقتی لوله فاضلاب گرفتگی دارد باید با لوله برش یا شرکت رفع انسداد لوله تماس بگیرید. آیا تا به حال از خود پرسیده اید که چرا فاضلاب نشتی دارد؟ چه اتفاقی در داخل لوله می افتد وقتی یک راه آب مسدود می شود؟ دلایل گرفتگی لوله چیست؟ چندین سوال دیگر نیز وجود دارد که باید به آنها پاسخ داده شود، بنابراین این مقاله را تا انتها بخوانید تا متوجه شوید که چرا لوله های فاضلاب گرفتگی می کنند و چرا باید گرفتگی آنها را باز کرده و گرفتگی را برطرف کنیم.

علت گرفتگی لوله ها تجمع مو در لوله ها و سیفون ها و تجمع رسوب در لوله ها است که مانع عبور آب می شود. اغلب چربی و مو باعث گرفتگی لوله ها می شود و متأسفانه این مواد می توانند به لوله های ضایعاتی و سیفون ها، اغلب در ساختمان های قدیمی که اغلب به جای پلاستیک از چدن ساخته شده اند، آسیب وارد کرده و باعث پوسیدگی و سوراخ شدن لوله ها شوند. به خاطر داشته باشید که برای باز کردن لوله به لوله بازکنی اقدسیه مراجعه کنید.

تخلیه چاه اقدسیه به صورت حرفه ای

انسداد لوله های فاضلاب در دنیای آب و فاضلاب امری رایج است، در اقدسیه روزانه تعداد زیادی از لوله های فاضلاب مسدود می شود و شرکت های رفع انسداد لوله ها برای پاکسازی آنها اعزام می شوند. این بدان معناست که گرفتگی لوله ها آنقدر رایج شده است که بسیاری از شرکت ها با پرسنل خدمات مختلف گرد هم آمده اند تا آنها را تعمیر کنند و طبق معمول هر روز در حال تعمیر آنها هستند. اما ما این عادت را تغییر می دهیم و به شما می گوییم که چرا لوله ها گیر می کنند و چرا باید با یک لوله کش تماس بگیریم.

چرا نمی توانید از اسید برای رفع گرفتگی لوله ها استفاده کنید؟

بدترین کاری که برخی افراد در این مواقع می توانند انجام دهند این است که به سرعت محلول لوله بازکن یا اسید را داخل لوله ها بریزند که این حرکت عاقلانه ای نیست. زیرا ابتدا داخل لوله پر از آب می شود و با ریختن اسید، اسید رقیق استحکام خود را از دست می دهد. اگر کار کند، یک سوراخ کوچک باز می کند و دوباره آن را می بندد. اگر لوله باز شود و اسید درون آن ریخته شود، اسید زمانی برای انجام کار خود نخواهد داشت زیرا به سرعت در لوله حرکت می کند.

باقیمانده اسید و چسب در لوله ها و اتصالات باعث باز شدن درزها می شود و لوله ها آب را به سطح پایینی می فرستند که هزینه های شما را چندین برابر می کند پس به هیچ وجه از اسید استفاده نکنید. در صورت مواجه شدن با این مشکلات سریعا با لوله بازکن ماهر تماس بگیرید تا با ضربه زدن به فنر لوله را باز کرده و رسوبات و چربی ها را از بین ببرند تا حداقل ظرف شش تا هفت ماه انسداد برطرف شود.

نکاتی برای جلوگیری از گرفتگی لوله های فاضلاب

 1. برای جلوگیری از ورود بقایای مواد غذایی به داخل چاه باید از فیلتری استفاده کرد تا از ورود تجهیزات به داخل چاه جلوگیری شود.
 2. روغن اضافی باقی مانده از غذا را داخل سینک نریزید.
 3. هنگام شستن ظروف، حتماً قبل از شستن ظروف، روغن داخل آن ها را پاک کنید.
 4. از انداختن دستمال کاغذی در کاسه توالت جدا خودداری کنید و مطمئن شوید که دکمه را کاملا فشار دهید تا آب کاملا تخلیه شود.
 5. مراقب باشید در توالت های ایرانی چیزی به سیفون نیفتد.
 6. اگر توالت و حمام به دلیل کمبود فضای ساختمان مشترک است، از انداختن وسایل حمام به تنهایی خودداری کنید.
 7. از انداختن مو در حمام خودداری کنید زیرا باعث گرفتگی می شود.

خطوط فاضلاب محل عبور آب و مواد زائد است و اگر مواد اضافی وارد آن شود، خطوط دارای پتانسیل گرفتگی و گرفتگی هستند. یکی از مهم ترین و آسان ترین راه های جلوگیری از گرفتگی خطوط فاضلاب جلوگیری از ورود مواد اضافی به لوله فاضلاب است که در صورت ورود بدون شک به مرور زمان دچار گرفتگی شدید می شوند.

اگرچه رعایت این نکات بسیار ساده و پیش پا افتاده است اما بسیاری از افراد با رعایت نکردن این نکات تخلیه چاه اقدسیه دچار این مشکل می شوند. بنابراین، اگر مواد جامد اضافی وارد لوله شود، نباید آن را به حال خود رها کرد. در این زمان با توجه به شدت گرفتگی باید اقداماتی برای رفع گرفتگی در خط لوله انجام شود.

تجهیزات مدرن در لوله بازکنی پارسی

امروزه شرکت های حفاری چاه های زیادی در حال فعالیت هستند، اما تعداد زیادی از آنها از تجهیزات پیشرفته مدرن استفاده نمی کنند. می خواهیم شما را با مفهوم حفاری چاه مکانیزه آشنا کنیم. در واقع حفاری چاه مکانیزه متعلق به شرکت هایی است که از تجهیزات مدرن استفاده می کنند. تجهیزات و نیروی کار با تجربه و حرفه ای.

ملوله بازکنی پارسیرین معیاری که در کار شرکت های مکانیزه تخلیه چاه های متبرکه به چشم می خورد، اصل کار بر اساس کیفیت بالا و رضایت مشتری است. تنها توصیه‌ای که می‌توانیم به شما بدهیم این است که فریب شرکت‌هایی را نخورید که دروغ می‌گویند و می‌گویند ما از جدیدترین تجهیزات استفاده می‌کنیم در حالی که در واقع چیز دیگری است.

این می تواند به خطوط فاضلاب آسیب برساند. تاریخ ثابت کرده است که شرکت هایی که همگام با پیشرفت اجتماعی باشند و از تجهیزات مدرن و استعدادهای حرفه ای استفاده کنند، می توانند بر قلعه موفقیت بایستند. سایر وسایل تخلیه چاه مطهر که برای پیشرفت باید از آنها استفاده کند عبارتند از:

 • آبگیری چاه اقدسیه با تانکرهای 6000 لیتری و 8000 لیتری
 • پمپ های لجن کش و دستگاه های مکنده مورد استفاده در هنگام تخلیه چاه اقدسیه
 • هنگام تخلیه چاه اقدسیه خود از جدیدترین ابزارها استفاده کنید.
 • از تیمی متشکل از کارشناسان مجرب در این زمینه استفاده کنید.
 • زهکشی خوب مکانیزه 100% تضمینی
 • لایروبی و حفاری سطحی توسط پرسنل مجرب انجام می شود.
 • موقعیت درب چاه و باز و بسته شدن درب چاه را به دقت تشخیص دهید.
 • کوپلینگ چینی و درپوش میله چاه برای جلوگیری از افتادن در چاه
 • تخلیه چاه اقدسیه به صورت 24 ساعته انجام می شود.

ارسال یک نظر

شماره تماس