جهت اعزام کارشناس تماس بگیرید

لوله بازکنی برق آلستوم + تجهیزات پیشرفته تخلیه چاه

Views: 0

یکی از خدمات اصلی لوله بازکنی پارسی، افتتاح لوله بازکنی برق آلستوم است، با کادری مجرب می توانیم در کمتر از نیم ساعت به تمام منطقه برق آلستوم و حومه شهر برسیم، فقط کافیست با ما تماس بگیرید. شایع ترین علت مسدود شدن چاه آشپزخانه یا چاه اتاق لباسشویی، روغن و مواد غذایی باقیمانده از ظروف و لباس است که در چاه پایین می رود و در چاه رسوب می کند. با گذشت زمان، لوله شروع به گرفتگی می کند. رسوبات خط را باریک می کند و باعث می شود چاه ها مسدود شوند.

انسداد لوله های فاضلاب یک پدیده رایج در حوزه آب و فاضلاب است، روزانه تعداد زیادی از لوله های فاضلاب در تهران مسدود می شود، شرکت لوله بازکنی پارسی برای رفع گرفتگی لوله در خدمت شماست. این بدان معناست که گرفتگی لوله ها آنقدر رایج شده است که بسیاری از شرکت ها با پرسنل خدمات مختلف گرد هم آمده اند تا آنها را تعمیر کنند و طبق معمول هر روز در حال تعمیر آنها هستند. اما ما این عادت را تغییر می دهیم و به شما می گوییم که چرا لوله ها گیر می کنند و چه موقع باید با یک لوله بازکن تماس بگیریم.

لوله بازکنی برق آلستوم - لوله بازکنی پارسی

مناطق خدمت رسانی ما در شهر کرج

گوهر دشت – عظیمیه – طالقانی – باغستان – گلشهر – فردیس – محمد شهر – هفت تیر برغان – شاهین ویلا – مهر ویلا

جهانشهر – اندیشه – کیانمهر – چهار باغ – ماهدشت – هشتگرد – نظرآباد – وردآورد – گرمدره – مشکین دشت – شهر قدس

خلج آباد – دهقان ویلا – اشتراکی – حسن آباد – کمالشهر – اختر آباد – حسین آباد – مهر شهر – رزکان نو – شهرک آسمان

شهرک بنفشه – شهرک ناز – شهرک وحدت – شهرک ارم – شهرک منظریه – شهرک پیام – شهرک زراعی – شهرک آب و خاک

مصباح – شهرک فهمیده – شهرک راه آهن – شهرک سپهر – قلمستان – آزادگان – حصارک

سرویس دهی تمام مناطق کرج

سرویس دهی کل کرج

پشتیبانی24ساعته

پاسخگویی 24 ساعته

نیروی متخصص

نیروی متخصص

بهترین قیمت لوله بازکنی پارسی

قیمت مناسب

علائم گرفتگی لوله های فاضلاب:

 • بوی بد فاضلاب در ساختمان ها و آپارتمان ها
 • فاضلاب از سینک و سینک تخلیه نمی شود.
 • آب توالت را زیاد کنید
 • توالت ایرانی و خارجی گرفتگی
 • حشرات موزی در ساختمان ها

عوامل مهم در قیمت لوله بازکنی برق آلستوم

 • کاهش گرفتگی لوله: بسته به میزان گرفتگی لوله، هزینه باز کردن چاه برق آلستوم متفاوت خواهد بود.
 • دستگاه ها و تجهیزات رفع انسداد لوله: گرفتگی لوله ها را می توان با یک محلول شیمیایی ساده با هزینه کمتر برطرف کرد، اما گاهی از ابزارهای مختلف برای رفع گرفتگی لوله ها با هزینه بیشتر استفاده می شود.
 • نوع گرفتگی لوله یا چاه: نوع انسداد لوله بر قیمت حفاری لوله برق آلستوم  تأثیر می گذارد، اگر گرفتگی جسم سخت باشد هزینه آن متفاوت است.
 • محل و علت انسداد لوله نامشخص است: اگر علت انسداد لوله نامشخص باشد، اعم از انسداد جسم سخت یا انسداد معمولی، ممکن است هزینه هایی به دلیل انسداد لوله وجود داشته باشد.
 • لوله بازکنی با یا بدون ایراد: انسداد سطحی لوله که بدون عیب انجام می شود هزینه ای برابر با رفع گرفتگی معیوب ندارد. به طور معمول، هزینه تعمیر یک عیب به طور جداگانه زمانی که عیب باز است محاسبه می شود.
 • استفاده از محلول های شیمیایی: در برخی موارد لوله بازکنی ها بسته به نوع گرفتگی از محلول های شیمیایی استفاده می کنند و هزینه لوله بازکنی و بازکردن چاه متفاوت خواهد بود.
 • هزینه حمل و نقل: البته ما دستگاه های لوله بازکن سیار نزدیک به منطقه شما را در وب سایت خود داریم که هزینه های حمل و نقل را کاهش می دهد.
 • مدت زمان باز کردن چاه

علت گرفتگی لوله های فاضلاب چیست؟

دلایل زیادی برای گرفتگی چاه های برق آلستوم و لوله ها وجود دارد. عدم رعایت مسائل بهداشتی مربوط به لوله های فاضلاب، ریختن مواد غذایی باقیمانده، ریختن مو، دستمال کاغذی و … منجر به گرفتگی های مختلف در لوله ها می شود که نیاز به بازکردن چاه برق آلستوم دارد. انسداد لوله ها در انواع لوله ها ممکن است اتفاق بیفتد، این کار باید توسط لوله بازکنی برق آلستوم و یا توسط فردی آشنا به عملکرد لوله بازکن های برق آلستوم انجام شود؛ با استفاده از بهترین روش (دستگاه لوله بازکنی) انجام شود.

شما می توانید خدمات لوله کشی آلستوم و برق شهری خود را به تیم کارشناسان لوله کشی، چاه و لوله بازکنی پارسی بسپارید. جلوگیری از گرفتگی لوله ها می تواند از ورود مواد زائد جلوگیری کند. بنابراین یک توری روی سینک قرار دهید. علاوه بر این می توانید برای جلوگیری از ورود اجسام خارجی به داخل چاه از دوشاخه در حمام استفاده کنید.علاوه بر این قبل از گرفتگی لوله فاضلاب، کمی آب جوش داخل لوله سینک بریزید تا بافت چربی چسبیده به دیواره لوله پاک شود.

مواد زائد در لوله در اکثر مواقع خط آب برای شستن ظروف یا سرویس بهداشتی مسدود می شود و جریان آب روان نیست، این مشکل معمولاً در خانه های قدیمی بیشتر مشهود است، گاهی اوقات نیاز به سیفون کردن آب یا استفاده از لوله بازکنی مانند کیسه است. یا اسید برای این کار آب را روشن کنید.

اگر در منطقه آزادی هستید پیشنهاد می کنیم مقاله لوله بازکنی آزادی را مطالعه نمایید.

دلایل عمده گرفتگی لوله فاضلاب چیست؟

لوله فاضلاب گرفتگی دارد و نیاز به پاکسازی دارد این مراحل به یک عادت تبدیل شده است در صورت گرفتگی لوله فاضلاب باید با لوله بازکنی برق آلستوم یا شرکت رفع انسداد لوله تماس بگیرید. آیا تا به حال از خود پرسیده اید که چرا فاضلاب نشتی دارد؟ چه اتفاقی در داخل لوله می افتد وقتی یک راه آب مسدود می شود؟ دلایل گرفتگی لوله چیست؟ چندین سوال دیگر نیز وجود دارد که باید به آنها پاسخ داده شود، بنابراین این مقاله را تا انتها بخوانید تا متوجه شوید که چرا لوله های فاضلاب دچار گرفتگی می شوند و چرا باید گرفتگی آنها را برطرف کنیم.

علت گرفتگی لوله ها تجمع مو در لوله ها و سیفون ها و تجمع رسوب در لوله ها است که مانع عبور آب می شود. اغلب چربی و مو باعث گرفتگی لوله ها می شود و متأسفانه این مواد می توانند به لوله های ضایعاتی و سیفون ها، اغلب در ساختمان های قدیمی که اغلب به جای پلاستیک از چدن ساخته شده اند، آسیب وارد کرده و باعث پوسیدگی و سوراخ شدن لوله ها شوند. به خاطر داشته باشید که برای باز کردن لوله به لوله بازکنی مراجعه کنید.

بهترین راه برای باز کردن چاه برق آلستوم

بسیاری از مردم از روش های سنتی مانند سرکه و جوش شیرین برای باز کردن لوله ها استفاده می کنند. اسید لوله بازکنی، پودر لوله بازکنی، مایع لوله بازکنی و استفاده عمومی از مواد شیمیایی برای لوله بازکنی برق آلستوم نیز از راه های رایج اما خطرناک برای رفع گرفتگی لوله ها هستند؛ زیرا امکان تماس فیزیکی با مواد شیمیایی یا استشمام بوی آنها بسیار خطرناک است. اما در مواقعی که لوله ها به شدت گرفتگی می کنند هیچ یک از این روش ها جواب نمی دهد و تجهیزات کاملی مانند فنرهای رفع انسداد لوله باید توسط متخصصین با تجهیزات مدرن استفاده شود. با لوله های مسدود شده باید به درستی برخورد شود.

چرا نباید از اسید برای برطرف کردن گرفتگی لوله ها استفاده کنید؟

بدترین کاری که برخی افراد در این مواقع می توانند انجام دهند این است که به سرعت محلول لوله بازکن یا اسید را داخل لوله ها بریزند که این حرکت عاقلانه ای نیست.

 زیرا ابتدا داخل لوله پر از آب می شود و با ریختن اسید، اسید رقیق استحکام خود را از دست می دهد. اگر لوله باز شود و اسید درون آن ریخته شود، اسید زمانی برای انجام کار خود نخواهد داشت زیرا به سرعت در لوله حرکت می کند.

در صورت مواجه شدن با این مشکلات سریعا با یک لوله بازکن ماهر تماس بگیرید تا با ضربه زدن به فنر لوله های شما را باز کرده و رسوبات و چربی ها را از بین ببرند که حداقل ظرف شش تا هفت ماه باید گرفتگی را برطرف کند.

در صورتی که ساکن مجیدیه هستید، بهتر است مقاله لوله بازکنی مجیدیه را بخوانید.

چرا نباید خودمان گرفتگی لوله های برق آلستوم را برطرف کنیم؟

بسیاری از افراد هستند که وقتی سینک‌ها، فاضلاب حمام و فاضلاب حمام‌شان گرفتگی می‌کند، به سرعت شروع به گرفتن امور می‌کنند و می‌خواهند خودشان گرفتگی لوله‌ها را باز کنند، اما نمی‌دانند که این کار چه خطراتی دارد. اولین خطری که می تواند به شما آسیب زیادی وارد کند این است که وقتی از محلول اسیدی استفاده می کنید، ممکن است وقتی می خواهید آن را در لوله بریزید، روی بدن یا چشمانتان پاشیده شود و آن وقت است که متوجه می شوید چیزی بسیار خطرناک است.

بنابراین برای حفاری چاه شانسی نداشته باشید و با یک شرکت ماهر فعال در این زمینه تماس بگیرید. اگر نگران هزینه‌ها هستید، لازم نیست نگران باشید، شرکت‌های حرفه‌ای که در این زمینه کار می‌کنند هزینه‌هایی را ارائه می‌کنند که می‌توانید از عهده آن برآیید. پس نگران هزینه نباشید، ارزش زندگی شما بیشتر از پول است.

روش های مختلف لوله بازکنی پارسی برای تمامی گرفتگی های فاضلاب

راه های زیادی برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب وجود دارد و بسته به نوع گرفتگی باید از روش های مختلفی استفاده کرد و زمانی که نیروهای مجرب تعمیر و نگهداری در محل کار حاضر می شوند باید بدانند که از چه روشی برای رفع گرفتگی لوله های برق آلستوم استفاده کنند. ما در تلاش هستیم تا لوله بازکنی برق آلستوم را به شما معرفی کنیم.

لوله بازکنی پارسی در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت شماست تا بتواند مشکلات مربوط به تخلیه چاه و فاضلاب، گرفتگی لوله ها و … را برای شما حل کند. اگر سوالی در این زمینه دارید با کارشناسان ما از طریق شماره 09199599322 در ارتباط باشید.

ارسال یک نظر

شماره تماس